Mladá Boleslav – Plzeň 3:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
8:2 (3:0, 4:2, 1:0)
HC ZUBR Přerov
Sobota 15.02.2020, 17:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • 16. kolo

Z tohoto online přenosu je to ode mne vše. Děkuji, že jste ho sledovali a u dalších se budu těšit napočtenou. Jakub Mahr (19:26:58)

V poslední periodě již nebylo k vidění tolik branek, padla konkrétně jen jedna. Do posledního dějství naskočili Zubři odhodlaní se alespoň pokusit pohnout s nepříznivým stavem. I přes veškerou snahu se jim to ale nepodařilo. Jediným střelcem třetiny se stal v 52. minutě Alexandr Remeš, který sám po své střele skončil v braně hostí. Po krátké konzultaci ale sudí branku uznali a utkání skončilo za stavu 8:2 pro domácí Energii.

59:37
    Energie kombinuje v útočné třetině, skóre si již ale nejspíše nezmění.

58:45
    Botoš v přesilovce zkusil puk do brány dostat blafákem s hokejkou mezi nohami, to se mu ale nepodařilo a kotouč přebírá soupeř.

58:12
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Koblížek – 2 min., podrážení).

57:48
    Halík nasměroval puk před karlovarskou bránu, tam jej ale převzali domácí hráči.

56:59
    Zubři dávají v posledních minutách do hry vše, když se jim ale podaří dostat do útočné třetiny, tak je trápí přesnost přihrávek.

55:40
    Hradil to pěkně zkusil z otočky bekhendem, domácí brankář ale jeho střelu zastavil betonem.

54:51
    Přerov je sice v početní výhodě, nedaří se mu ale dostat před Kubáta.

53:11
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Vogel – 2 min., napadení).

51:57
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    ALEXANR REMEŠ nedlouho po své gólově trefě z levého kruhu skončil v brance také, po krátké konzultaci ale sudí branku uznali. Asistence: Samuel Šmajda.

50:50
    März poslal puk před bránu, tam ale nebyl žádný z jeho spoluhráčů,

49:19
    Zubři posílají puk do bezpečí a toto oslabení už zvládnou ustát.

48:38
    Botoš poslal rychlý puk na bránu zleva, kotouč ale skončil za přerovskou klecí.

47:23
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Billa – 2 min., držení).

46:50
    Kaprál pálil od pravého kruhu, kotouč ale skončil na jednom ze zelenobílých obránců.

45:53
    Dlouhé nahození karlovarských hráčů končí v Němcově lapačce.

44:49
    Príhoda pálil zpoza pravého kruhu, Němcovu klec však minul.

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 7. Bubanec (Kupčo, Šmajda), 13. Bubanec (Remeš, Hohl), 13. Kupčo (Sapoušek, Hohl), 24. März (Botoš), 30. Kupčo (Sapoušek, Bubanec), 33. Kupčo (Botoš, Príhoda), 39. Príhoda (Botoš, Dorot), 52. Remeš (Šmajda) – 23. Hradil (Halík, Šilhavý), 36. Buršík (Štíbr, Brázda)

HC Energie Karlovy Vary: Kubát (Hájek) – Bulka, Dorot, Hohl, Vogel, Anton, Houdek "A" – Šmajda, Bubanec, Remeš, Kupčo, Botoš "C", Príhoda, Matas, Sapoušek "A", März, Šlechta
    HC ZUBR Přerov: Žurek (Němec) – Billa, Tomiga, Kaprál, Holík, Koblížek – Halík "C", Šilhavý "A", Brázda "A", Štíbr, Mann, Toman, Hyža, Buršík

Rozhodčí: Škrobák – Hanák, Matys