NY Rangers – Boston 1:3 (kon.) | Carolina – Edmonton 3:4 (po pr.) | Vancouver – Anaheim 1:5 (kon.)
Nashville – St. Louis 2:1 (kon.) | Ottawa – Dallas 4:3 (po pr.) | New Jersey – Columbus 4:3 (2:1 po s.n.)
Buffalo – Toronto 5:2 (kon.) | Winnipeg – Chicago 3:2 (kon.) | San Jose – Florida 3:5 (kon.)
Calgary – Anaheim 6:4 (kon.) | Arizona – NY Islanders 2:1 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
1:8 (0:2, 0:1, 1:5)
Banes Motor České Budějovice
Pondělí 17.02.2020, 17:30 • RT TORAX ARENA • Chance liga - o pořadí v play-off • 21. kolo

Já se tímto s vámi z RT TORAX ARENY loučím a těším se u dalších textových přenosů na počtenou. (19:59:19)

Dnešní utkání bylo jasně v režii hostujícího celku. Už od prvních minut zápasu zasypávali domácího gólmana střelami a v první třetině se ujali góly v přesilovkách vedení o dvě branky.
    V druhé třetině se domácí pokoušeli vyrovnat hru a srovnat stav a měli i několik vážných šancí. Pak ale se k puku dostal Allen a hosté šli do šaten s vedením už o tři góly.
    Poslední třetina patřila hostům, kdy sice domácí vstřelili čestný gól, ale hosté přidali dalších pět branek a odvážejí si tak z porubského ledu přesvědčivé vítězství.

59:29 Albert MICHNÁČ - 1:8

59:29
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Hosté ještě v poslední minutě utkání překonávají domácího gólmana. Nejprve jeho pozornost otestoval Jan Veselý, ale na střelu ALBERTA MICHNÁČE už byl Kůdela krátký. Asistence: Jan Veselý a Jakub Suchánek.

59:04
    Krejčí byl rychlejší než kotouč a tak je pískán ofsajd.

58:09
    Raška kroužil kolem brány, Kůdela se ale stačil včas přesunout.

Dnešní utkání sleduje 659 diváků.

57:10
    Domácím se konečně povedlo dostat z obranného pásma, ale už je tu další útok hostů.

56:30
    Pýcha pálil do klubka hráčů před Kůdelou, puk se až ke gólmanovi nedostal.

55:57

55:20
    Gólman hostů má puk v lapačce a tak hra bude pokračovat vhazováním po jeho pravici.

54:18
    Domácí se hezkou kombinační akci dostali až před bránu Kloučka, střela šla ale mimo.

53:57
    Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Matouš Venkrbec – 2 min., podrážení).

52:38
    Hosté se znovu usadili v útočném pásmu a ostřelují domácího gólmana.

51:47
    Karabáček se po pravé straně dostával do úniku, jeho střelu ale Kůdela má v náruči.
    48:52 Adam Raška I - 1:7

48:52
    Hosté zásluhou ADAMA RAŠKY rychle odpověděli a i Kůdela loví puk ve své síti. Asistence: Václav Karabáček a Radek Prokeš.

48:05
    Poruba právě vstřelila branku!
    Při signalizovaném vyloučení dotlačil PETR KANKO puk za záda hostujícího gólmana a snižuje na 1:6. Asistence: Jan Káňa a Daniel Krejčí.

Zbyněk Slatinský

Branky a nahrávky: 49. Kanko (J. Káňa, D. Krejčí) – 3. Z. Doležal (J. Kloz, Pýcha), 11. Venkrbec (Z. Doležal, Pýcha), 35. Allen (J. Kloz, Z. Doležal), 42. Prokeš (Kachyňa, Raška I), 45. Raška I, 45. J. Kloz (Z. Doležal, Babka), 49. Raška I (Karabáček, Prokeš), 60. Michnáč (J. Veselý, Suchánek)

HC RT TORAX Poruba 2011: Foltán (45. Kůdela) – Slavík, Husák, Rudl, Urbanec, D. Krejčí, Pastor, Šendera – Sikora (A), Hudeček, Gřeš – Guman, T. Jáchym, Špaček – Kanko, Zdeněk (C), J. Káňa (A) – Maršoun, Toman, Ďurač.
    Banes Motor České Budějovice: Klouček (Brízgala) – Suchánek, Pýcha, Kachyňa (C), Lytvynov, Allen – Babka, Christov, Venkrbec – Holec, Michnáč, Šimánek – J. Veselý, Karabáček, Prokeš – Raška I, Beránek, J. Kloz – Z. Doležal.

Rozhodčí: Fiala, Koziol – Gančarčík, Konvička