Třinec – Mountfield HK | 6:0 (kon.) | | | Zlín – Liberec | 2:4 (kon.) | | | Vítkovice – Pardubice | 3:5 (kon.) |
K. Vary – Kometa Brno | 9:1 (kon.) | | | Olomouc – Kladno | 4:0 (kon.) |
Buffalo – Columbus | 4:3 (po pr.) | | | Toronto – Dallas | 2:3 (kon.) | | | Tampa – Edmonton | 3:1 (kon.) |
Florida – Philadelphia | 2:6 (kon.) | | | New Jersey – Detroit | 4:1 (kon.) | | | Ottawa – Arizona | 3:2 (kon.) |
Nashville – NY Islanders | 5:0 (kon.) | | | Minnesota – NY Rangers | 3:4 (0:2 po s.n.) | | | Colorado – Washington | 2:3 (kon.) |
Anaheim – Calgary | 0:6 (kon.) | | | Vegas – St. Louis | 6:5 (po pr.) |
Znojmo – Villach | 2:4 (kon.) |
Kralupy n. Vltavou – Chrudim | 7:1 (kon.) | | | Poruba – Warriors Brno | 4:6 (kon.) | | | Vsetín – Přerov | 1:4 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – Detva | 2:0 (kon.) | | | Zvolen – Miskolc | 9:2 (kon.) | | | Banská Bystrica – Trenčín | 5:4 (2:0 po s.n.) |
Nitra – HC Slovan | 1:4 (kon.) | | | Nové Zámky – Michalovce | 5:4 (po pr.) | | | MAC Budapešť – Poprad | 2:3 (kon.) |
Skalica – Topoľčany | 3:1 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Bratislava Capitals | 1:4 (kon.) | | | Trnava – Pov. Bystrica | 1:2 (3:3 po s.n.) |
Dubnica – Martin | 1:2 (kon.) | | | Žilina – Levice | 5:4 (kon.) |
konec
HC Brumov-Bylnice
7:1
(2:0, 2:1, 3:0)
MSK Orlová
59:40
|
Vyloučení v týmu HC Orlová (Martin Milata – 2 min., hrubost).
|
|
59:40
|
Vyloučení v týmu HC Orlová (Petr Witasek – 2 min., hrubost).
|
|
59:40
|
Vyloučení v týmu HC Brumov-Bylnice (Adam Slovák – 2 min., hrubost).
|
|
59:40
|
Vyloučení v týmu HC Brumov-Bylnice (Erik Bodlák – 2 min., hrubost).
|
|
52:19
|
Vyloučení v týmu HC Brumov-Bylnice (Vojtěch Sopek – 2 min., podrážení).
|
|
48:28
|
Vyloučení v týmu HC Orlová (Matěj Štiak – 2 min., sekání).
|
|
42:26
|
Vyloučení v týmu HC Brumov-Bylnice (Zdeněk Urban – 2 min., podrážení).
|
|
28:59
|
Vyloučení v týmu HC Brumov-Bylnice (Martin Janíček – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
25:48
|
Vyloučení v týmu HC Orlová (Martin Milata – 2 min., podrážení).
|
|
18:02
|
Vyloučení v týmu HC Orlová (Daniel Hronec – 2 min., hrubost).
|
|
18:02
|
Vyloučení v týmu HC Orlová (Daniel Hronec – 2 min., hrubost).
|
|
18:02
|
Vyloučení v týmu HC Brumov-Bylnice (Adam Slovák – 2 min., hrubost).
|
|
18:02
|
Vyloučení v týmu HC Brumov-Bylnice (Adam Slovák – 2 min., hrubost).
|
|
17:34
|
Vyloučení v týmu HC Brumov-Bylnice (Martin Kašpar – 2 min., faul kolenem).
|
|
14:52
|
Vyloučení v týmu HC Orlová (Dominik Rusz – 2 min., podrážení).
|
|
13:40
|
Vyloučení v týmu HC Orlová (Daniel Moldřík – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
13:24
|
Vyloučení v týmu HC Orlová (Patrik Irgl – 2 min., držení hole).
|
|
8:46
|
Vyloučení v týmu HC Orlová (Jakub Gřegoř – 2 min., podrážení).
|
|
3:15
|
Vyloučení v týmu HC Brumov-Bylnice (Kryštof Smolík – 2 min., faul kolenem).
|
|
2:17
|
Vyloučení v týmu HC Orlová (Patrik Irgl – 2 min., podrážení).
|
|
1:56
|
Vyloučení v týmu HC Brumov-Bylnice (Arkadii Pigulevskyi – 2 min., podrážení).
|