Sprint mužů, 10 km, Anterselva | Vítěz: A. Loginov (RUS) (kon.) |
Závod na 5000 metrů žen | Vítěz: N. Voroninová (RUS) (kon.) | | | Závod na 1000 metrů žen | Vítěz: J. Leerdamová (NED) (kon.) |
Obří slalom žen, 1. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: P. Vlhová (SVK) (kon.) | | | Obří slalom žen, 2. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: A. Robinsonová (NZL) (kon.) |
Lety na lyžích, HS235, Bad Mitterndorf | Vítěz: P. Żyła (POL) (kon.) |
Ženy 10 km volně, Östersund | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Muži 15 km volně, Östersund | Vítěz: S. Røthe (NOR) (kon.) |
konec
SP - obří slalom žen, 1. kolo, Kranjska Gora
Vítěz: P. Vlhová (SVK)
Jan Prošek
Nejlepší trio uzavřela Meta Hrovatová (SLO) +0.77. (11:34:44)
1. Petra Vlhová (SVK) 57.56
2. Alice Robinsonová (NZL) +0.24
3. Meta Hrovatová (SLO) +0.77
4. Wendy Holdenerová (SUI) +0.86
5. Marta Bassinová (ITA) +0.89
6. Federica Brignoneová (ITA) +0.94
7. Tina Robniková (SLO) +0.95
8. Michelle Gisinová (SUI) +0.96
9. Kristin Lysdahlová (NOR) +1.23
10. Nina Haver-Løsethová (NOR) +1.29
11. Katharina Truppeová (AUT) +1.34
12. Sara Hectorová (SWE) +1.40
13. Tessa Worleyová (FRA) +1.48
14. Franziska Gritschová (AUT) +1.55
15. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +1.56
16. Andrea Ellenbergerová (SUI) +1.58
17. Lena Dürrová (GER) +1.64
18. Julia Scheibová (AUT) +1.65
18. Ana Buciková (SLO) +1.65
20. Magdalena Fjällströmová (SWE) +1.87
21. Alexandra Tilleyová (GBR) +1.96
22. Luisa Matilde Maria Bertaniová (ITA) +2.01
22. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +2.01
24. Katharina Liensbergerová (AUT) +2.02
25. Nina O'Brienová (USA) +2.13
26. Laura Pirovanová (ITA) +2.14
27. Clara Direzová (FRA) +2.16
28. Romane Miradoliová (FRA) +2.32
29. Kristina Riisová-Johannessenová (NOR) +2.43
30. Katharina Huberová (AUT) +2.54
_________________________________________
43. Tereza Kmochová (CZE) +4.63
2. Alice Robinsonová (NZL) +0.24
3. Meta Hrovatová (SLO) +0.77
2. Alice Robinsonová (NZL) +0.24
3. Meta Hrovatová (SLO) +0.77
1. Mina Fürst Holtmannová (NOR)
2. Federica Brignoneová (ITA)
3. Tessa Worleyová (FRA)
4. Alice Robinsonová (NZL)
5. Marta Bassinová (ITA)
6. Petra Vlhová (SVK)
7. Wendy Holdenerová (SUI)
8. Lara Gutová-Behramiová (SUI)
9. Clara Direzová (FRA)
10. Katharina Liensbergerová (AUT)
11. Sara Hectorová (SWE)
12. Thea Louise Stjernesundová (NOR)
13. Michelle Gisinová (SUI)
14. Maria Therese Tvibergová (NOR)
15. Meta Hrovatová (SLO)
16. Eva-Maria Bremová (AUT)
17. Tina Robniková (SLO)
18. Katharina Truppeová (AUT)
19. Estelle Alphandová (SWE)
20. Kristin Lysdahlová (NOR)
21. Andrea Ellenbergerová (SUI)
22. Franziska Gritschová (AUT)
23. Alexandra Tilleyová (GBR)
24. Nina Haver-Løsethová (NOR)
25. Kristina Riisová-Johannessenová (NOR)
26. Ana Buciková (SLO)
27. Kaja Norbyeová (NOR)
28. Nina O'Brienová (USA)
29. Lena Dürrová (GER)
30. Magdalena Fjällströmová (SWE)
31. Asa Andová (JPN)
32. Adriana Jelinková (NED)
33. Julia Scheibová (AUT)
34. Piera Hudsonová (NZL)
35. Marte Monsenová (NOR)
36. Leona Popovićová (CRO)
37. Elisa Mörzingerová (AUT)
38. Vanessa Kasperová (SUI)
39. Chiara Mairová (AUT)
40. Neja Dvorniková (SLO)
41. Zuzanna Czapská (POL)
42. Simone Wildová (SUI)
43. Roberta Midaliová (ITA)
44. Luisa Matilde Maria Bertaniová (ITA)
45. Jonna Luthmanová (SWE)
46. Romane Miradoliová (FRA)
47. Francesca Fantiová (ITA)
48. Karoline Pichlerová (ITA)
49. Hanna Aronsson Elfmanová (SWE)
50. Laura Pirovanová (ITA)
51. Anastasija Silantěvová (RUS)
52. Kim Vanreuselová (BEL)
53. Rebeka Oblaková (SLO)
54. Katharina Huberová (AUT)
55. Sabrina Simaderová (KEN)
56. Tereza Kmochová (CZE)
57. Nika Tomšicová (SLO)