Marseille – Toulouse 1:0 (kon.) | Amiens – Monaco 1:2 (kon.) | Dijon – Nantes 3:3 (kon.)
Méty – Bordeaux 1:2 (kon.) | Nice – Nîmes 1:3 (kon.) | Rennes – Brest 0:0 (kon.)
Stade Rennes
0:0 (0:0)
Stade Brestois 29
Sobota 08.02.2020, 20:00 • Roazhon Park, Rennes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 24. kolo

Hostující celek vstupoval do zápasu jako jasný outsider. Nakonec byl v počtu střel na branku lepší než favorizovaný domácí celek. Utkání přineslo celkem pět střel na branku, dvě měli domácí tři hosté. Gólmani neinkasovali, a tak duel končí remízou. S tímto stavem jsou spokojení hosté, domácí naopak smutní, byli brance blízko, trefili břevno. (21:57:32)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 6:4. Rohy: 6:0. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 7:14.

90+5

90+4
    Dostáváme se do poslední minuta nastavení.

90+3
    Aktivní hra Rennes pokračuje dál. Z velké dálky pálil jeden z domácích hráčů, rána však končí vedle.

90+2
    Romain Del Castillo se propracoval do zajímavé střelecké pozice, ale z první netrefil míč, a pak už jej odehrála obrana do bezpečí.

90+1
    Čtyři minuty uvidíme navíc.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude ke druhé části utkání nastavovat.

89
    Žlutou kartu dostává Paul Lasne (Stade Brestois 29).

86
    Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Gaëtan Belaud, přichází Ludovic Baal.

85
    Hosté rozehrávají na polovině hrací plochy, ale po dlouhém pasu Irvin Cardona na míč nedosáhl. Hrát tak budou domácí, Hamari Traoré uvede míč do hry.

84
    Domácí fanoušci dál podporují své oblíbence v cestě za vstřelením první branky v zápase.

83
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy. Tento stav vzhledem k předzápasovým předpokladům vyhovuje velmi hostům.

81
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase, zatím jsme přes několik dobrých šancí gólovou střelu neviděli. Domácí ale hrají aktivněji a pokouší se skórovat.

80
    Gaëtan Charbonnier a Romain Del Castillo bojovali o míč, vyhrál hostující hráč. Jeho spoluhráči v následném souboji o míč přišil. Nakonec se však dostali ke střele. Míč končí po ráně Cardony nad.

79
    Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Jérémy Morel, přichází Jérémy Gelin.

79
    Yann Gboho to zkoušel individuálně středem hrací plochy, ale proti přesile obránců se prosadit nedokázal. O míč celkem rychle přišel.

77
    Domácí Edouard Mendy rozehrává od své branky, následně se pokoušeli dostat jeho spoluhráči do zakončení, ale o míč přišli.

75
    Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Christian Battocchio, přichází Hugo Magnetti.