Mladá Boleslav – Plzeň | 3:1 (kon.) |
Columbus – NY Rangers | 1:3 (kon.) | | | Carolina – New Jersey | 5:2 (kon.) | | | Pittsburgh – Montreal | 4:1 (kon.) |
Winnipeg – San Jose | 2:3 (kon.) | | | Boston – Detroit | 4:1 (kon.) | | | St. Louis – Nashville | 3:4 (kon.) |
Tampa – Philadelphia | 5:3 (kon.) | | | Florida – Edmonton | 1:4 (kon.) | | | Minnesota – San Jose | 0:2 (kon.) |
Novosibirsk – Čerepovec | 3:2 (kon.) | | | Barys – Soči | 3:2 (kon.) | | | Ufa – Petrohrad | 4:5 (po pr.) |
Čeljabinsk – Kunlun | 3:2 (3:1 po s.n.) | | | Jaroslavl – CSKA Moskva | 0:4 (kon.) | | | Jokerit – Magnitogorsk | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Kazaň – Spartak Moskva | 4:1 (kon.) | | | Nižněkamsk – Vladivostok | 6:1 (kon.) | | | N.Novgorod – Chabarovsk | 2:5 (kon.) |
Minsk – Jekatěrinburg | 4:6 (kon.) | | | Riga – Dynamo Moskva | 6:7 (po pr.) |
Děčín – Mostečtí Lvi | 7:5 (kon.) | | | SHK Hodonín – Opava | 3:2 (kon.) | | | Řisuty – Jablonec n/N | 8:3 (kon.) |
Kolín – Příbram | 1:4 (kon.) | | | Žďár n/S – Kopřivnice | 4:1 (kon.) | | | Písek – Klatovy | 1:8 (kon.) |
Bílina – Dvůr Králové n. L. | 4:8 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Šumperk | 0:5 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Nový Jičín | 3:2 (kon.) |
Tábor – Kobra | 4:3 (kon.) | | | Vrchlabí – Nová Paka | 5:1 (kon.) |
Pelhřimov – Milevsko | 3:1 (kon.) |
Studénka Sledge – Zlín sledge | 5:2 (kon.) | | | SHK Mustangové – Karlovy Vary | 4:2 (kon.) |
HC Vizi – Tomahawk | 13:1 (kon.) | | | Vačice – Marsy Klatovy | 1:5 (kon.) | | | AHC Dynamo – HC 2009 Nýrsko | 5:2 (kon.) |
konec
HC Studénka
2:18
(0:3, 2:8, 0:7)
AZ Havířov
37:29
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Jakub Toma – 2 min., sekání).
|
|
35:15
|
Vyloučení v týmu HC Studénka (Daniel Kalvoda – 2 min., držení).
|
|
26:40
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Lukáš Bryja.
|
|
14:57
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Samuel Jung – 2 min., podrážení).
|
|
9:50
|
Vyloučení v týmu HC Studénka (Martin Hudec – 2 min., pozdní dohrání).
|
Branky a nahrávky:
22. Žaloudek, 28. Binar (Žaloudek) – 5. Toma (Bryja), 14. Beleš (Jarolím), 18. Šenkyřik (Grygar), 28. Bortoli (Toma), 30. Šenkyřik (Hansel), 32. Šenkyřik (Toma), 33. Toma (Hansel, Šenkyřik), 33. Grygar (Jarolím), 38. Grygar (Jarolím), 39. Hansel (Jung), 40. Hansel (Beleš), 43. Bortoli, 43. Beleš (Bortoli), 45. Jung (Šenkyřik), 47. Jung (Šenkyřik), 47. Jarolím (Grygar), 48. Beleš (Jarolím), 52. Bryja (Grygar)
Rozhodčí: Daniel Pavel — Ondřej Veselý, Martin Tvrdý
Diváci: 41
Neproměněná penalta:
HC Studénka:
Náhradníci:
Trenér:
AZ Havířov:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
AZ Havířov:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Daniel Pavel — Ondřej Veselý, Martin Tvrdý
Diváci: 41