NY Rangers – Boston 1:3 (kon.) | Carolina – Edmonton 3:4 (po pr.) | Vancouver – Anaheim 1:5 (kon.)
Nashville – St. Louis 2:1 (kon.) | Ottawa – Dallas 4:3 (po pr.) | New Jersey – Columbus 4:3 (2:1 po s.n.)
Buffalo – Toronto 5:2 (kon.) | Winnipeg – Chicago 3:2 (kon.) | San Jose – Florida 3:5 (kon.)
Calgary – Anaheim 6:4 (kon.) | Arizona – NY Islanders 2:1 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
4:1 (0:1, 3:0, 1:0)
LHK Jestřábi Prostějov
Pondělí 17.02.2020, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance liga - o účast v předkole • 21. kolo

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (20:20:56)

Slovan překvapuje prostějovské Jestřáby, kteří bojují o předkolo play-off! Utkání rozhodly jednoznačně tři slepené branky Slovanu v polovině utkání, které padly během necelých dvou minut!

59:34 Vladimír BROŽ - 4:1

59:34
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Nakonec Slovan prázdnou branku trefuje a pečetí své cenné vítězství! Ze střední třetiny se trefil VLADIMÍR BROŽ – 4:1! Asistence: Martin Vágner.

59:23
    Pavel Mrňa drží cenné vteřinky v útočné třetině.

58:54
    Opět domácí minuli prázdnou branku, tentokrát je z toho icing.

58:27
    Václav Krliš také prázdnou branku netrefil, Prostějov se teď nemůže dostat do útočné třetiny.

57:50
    Ondřej Bláha ujel s kotoučem do útočné třetiny, ale z levého kruhu trestuhodně prázdnou branku hostů netrefil!

57:30
    Jakub Březák vypálil od modrém, ale David Stahl vyrazil pravým betonem!

57:15
    Oddechový čas si bere tentokrát domácí trenér Tomáš Mareš.

57:15
    Erik Mareš to zkusil přes celou hrací plochu, ale prázdnou branku netrefil. Icing Slovanu.

56:31
    Daniel Huf jde z branky. Prostějov to zkouší v šesti s prázdnou brankou.

56:31
    Hostující kouč Ladislav Lubina si bere oddechový čas.

56:31
    Trochu z nouze vypálil zpoza modré Tomáš Divíšek, ale alespoň vybojoval útočné pásmo pro Jestřáby.

55:39
    Ondřej Bláha uháněl s Pavlem Kordulem dva na jednoho, zvolil střelu, ale Daniel Huf podržel na své lapačce naději pro hosty!

55:02
    Vladimír Brož vyzkoušel Hufa od modré, tlak Jestřábů zatím nepřichází.

54:20
    Daniel Huf musel zasahovat ramenem proti dělovce Pavla Mrni. Slovan zatím závěr utkání zvládá bravůrně.

Aktuální vedení Slovanu sleduje v Ústí nad Labem 352 diváků.

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 30. O. Bláha (Steinocher), 31. Mrňa (Kovařík, M. Vágner), 32. Severa (O. Bláha, Kordule), 60. Vl. Brož (M. Vágner) – 1. Chlán

HC Slovan Ústí nad Labem: Stahl (Hamalčík) – M. Vágner (A), Hes (A), Vl. Brož (C), Mareš, Zukal, Steinocher – Krliš, Mrňa, Kovařík – Filip, Svoboda, Tůma – O. Bláha, Kordule, Severa.
    LHK Jestřábi Prostějov: Huf (Štůrala) – Mrázek, Hrádek, Husa, P. Krejčí, Březák, Muška, Hamrlík – M. Novák, Chlán, T. Jandus – Hrníčko, Račuk (C), Žálčík – Machač, Divíšek (A), Nouza (A) – Antoníček, V. Meidl, Knap.

Rozhodčí: Kostourek, Pavlovič – Axman, Hejl