Litomyšl – Šumperk 2:3 (po pr.)
po prodl.
HC Litomyšl
2:3 (1:1, 1:1, 0:0 - 0:1)
Draci Šumperk
Úterý 25.02.2020, 18:00REDSTONE Extraliga juniorů • Skupina B
Partner:
     
    Konec zápasu. (20:18:42)
     
    61:23
    Draci právě vstřelili branku!
    Autorem branky je ADAM POLÁCH. Asistence: Matěj Blaháček.
     
    60:01
    Začalo prodloužení.
     
    60:00
    Třetí třetina skončila.
     
    57:56
    Vyloučení v týmu HC Litomyšl (Drbal – 2 min., napadení).
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Holub – 2 min., hrubost).
     
    54:32
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Kaplan – 2 min., nedovolené bránění).
     
    48:35
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Holub – 2 min., nedovolené bránění).
     
    47:28
    Vyloučení v týmu HC Litomyšl (Fila – trestné střílení, podrážení).
     
    44:17
    Vyloučení v týmu HC Litomyšl (Háněl – 2 min., podrážení).
     
    41:34
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Holub – 2 min., nedovolené bránění).
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    31:21
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Poledna – 2 min., hrubost).
     
    27:00
    Vyloučení v týmu HC Litomyšl (Fila – 2 min., nesportovní chování).
     
    27:00
    Draci právě vstřelili branku!
    Autorem branky je DAVID HALUZA. Asistence: Aleš Poledna.
     
    26:12
    Litomyšl právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JAROSLAV KAŠPAR. Asistence: Jakub Lichtag a Jakub Myška.
     
    25:06
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Polách – 2 min., podrážení).
     
    20:05
    Vyloučení v týmu HC Litomyšl (Voříšek – 2 min., podrážení).
     
    20:01
    Začala druhá třetina.

    Jan Hochman

    Branky a nahrávky: 1. Večeřa (Jakubec), 27. Kašpar (Lichtag, Myška) – 2. Horký (Blaháček, Kaplan), 27. Haluza (Poledna), 62. Polách (Blaháček)


    HC Litomyšl: Batěk (Ehrenberger) – Drbal, Bláha (A), Lipenský, Fila, Myška, Novotný, Zahradník – Kašpar, Farkas, Voříšek (C), Dostál, Jakubec, Sajdl, Edl, Háněl, Večeřa, Lichtag
    Draci Šumperk: Venouš (Kašpar) – Štrbík, Ott, Cekr L., Holub, Poledna, Cekr F., Blaháček, Plhal – Polách, Horký, Štefanišin, Scheuter (A), Habrman, Tichý, Šembera, Haluza (C), Kaplan

    Rozhodčí: Bernat – Tichý, Kučera