Stíhací závod žen, 10 km, Anterselva | Vítěz: D. Wiererová (ITA) (kon.) | | | Stíhací závod mužů, 12,5 km, Anterselva | Vítěz: E. Jacquelin (FRA) (kon.) |
Závod na 1500 metrů žen | Vítěz: I. Wüstová (NED) (kon.) |
Slalom žen, 1. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: A. Swenn-Larssonová (SWE) (kon.) | | | Slalom žen, 2. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: P. Vlhová (SVK) (kon.) |
Lety na lyžích, HS235, Bad Mitterndorf | Vítěz: S. Kraft (AUT) (kon.) |
Stíhačka mužů, 15 km klasicky, Östersund | Vítěz: P. Golberg (NOR) (kon.) | | | Stíhačka žen, 10 km klasicky, Östersund | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) |
konec
SP - slalom žen, 1. kolo, Kranjska Gora
Vítěz: A. Swenn-Larssonová (SWE)
Jan Prošek
Konečné pořadí
1. Anna Swenn-Larssonová (SWE) 53.89
2. Nina Haver-Løsethová (NOR) +0.50
3. Wendy Holdenerová (SUI) +0.61
4. Petra Vlhová (SVK) +0.91
5. Katharina Truppeová (AUT) +1.11
6. Emelie Wikströmová (SWE) +1.20
7. Katharina Liensbergerová (AUT) +1.46
8. Chiara Mairová (AUT) +1.90
9. Kristin Lysdahlová (NOR) +2.04
10. Meta Hrovatová (SLO) +2.09
11. Michelle Gisinová (SUI) +2.11
12. Lena Dürrová (GER) +2.13
13. Magdalena Fjällströmová (SWE) +2.30
13. Katharina Huberová (AUT) +2.30
15. Irena Curtoniová (ITA) +2.42
16. Martina Peterliniová (ITA) +2.76
16. Ali Nullmeyerová (CAN) +2.76
18. Elena Stoffelová (SUI) +2.78
19. Ana Buciková (SLO) +2.83
20. Erin Mielzynská (CAN) +2.85
21. Roni Remmeová (CAN) +2.93
22. Marta Rossettiová (ITA) +3.08
23. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +3.19
24. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +3.29
25. Federica Brignoneová (ITA) +3.35
26. Christina Ackermannová (GER) +3.44
27. Marina Wallnerová (GER) +3.46
28. Asa Andová (JPN) +3.50
29. Kaja Norbyeová (NOR) +3.55
1. Anna Swenn-Larssonová (SWE) 53.89
2. Nina Haver-Løsethová (NOR) +0.50
3. Wendy Holdenerová (SUI) +0.61
4. Petra Vlhová (SVK) +0.91
5. Katharina Truppeová (AUT) +1.11
6. Emelie Wikströmová (SWE) +1.20
7. Katharina Liensbergerová (AUT) +1.46
8. Chiara Mairová (AUT) +1.90
9. Kristin Lysdahlová (NOR) +2.04
10. Meta Hrovatová (SLO) +2.09
11. Michelle Gisinová (SUI) +2.11
12. Lena Dürrová (GER) +2.13
13. Magdalena Fjällströmová (SWE) +2.30
13. Katharina Huberová (AUT) +2.30
15. Irena Curtoniová (ITA) +2.42
16. Martina Peterliniová (ITA) +2.76
16. Ali Nullmeyerová (CAN) +2.76
18. Elena Stoffelová (SUI) +2.78
19. Ana Buciková (SLO) +2.83
20. Erin Mielzynská (CAN) +2.85
21. Roni Remmeová (CAN) +2.93
22. Marta Rossettiová (ITA) +3.08
23. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +3.19
24. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +3.29
25. Federica Brignoneová (ITA) +3.35
26. Christina Ackermannová (GER) +3.44
27. Marina Wallnerová (GER) +3.46
28. Asa Andová (JPN) +3.50
29. Kaja Norbyeová (NOR) +3.55
1. Anna Swenn-Larssonová (SWE) 53.89
2. Nina Haver-Løsethová (NOR) +0.50
3. Wendy Holdenerová (SUI) +0.61
4. Petra Vlhová (SVK) +0.91
5. Katharina Truppeová (AUT) +1.11
6. Emelie Wikströmová (SWE) +1.20
7. Katharina Liensbergerová (AUT) +1.46
8. Chiara Mairová (AUT) +1.90
9. Kristin Lysdahlová (NOR) +2.04
10. Meta Hrovatová (SLO) +2.09
11. Michelle Gisinová (SUI) +2.11
12. Lena Dürrová (GER) +2.13
13. Magdalena Fjällströmová (SWE) +2.30
13. Katharina Huberová (AUT) +2.30
15. Irena Curtoniová (ITA) +2.42
16. Martina Peterliniová (ITA) +2.76
16. Ali Nullmeyerová (CAN) +2.76
18. Elena Stoffelová (SUI) +2.78
19. Ana Buciková (SLO) +2.83
20. Erin Mielzynská (CAN) +2.85
21. Roni Remmeová (CAN) +2.93
22. Marta Rossettiová (ITA) +3.08
23. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +3.19
24. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +3.29
25. Federica Brignoneová (ITA) +3.35
26. Christina Ackermannová (GER) +3.44
27. Marina Wallnerová (GER) +3.46
28. Asa Andová (JPN) +3.50
29. Kaja Norbyeová (NOR) +3.55
30. Michaela Dygruberová (AUT)+3.69 (11:59:52)
2. Nina Haver-Løsethová (NOR) +0.50
3. Wendy Holdenerová (SUI) +0.61