Zlín – Kometa Brno | 3:5 (kon.) |
Carolina – NY Rangers | 2:5 (kon.) | | | NY Islanders – Detroit | 4:1 (kon.) | | | Chicago – Nashville | 2:1 (po pr.) |
Dallas – St. Louis | 1:5 (kon.) | | | Edmonton – Minnesota | 3:5 (kon.) | | | Calgary – Boston | 3:4 (kon.) |
Anaheim – Colorado | 0:1 (kon.) | | | New Jersey – Washington | 3:2 (kon.) | | | Philadelphia – Winnipeg | 4:2 (kon.) |
Pittsburgh – Buffalo | 2:5 (kon.) |
Vladivostok – Riga | 3:1 (kon.) | | | Čeljabinsk – Novosibirsk | 4:0 (kon.) | | | Čerepovec – Viťaz | 2:1 (2:1 po s.n.) |
Soči – N.Novgorod | 1:0 (po pr.) |
Kopřivnice – Mor. Budějovice | 5:2 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Šumperk | 4:5 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Nová Paka | 4:1 (kon.) |
Písek – David Servis | 4:7 (kon.) | | | Klatovy – Tábor | 3:4 (kon.) | | | Bílina – Mostečtí Lvi | 3:6 (kon.) |
Opava – Žďár n/S | 5:3 (kon.) | | | Kobra – Kolín | 0:5 (kon.) | | | Děčín – Trutnov | 6:3 (kon.) |
Chrudim – Ústí n/L | 8:3 (kon.) |
Mladá Boleslav – Žabonosy | 3:1 (kon.) | | | Mělník – Kralupy n. Vltavou | 4:3 (kon.) |
Poběžovice – HC Vizi | 5:5 (kon.) | | | HC Čápi – Vačice | 7:7 (kon.) |
VUT Cavaliers Brno – HC UP Olomouc | 3:5 (kon.) |
Dikobrothers – HC Sparta Litoměřice | 4:3 (kon.) | | | HC EuroCarps – Steppe Eagles | 0:3 (kon.) |
konec
HC Chrudim
8:3
(1:3, 3:0, 4:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
58:42
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jaroslav Šešina – 2 min., napadení).
|
|
57:05
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jaroslav Šešina – 2 min., hrubost).
|
|
51:27
|
Vyloučení v týmu HC Chrudim (Jakub Cimburek – 2 min., vysoká hůl).
|
|
49:10
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Adam Janoušek – 2 min., vysoká hůl).
|
|
42:45
|
Vyloučení v týmu HC Chrudim (Fabio Nalli – 5 min. + osobní trest do konce utkání, faul kolenem).
|
|
39:36
|
Vyloučení v týmu HC Chrudim (Filip Hybeš – 2 min., napadení).
|
|
35:54
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jaroslav Šešina – 2 min., vysoká hůl).
|
|
35:26
|
Vyloučení v týmu HC Chrudim (Matěj Půlpán – 2 min., držení).
|
|
28:43
|
Vyloučení v týmu HC Chrudim (Oliver Obr – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
27:46
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jáchym Čermák – 2 min., držení).
|
|
25:53
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Matěj Harkabus – 2 min., vysoká hůl).
|
|
17:18
|
Vyloučení v týmu HC Chrudim (Oliver Obr – 2 min., podrážení).
|
|
16:17
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jaroslav Šešina – 2 min., hákování).
|
|
11:33
|
Vyloučení v týmu HC Chrudim (Dominik Dubovči – 2 min., podrážení).
|
|
09:53
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Richard Jarábek – 2 min., podrážení).
|
|
09:15
|
Vyloučení v týmu HC Chrudim (Filip Hybeš – 2 min., podrážení).
|
|
06:37
|
Vyloučení v týmu HC Chrudim (Dennis Hrdlička – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
4. Cimburek (Langr), 21. Dubovči, 22. Topolský (Cimburek), 27. Votava (Hybeš), 50. Půlpán, 51. Dubovči (Votava), 56. Topolský (Cimburek, Langr), 58. Formánek (Obr, Hybeš) – 6. Harkabus (Tot, Stuchlý), 10. Janoušek (Brandner, Štěpánek), 20. Čermák (Harkabus)
Rozhodčí: Barek – Kolář, Jiruška
Diváci: 56
Neproměněná penalta:
HC Chrudim:
Matoušek (Novotný) – Votava, Obr, Hybeš, Dubovči – Hrdlička, Kmoníček, Felcman, Půlpán, Topolský, Formánek (A), Langr (C), Nalli, Cimburek (A)
Náhradníci:
Trenér:
HC Slovan Ústí nad Labem: Kmoch (Svoboda) – Šešina, Stuchlý, Jarábek, Gottfried, Polata, Štěpánek – Brandner, Janoušek, Čermák, Harkabus (C), Hampl, Tot, Průša, Šindelář, Koval
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Slovan Ústí nad Labem: Kmoch (Svoboda) – Šešina, Stuchlý, Jarábek, Gottfried, Polata, Štěpánek – Brandner, Janoušek, Čermák, Harkabus (C), Hampl, Tot, Průša, Šindelář, Koval
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Barek – Kolář, Jiruška
Diváci: 56
Vendula Zdražilová