Novosibirsk – Soči 2:3 (2:3 po s.n.) | Jekatěrinburg – Jokerit 3:4 (kon.) | Ufa – Spartak Moskva 2:5 (kon.)
Čerepovec – Kunlun 2:1 (kon.) | Jaroslavl – Minsk 4:1 (kon.) | Nižněkamsk – Magnitogorsk 4:0 (kon.)
N.Novgorod – Petrohrad 2:3 (kon.) | CSKA Moskva – Barys 2:3 (kon.) | Omsk – Vladivostok 5:2 (kon.)
Viťaz – Chabarovsk 3:4 (2:3 po s.n.) | Riga – Kazaň 1:2 (kon.)
Severstal Čerepovec
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Red Star Kunlun
Čtvrtek 13.02.2020, 17:00 • Ledovyj dvorec, Čerepovec • KHL

Konec zápasu. (19:55:14)

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. Hezký zbytek večera.

Dnešní utkání sledovalo 2919 diváků.

Velmi vyrovnaný duel nakonec končí vítězství Čerepovce 2:1, když o třech bodech pro domácí rozhodl až v 55. minutě přesnou ranou pod víko z úhlu Kudako. V brance Kunlunu nepředvedl špatný výkon Šimon Hrubec, ačkoliv inkasoval už po osmi sekundách, z gólu se rychle oklepal a držel hostům naději na body.

Střely na branku: 26:36

59:59
    Ryan Sproul se ještě dostal k jedné střele, ta však byla sražená.

59:55
    Rána hostů od modré čáry se od plexiskla za brankou odrazila do ochranné sítě a vhazovat se bude ve středním pásmu.

59:41
    Šimon Hrubec na střídačce, Kunlun útočí a má poslední šanci srovnat!

59:14
    Následují další vyloučení, ale hrát se bude se hrát čtyři na tři Dvě minuty za hrubost obdržel domácí útočník ze Slovenska Adam Liška. Vyloučen je však za stejný prohřešek také hostující Luke Lockhart.

59:05
    Devante Smith-Pelly za brankou odzbrojen a Kunlun se pokouší rozehrát ve třech.

58:43
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Gilbert Brulé – 2 min., vysoká hůl).

58:43
    Šimon Hrubec mířil na střídačku, mezitím ovšem vypáil Victor Bartley a Podjapolskij kryje. Následně však před brankou Brulé trefil soupeře vysokou holí v souboji a to je kombinace pro Kunlun. Hrubec se vrací do branky a Čerepovec hraje přesilovku čtyři na tři.

58:13
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Makar Chabarov – 2 min., podrážení), bude se hrát čtyři na čtyři, možná pět na čtyři pro Kunlun, jestli hosté odvolají gólmana.

57:50
    Kodola zavezl puk do útočného pásma, proti Petuninově střele se skvěle přesunul Hrubec a následná dorážka Kudaka nebyla přesná.

57:17
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Trevor Murphy – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).

57:17
    Čerepovec si zahraje přesilovku, jelikož Kunlun podruhé v této třetině špatně střídal!

56:05
    Přihrávka rukou zastavila akci Red Star.

55:34
    Bogdan Jakimov vystihl hostující rozehrávku, nakonec ho ovšem stíhali hned tři hráči Kunlunu, a tak z toho nebyla ani střela.
    54:29 Vadim KUDAKO - 2:1

54:29
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Severstal se necelých šest minut před koncem posouvá zpět do vedení! Zmatky v defenzivě Kunlunu, který nedokázal rozehrát a Čerepovec to trestá. VADIM KUDAKO dostal pas na levou stranu, zblízka z úhlu se pokusil vypálit a ranou na bližší tyč překonal Šimona Hrubce! Trefil se naprosto přesně kolem helmy českého gólmana, který nemohl reagovat. Asistence: Alexandr Petunin.

Matěj Vybíral

Branky a nahrávky: 1. Jakimov (Čižikov), 55. Kudako (Petunin) – 29. Smith-Pelly (Magee, Werek)

Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Chakimov) – Kinrade, A. Kulda, Makejev, Chochlov, Kudako, M. Chabarov, Provolněv, N. Chlystov – Monachov (A), Jakimov (A), Čižikov – Kapustin, J. Jakovlev, Geraskin – Petunin, Kodola, Markovin – Liška, Trubačjov (C), J. Morozov.
    Red Star Kunlun: Hrubec (J. Smith) – Sproul, Bartley, Chelios, T. Murphy, Šustr, D. Osipov – Kane, Cracknell, Skvorcovs – Foo, Lockhart, Wong – Miller, Brulé, Yip – Smith-Pelly, Werek, Magee.