Olympik Mělník – Chrudim 0:4 (kon.) | Hodonín – Slavia 1:2 (kon.) | Olympik Mělník – Hodonín 5:4 (po pr.)
Chrudim – Slavia 0:1 (kon.)
SK Olympik Mělník
5:4 (1:0)
FC Tango Hodonín
Neděle 09.02.2020, 16:15Final four Juniorské ligy U19 • O 3.–4. místo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.

SK Olympik Mělník: Šanda – Tampír, Veniger, Kalabis, Majerech, Lehner, Šmejkal, Machytka, Martinec, Ambler, Nečas, Gombač, Džurynskyj

FC Tango Hodonín: Soukup – Němeček, Demela, Nechvátal, Weigl, Křivák, Hromek, Čech, Blažek, Bohun, Krumpuc.

00:01

00:21
    Úvodní střelecký pokus souboje o bronz vyslal Veniger, pokus to byl ale silně nepřesný.

03:03
    Michal Blažek se po souboji ohnal po protihráči a může být moc rád, že dostal jen žlutou kartu.

04:38
    Michal Nechvátal měl na noze úvodní branku, svoji stoprocentní šancí ale napálil jen bránícího hráče na brankové čáře!

06:20
    Hraje se hodně tvrdě, Hodonín má na svém kontě už čtvrtý nedovolený zákrok!

10:00
    První poločas se překlápí do druhé poloviny, Mělník je více na míči, větší brankové příležitosti ale mají hráči Tanga. Gólu jsme se ale ještě nedočkali.

12:36
    Žlutou kartu dostává Radek Šmejkal (SK Olympik Mělník).

13:05
    Na fauly to je již 4:4, řadu zákroků navíc dalším nedovoleným zákrokem zavánělo. Desetimetrový kop visí ve vzduchu.

15:22
    Mělník právě vstřelil branku!
    Máme zde první branku souboje o bronz! Po ukázkové kombinaci Olympiku před VIKTOREM VENIGEREM zbyla jen prázdná branka, kterou se štěstím dokázal trefit přesně k tyči – 1:0!

20:00

20:01

20:50
    Hodonín právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno! Pěkná akce Tanga přinesla parádní přihrávku Bohuna na LUKÁŠE KŘIVÁKA, který neměl před prázdnou brankou složitou práci – 1:1!

27:30
    Žlutou kartu dostává Petr Bohun (FC Tango Hodonín).

28:48
    Tým psaný jako hostující otáčí skóre ve svůj prospěch! Blažek posunul míč na VOJTĚCHA ČECHA, který přízemní střelou k tyči poslal Tango do vedení – 1:2!

30:17
    Vyrovnání měl na noze Lehner, gólman Soukup mu ale vlétl pod nohy a skvělým zákrokem zabránil druhé inkasované brance!

30:50
    Žlutou kartu dostává Petr Majerech (SK Olympik Mělník).

31:35
    Nyní už je vyrovnání na pořadu dne! Střela Gombaše doskákala až před PETRA MAJERECHA, který ji jen doklepl do sítě – 2:2!

33:31
    Hodonín rázem nasbíral již čtyři fauly, ten čtvrtý byl po ruce kousek od pokutového území. Logicky přichází time out a slušná standardka pro Olympik.

35:12
    Veniger se mohl zapsat do střelecké listiny podruhé, nyní ale prostor mezi třemi tyčemi nezasáhl.

36:06
    Čtyři minuty před koncem je tu hozená rukavice! Olympik si bere vedení zpět na svoji stranu poté, co VIKTOR VENIGER z bezprostřední blízkosti prostřelil Soukupa mezi nohama a přiblížil Mělník k bronzovým medailím – 3:2!

37:31
    Je tu power-play Hodonína!

37:58
    Hra bez gólmana je zužitkována! LUKÁŠ KŘIVÁK se stává druhým dvougólovým střelcem v zápase, z blízkosti propálil Šandu a zřejmě poslal zápas do prodloužení – 3:3!

39:42
    Tango je nastěhováno před brankou Olympiku, Křivák tentokrát trefil jen boční síťku.

39:58
    Dvě vteřiny před koncem hasil Tampír špatnou situaci faulem, je z toho žlutá karta.

40:00
    Druhý poločas skončil.

40:01
    Začal první poločas prodloužení.

42:33
    Úvod prodloužení nabídl po faulu na každé straně, stav je tedy 5:5. Každý další tedy znamená desetimetrový kop!

43:15
    Zatím se hraje hodně opatrně, čekáme na úvodní střelecký pokus na jedné či druhé straně.

43:52
    Lukáš Nečas měl velkou šanci, v kvalitní střelecké pozici však minul!

44:59
    Vteřinu před koncem je tu faul na gólmana, po kterém se bude kopat desetimetrový kop v podání Tanga!

44:59
    Vojtěch Čech však proti Martinu Šandovi neuspěl, skóre se nemění!

45:00
    První prodloužení skončilo.

45:01
    Začalo druhé prodloužení.

46:26
    Přetahovaná pokračuje! Rychlá akce Olympiku končí střelou LUKÁŠE LEHNERA po zemi pod padajícím gólmanem až do sítě Tanga – 4:3!

48:25
    Ukázková kombinace při hře bez brankáře končí na noze ROMANA WEIGLA, který po zemi poslal balon za přesouvajícího se gólmana – 4:4!

49:36
    To je zápas! Je tu opět vedoucí branka, rychlá kombinace před prázdnou branku na nohu LUKÁŠE LEHNERA, který přiblížil Mělník k bronzu!

49:36
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Jakub Gombaš (SK Olympik Mělník).

Olympik Mělník zvládl dramatickou bitvu a slaví bronzové medaile, následuje již finálový souboj mezi Slavií a ERA-PACKem Chrudim! (17:36:42)

Petr Dejnožka

Branky: 16. Veniger, 32. Majerech (Gombaš), 37. Veniger, 47. Lehner, 50. Lehner – 21. Křivák (Bohun), 29. Čech (Blažek), 38. Křivák (Čech), 49. Weigl

Karty:   13. Šmejkal (MEL), 31. Majerech (MEL), 40. Tampír (MEL) – 4. Blažek (HOD), 28. Bohun (HOD)   50. Gombaš (MEL)