konec
Dynamo PCO České Budějovice
2:5 (1:2)
Svarog FC Teplice
Neděle 16.02.2020, 19:00 • SH TJ Lokomotiva České Budějovice • VARTA futsal liga • 17. kolo
Předzápasové kurzy
   
  Skončilo 17. kolo VARTA Futsal ligy. Děkuji za pozornost a u dalšího reportu se budu opět těšit. Hezký zbytek nedělního večera. (20:24:23)
   
  Dnešní zápas ukázal, jak dokážou být domácí zarputilí. Teplice svou aktivitou a trpělivostí dokázaly zápas uhrát a odváží si cenné tři body. Pozorný fanoušek si mohl všimnout, že domácím v poslední desetiminutovce docházely síly, což souviselo s jejich koncentrací na zápas. Hosté prokázali kvalitu, nicméně je nutné říct, že jim chyběl poslední krok – přesnost v zakončení.
   
  Konec zápasu.
   
  38:30
  Další střela Černého, kterou likviduje dnes velmi dobře chytající Lerch. Domácí ztrácejí zodpovědnost a hosté z toho těží.
   
  37:25
  Hosté nyní ukázaly kvalitu, když si v bezvýchodné situaci, kdy je domácí dobře zatlačili u své branky, dokázaly vytvořit brejk na jehož konci byl Benát, který se sprintem vrátil, aby zamzeil golu do prázdné branky.
   
  37:07
  Žlutou kartu dostává Benát (Dynamo PCO České Budějovice).
   
  33:29
  Teplice právě vstřelily branku!
  Lerch nejprve zlikvidoval první střelu Černého, který vypálil odražený balon znovu na bránu. Do cesty se postavil Hric, který si míč srazil do branky. Smůla pro domácí.
   
  32:48
  Teplice právě vstřelily branku!
  Závaru před domácí brankou využívá César. Pouzar nezachytil otočku Djaelsona, který posunul na Césara, který fotbalovými jesličkami posílá míč za záda Lercha
   
  30:59
  Domácí cítí šanci a vyrovnávají tlak hostů.
   
  29:28
  Teplice právě vstřelily branku!
  Autorem branky je OSSORIO. Asistence: Litvinov. Z pravé strany poslal Litvinov křižnou přihrávku na volného Ossoria, který se odpoutal od Hrice a balon chladně uklidil do prázdné branky.
   
  28:40
  Dynamo právě vstřelilo branku!
  Autorem branky je HRIC. Z přímého kopu vyrovnává Hric! Přímému kopu předcházela šance Pouzara, který se řítil na brankáře, ale při střele byl faulován. Míč si postavil Hric a nekompromisní ranou levačkou iklidil míč do pravého rohu branky. Srovnáno 2:2
   
  27:08
  Sledujeme vyrovnané utkání, kdy ani jeden z celků nechce chybovat. Domácí velmi dobře blokují téměř všechny střely. Domácí se dostávají do šancí zatím sporadicky.
   
  26:00
  Lerch je velice pozorný. Střelu Claudinha opět likviduje na roh. Obecně Claudinho patří k nejaktivnějším hráčům v týmu Teplic.
   
  24:50
  Průnik dua Hrice a Slámy. Sláma sklepnul Hricovi, který se řítil na brankaře středem. Z trajektorie branky ho vytěsnil Ossorio, a Hric tak zakončoval pouze z velkého úhlu.
   
  21:10
  Teplice se s tím nemažou a hned od začátku zejí aktivitou. Po krásné kombinaci se dotal Claudinho až před golmana, kterého ošálil takzvaným lobem. Míč letěl do branky, kde ho vykopl z čáry navrátilec Lengyel.
   
  20:01
  Začal druhý poločas.
   
  Teplice měly jasný cíl, přijet do Budějovic a udělat rychlý proces. Domácí, ale dobře zachytili začátek zápasu a ujali se vedení. Teplice se nenechaly brankou zaskočit a navýšily tempo, které vyvrcholilo dvěma brankami. Následně jsme viděli šance na obou stranách, tyč u hostů i domácích a břevno na straně hostů. V závěru poločasu mohl srovnat z brejku Hrbáč, který minul.
   
  20:00
  První poločas skončil.
   
  18:10
  Břevno trefuje Baran, který po přisunutí Césara otestoval konstrukci Lerchovi branky. Štěstí pro domácí.

  Štěpán Prokeš

  Branky: 5. Benát (Sláma), 29. Hric – 11. Černý (Baran), 11. Baran (Černý), 30. Ossorio (Litvinov), 33. César (Djaelson), 34. Hric (vla.)

  Karty:   38. Benát (CEB)


  Dynamo PCO České Budějovice: Lerch – Pouzar, Mašát, Hric – Benát, Sláma, Hrbáč
  Svarog FC Teplice: Dieago – Hůla, Žolcer, César, Claudinho, Černý (K), Baran, Litvinov, Tato, Kunzl, Djaelson, Šebek, Mario

  Rozhodčí: Rygl – Matyš. Delegát Chyba