Marseille – Toulouse 1:0 (kon.) | Amiens – Monaco 1:2 (kon.) | Dijon – Nantes 3:3 (kon.)
Méty – Bordeaux 1:2 (kon.) | Nice – Nîmes 1:3 (kon.) | Rennes – Brest 0:0 (kon.)
OGC Nice
1:3 (1:1)
Nîmes Olympique
Sobota 08.02.2020, 20:00 • Allianz Riviera, Nice • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 24. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:03:15)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 0:3. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 8:13.

Je konec. OGC Nice podlehlo na domácí půdě Nîmes Olympique 1:3.
    Už v 6. minutě poslal domácí celek do vedení Maurice. Ovšem posléze měli více ze hry hosté a přišlo zasloužené vyrovnaní, když se trefil ve 43. minutě Landre. O minutu později se hosté opět radovali z gólu, ale branka Philippoteauxa nakonec nebyla uznána. Ve 49. minutě předvedl velký zkrat Búdawí, když uviděl za svůj jasný faul červenou kartu. V 53. minutě se už hosté dočkali branky, kterou dal Romain Philippoteaux. Posléze se Nice sice snažilo něco vymyslet, ale v 90+2. minutě potvrdil výhru hostů Koné.

90+6

90+6
    Ovšem centr ze standardní situace byl přetažen a skončil jen v zámezí.

90+5
    Nice ještě získalo ke konci nastaveného času volný kop z levé strany.

90+4
    Ani Kasperu Dolbergovi se nepovedlo něco vymyslet na hranici vápna a k míči se tak opět dostali hosté.

90+3
    Domácí se ještě snažili něco vymyslet, ale míč skončil jen v moci brankáře Bernardoniho.
    90+2. Moussa KONÉ - 1:3

90+2
    Nîmes právě vstřelil branku!
    Je hotovo, jelikož hostující celek jde do vedení 3:1! Domácí hráč skluzem nechtěně zblokoval přihrávku soupeře přesně do běhu MOUSSA KONÉMU, jenž nabral rychlost a posléze zakončil kolem brankáře k levé tyči.

90+1
    Hostující hráč se nyní ocitl v ofsajdovém postavení a útok Olympique tak nic nepřinesl.

90
    Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

90
    Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Yassine Benrahou, přichází Lucas Buadés.

89
    Dante si poradil s nákopem soupeře a založil tak nový útok Nice, které v lize prohrála doma naposledy v říjnu s PSG.

88
    Následný centr ale přistál pouze na hlavě hostujícího obránce.

87
    Domácí mužstvo získalo standardní situaci z pravé strany a to je šance na srovnání.

86
    Nebezpečný centr z domácí strany sice letěl do vápna, ale hosté si s ním poradili bez problémů.

85
    Nyní se Nice nemůže dostat vůbec dopředu, jelikož přichází plno nepřesností.

Michal Raška

Branky: 6. Maurice (Maolida) – 43. Landre (Benrahou), 53. Philippoteaux, 90+2. Koné

Karty:   33. Nsoki (NIC), 52. Danilo (NIC) – 31. P. Martinez (NOQ), 65. Paquiez (NOQ), 65. Benrahou (NOQ), 75. Sarr (NOQ)   49. Búdawí (NIC)

OGC Nice: Benítez – Burner (58. Hérelle), Danilo, Dante (C), Nsoki – Lees-Melou, Thuram (64. Ganago), Búdawí – Maolida (77. Lusamba), Dolberg, Maurice.
    Náhradníci: Clementia – Hérelle, Wagué, Ganago, Lusamba, Durmisi, M. Sarr.

Nîmes Olympique: Bernardoni – Paquiez, Landre, P. Martinez (C), Miguel – Sarr, Fomba – Ferhat, Benrahou (90. Buadés), Philippoteaux (58. Koné) – Roux (76. Briancon).
    Náhradníci: Dias – Buadés, Alakouch, Valério, Briancon, Duljević, Koné.

Rozhodčí: Antony Gautier – Mickaël Annonier, Mathieu Grosbost