Kopřivnice – SHK Hodonín 4:2 (kon.) | Val.Meziříčí – Havlíčkův Brod 3:6 (kon.) | Šumperk – Mor. Budějovice 12:4 (kon.)
Klatovy – Kobra 2:1 (po pr.) | David Servis – Kolín 1:10 (kon.) | Písek – Příbram 2:6 (kon.)
Trutnov – MOSTEČTÍ LVI 4:3 (kon.) | Řisuty – Nová Paka 5:4 (kon.) | Děčín – Dvůr Králové n. L. 0:3 (kon.)
Vrchlabí – Bílina 15:0 (kon.) | Nový Jičín – Opava 2:4 (kon.)
konec
HC Děčín
0:3 (0:2, 0:1, 0:0)
HC RODOS Dvůr Králové n. Labem
Sobota 08.02.2020, 18:00 • Zimní stadion, Děčín • 2. liga skupina Sever (ČR) • 38. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (20:13:04)
   
  Je dobojováno. Hosté si své vedení pohlídali až do konce a nad Děčínem tak vítězí počtvrté v sezóně. Odvážejí si tak tři body a upevňují si pozici na druhém místě. Medvědi tak na výhru z Bíliny nenavázali a na svém ledě nezískali ani bod.
   
  Konec zápasu.
   
  59:54
  Josef Čáp chytá Kaltenböckovu střelu od modré čáry a ještě v samotném závěru zastavuje hru.
   
  59:37
  Branka Medvědů je prázdná a Děčín to zkouší se šesti bruslaři v poli.
   
  59:37
  Děčínská lavička si vyžádala oddechový čas.
   
  59:37
  Zakázané uvolnění hostů stěhuje hru před Josefa Čápa a třiadvacet vteřin před vypršením třetí třetiny se tak ještě bude vhazovat před jeho brankou.
   
  58:59
  Čáp zachytil další pokus Ondřeje Sýkory, vytěsnil puk do rohu obranného pásma a hosté jsou tak zase o dost blíže dnešnímu vítězství.
   
  58:29
  Hosté se už pochopitelně nikam neženou a z jejich strany už zápas jen dohrávají. Puk je ve středním pásmu a vhazuje se blíže hostující brance.
   
  58:00
  Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  55:36
  Série nepřesností na straně Děčína a Medvědi se tak nedostali do ohrožení hostující branky. Dvůr poté získal puk a zamířil před Lavingera, kde Půhoný střílel vedle Lavingerovy klece.
   
  54:11
  Děčín je už v plném počtu.
   
  53:38
  Nyní už jsou v pásmu Děčína hosté a kombinují před Lavingerovou brankou.
   
  52:49
  Medvědi se dostali ve vlastním oslabení do velké šance. Pavel Zajan dostal přihrávku na levou stranu, kde před ním zívala mírně odkrytá branka, tu ale svou střelou trestuhodně minul!
   
  52:11
  Vyloučení v týmu HC Děčín (Patrik Zicho – 2 min. + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Vojtěch Tůma.
   
  51:39
  A hosté znovu ostřelovali branku Děčína, Lavinger musel do dalšího zákroku. Vleže ukryl puk pod lapačku a hra je opět pozastavena.
   
  50:37
  Třetí třetina se překlopila do své druhé poloviny a domácím se stále nedaří vsítit branku, která by je mohla ještě nakopnout.
   
  49:41
  Hned po buly v pásmu Děčína vystřelil Jiří Půhoný, proti jeho nebezpečné střele zakročil Lavinger efektním semaforem a poté raději hru zastavil.

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 13. Luštinec (Havlas), 16. Půhoný (Dušek), 38. Franc (Půhoný, Dušek)


  HC Děčín: Lavinger (Zelenka) – Mareš, Kaltenböck (A), Zdvořáček, Loukota, Zicho, Balcar, Tůma V. – Faigl, Dörner, Kordule, Kuchynka, Tůma M., Volráb (C), Fojt, Zajan, Sýkora
  HC RODOS Dvůr Králové n. Labem: Čáp (Jeschke) – Petira, Mert, Oliva, Franc, Karlík, Matějíček (C) – Půhoný (A), Brokeš, Luštinec, Ježek, Havlas, Šedivý, Dušek, Hoskovec, Fořt (A), Sedláček, Valášek

  Rozhodčí: Místecký – Goltsch, Sýkora

  Diváci: 321