Olomouc – Tábor 4:1 (kon.) | Vsetín – Třemošná 4:1 (kon.) | Jihlava – Hvězda Praha 5:2 (kon.)
HK MD Šumperk – Č. Budějovice 1:4 (kon.) | Poruba – PZ Kladno 5:3 (kon.) | Technika Brno – Kobra 5:1 (kon.)
konec
VHK ROBE Vsetín
4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
HC Meteor Třemošná
Pátek 14.02.2020, 16:00 • Zimní stadion Na Lapači • ELIOD Extraliga dorostu - o udržení • 14. kolo
Partner:
   
  Hned v první minutě třetí třetiny zdramatizoval vývoj utkání Adam Dvořák. To však byla ze strany hostujícího celku vše, a i když se Třemošná pravidelně vydávala na útočné výlety před Nešpůrka, další branku už nepřidala. To Valaši podobným stylem své vedení ještě navýšili. Domácí se postupně uchýlili k podobné strategii jako soupeř a většinu akcí zakládali mezi modrými čarami. Přečíslení dva na jednoho zakončil přesně Matyáš Dědek a finální střela patřila Sáře Čajanová, jež se prosadila pokusem z vrcholu levého kruhu.
  Ode mě je to pro dnešek vše, ze Vsetína se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek pátečního večera. (17:53:49)
   
  Konec zápasu.
   
  59:27
  Kuchaříkovu nepřesnou teč po ledě směrem k levému dolnímu rohu hostující brány doprovodila Hrnčířova tvrdá rána z pravého kruhu. Tu se Vondrašovi podařilo zlikvidovat.
   
  58:26
  Sotva Třemošná rozehrála ze svého pásma, už jsou u puku Valaši a také oni se snaží založit útočnou akci.
   
  57:51
  Pro Nešpůrka jednoduchou střelu naservíroval z pravého kruhu Pešek. Domácí brankář zasáhl levým betonem a na druhou stranu se mohl vydat Turek. Ten také obešel všechny bránící hráče, ale svým zakončením gólmana Třemošné nepřekonal.
   
  56:08
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Vsetínští se nevzdali a ve stejné formaci zůstali před Vondrašem. Další kombinace už jim vyšla, na bližší tyč pálila z vrcholu levého kruhu SÁRA ČAJANOVÁ. Asistence: Václav Kočí, Matyáš Dědek.
   
  56:01
  Tobola ani Dědek nedosáhli na Velikovského střelu od modré, a tak se Dědek pro kotouč vydal k mantinelu. Po jeho další střele zůstal puk ležet před brankovou čarou a hráči Třemošné byli v tomto ohledu velice pozorní a dostali kotouč do bezpečí.
   
  55:13
  Nyní se na výpady ze středního pásma vydávají Valaši. Babeliakova střela přes obránce z levého kruhu zasáhla bližší tyč.
   
  54:30
  Adámek to po Juráňově přihrávce zkusil od levé tyče bekhendem, ale jeho střela neměla dostatečnou razanci a hostující brankář měl betony na svém místě.
   
  53:30
  Kočího střelu od modré tečoval v předbrankovém prostoru Hrnčíř. Vondraš měl štěstí, že kotouč proletěl okolo pravé tyče, na střelu totiž vůbec neviděl.
   
  53:17
  Hru rychle přesměroval vsetínský obránce Kunst, který se po pravém křídle rychle přemístil do útoku. Jeho střelu z kruhu zastavuje až Vondraš a hra je přerušena.
   
  52:46
  Meteor se teď mnohem častěji dostává do útoku. Vsetínský brankář musel po střele z pravého kruhu řešit další složitou situaci.
   
  51:50
  K dalšímu zakončení se dostali hosté, a to když se ocitli v přečíslení tři na dva. Na levém křídle vzal vše na sebe Pešek. Jeho střelu Nešpůrek dobře viděl a ukrývá ji ve výstroji.
   
  49:50
  Tlak hostujícího celku přerušil až Adámek, který vystihl střelu Plecitého od modré. Při další snaze o přechod do útoku se Třemošná dopustila ofsajdu, následně pak vyhodila na zakázané uvolnění a vhazovat se bude před Vondrašem.
   
  48:26
  Třemošná se drží v útočném pásmu a také střelecky je velice aktivní. Nyní musel vsetínský brankář zasáhnout proti Bláhově střela z levého kruhu pravým betonem.
   
  47:45
  Nešpůrek se na druhé straně musel ohlížet za střelou Baláka od modré, která proletěla těsně kolem horní tyče jeho branky.
   
  47:04
  V dalším přečíslení dva na jednoho se objevili Babeliak s Kunstem. Útočník domácího celku vzal střelu na sebe, Vondraš jeho pokus vytěsnil lapačkou.
   
  46:28
  Sieger neprošel na levém křídle přes Adámka a Vsetín se ve vlastním pásmu ujímá kotouče.
   
  45:10
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Vsetín si bere své dvoubrankové vedení zpět. Tomáš Tobola s MATYÁŠEM DĚDKEM se dostali do přečíslení dva ne jednoho, které druhý jmenovaný zakončil do zcela odkryté brány. Asistence: Tomáš Tobola.

  Helena Hegeďová

  Branky a nahrávky: 13. Hrnčíř (Juráň, Kuchařík), 37. Fojtík (Kočí, Babeliak), 46. Dědek (Tobola), 57. Čajanová (Kočí, Dědek) – 41. Dvořák (Sieger, Beránek)


  VHK ROBE Vsetín: Nešpůrek (Janura) – Šedlbauer, Velikovský, Kočí, Fojtík, Krajčík, Kunst – Rybár, Babeliak, Tobola, Juráň, Adámek, Kuchařík, Hrnčíř, Dědek, Turek, Čajanová.
  HC Meteor Třemošná: Vondraš (Ženíšek) – Čarda, Dolhý, Plecitý, Malkovský, Bláha, Balák, Albrecht, Hošťálek – Reiser, Beníšek, Sieger, Dvořák, Fiala, Krasanovský, Pešek, Kaiser, Beránek.

  Rozhodčí: Novák – Klimek, Bartoň