Marseille – Toulouse 1:0 (kon.) | Amiens – Monaco 1:2 (kon.) | Dijon – Nantes 3:3 (kon.)
Méty – Bordeaux 1:2 (kon.) | Nice – Nîmes 1:3 (kon.) | Rennes – Brest 0:0 (kon.)
Olympique Marseille
1:0 (0:0)
Toulouse FC
Sobota 08.02.2020, 17:30 • Stade Vélodrome, Marseille • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 24. kolo

On-line přenos je u konce. Děkuji vám za pozornost a přeji hezký večer. Na počtenou! (19:41:09)

Ani bojovný výkon plný odhodlání Toulousanům na body nestačil. Outsider však na hřišti druhého celku Ligue 1 zanechal víc než dobrý dojem a může vyhlížet další utkání, které tentokrát odehraje doma proti Nice. Zatímco Marseille čeká šlágr kola v Lille.
    Dimitri Payet vystřelil Marseille vítězství

Olympique Marseille se na výhru proti beznadějně poslednímu Toulouse pořádně nadřelo. Po bezbrankovém poločase rozhodl gólem v 51. minutě Payet.

Držení míče: 58% : 42%.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 7:5. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 6:8.

90+3

90+3
    Toulousané přeci jen ještě zaveleli k útoku. Tuším, že to byl Sangaré, kdo odcentroval z levé strany. Tento centr byl však nepovedený a sudí Frappartová po něm ukončila zápas.

90+2
    Z mnoha nabízejících se variant si Payet (Marseille) vybral taktickou rozehrávku nakrátko.

90+1
    Hosté se teď ale musí bránit, protože je tady roh.

90
    Stejně jako v prvním dějství jsou nastaveny tři minuty. Tři minuty naděje pro Toulouse.

88
    Iseka Leya (Toulouse) spáchal útočný faul.

86
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Morgan Sanson, přichází Hiroki Sakaj.

85
    Vracející se Gabrielsen nedosáhl na nakopnutý míč a tím se dostal do šance Payet! Nejlepší střelec Marseille tentokrát pověst zabijáka nepotvrdil, když tváří v tvář vyběhnuvšímu Reynetovi minul bránu.

82
    Adli (Toulouse) nic nevymýšlel a podle očekávání poslal míč rovnou před bránu. Tam dobře zafungovali hráči bránícího se mužstva.
    81. Aaron Leya Iseka (TOU)

81
    A zaskvěl se i Mandanda, který po Moreirově parádním centru vychytal zblízka zakončujícího Leyu! Nebezpečí ale úplně zažehnáno není, Toulouse si ještě kopne roh.

78
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Wesley Saïd, přichází Adil Taoui.

78
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Maxime López, přichází Kevin Strootman.

77
    Reynet udržel svůj tým nad vodou poté, co v souboji náhradníků vychytal Chauího! Ten na gólmana Toulouse pálil z hranice šestnáctky.