Zlín – Kometa Brno | 3:5 (kon.) |
Carolina – NY Rangers | 2:5 (kon.) | | | NY Islanders – Detroit | 4:1 (kon.) | | | Chicago – Nashville | 2:1 (po pr.) |
Dallas – St. Louis | 1:5 (kon.) | | | Edmonton – Minnesota | 3:5 (kon.) | | | Calgary – Boston | 3:4 (kon.) |
Anaheim – Colorado | 0:1 (kon.) | | | New Jersey – Washington | 3:2 (kon.) | | | Philadelphia – Winnipeg | 4:2 (kon.) |
Pittsburgh – Buffalo | 2:5 (kon.) |
Vladivostok – Riga | 3:1 (kon.) | | | Čeljabinsk – Novosibirsk | 4:0 (kon.) | | | Čerepovec – Viťaz | 2:1 (2:1 po s.n.) |
Soči – N.Novgorod | 1:0 (po pr.) |
Kopřivnice – Mor. Budějovice | 5:2 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Šumperk | 4:5 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Nová Paka | 4:1 (kon.) |
Písek – David Servis | 4:7 (kon.) | | | Klatovy – Tábor | 3:4 (kon.) | | | Bílina – Mostečtí Lvi | 3:6 (kon.) |
Opava – Žďár n/S | 5:3 (kon.) | | | Kobra – Kolín | 0:5 (kon.) | | | Děčín – Trutnov | 6:3 (kon.) |
Chrudim – Ústí n/L | 8:3 (kon.) |
Mladá Boleslav – Žabonosy | 3:1 (kon.) | | | Mělník – Kralupy n. Vltavou | 4:3 (kon.) |
Poběžovice – HC Vizi | 5:5 (kon.) | | | HC Čápi – Vačice | 7:7 (kon.) |
VUT Cavaliers Brno – HC UP Olomouc | 3:5 (kon.) |
Dikobrothers – HC Sparta Litoměřice | 4:3 (kon.) | | | HC EuroCarps – Steppe Eagles | 0:3 (kon.) |
konec
ESC Jonsdorf
7:4
(2:3, 1:1, 4:0)
Kobra Praha B
57:20
|
Vyloučení v týmu ESC Jonsdorf (Jana Karim – 2 min., hákování).
|
|
56:22
|
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha B (Sofie Broďáková – 2 min., držení).
|
|
49:20
|
Vyloučení v týmu ESC Jonsdorf (Jana Karim – 2 min., podrážení).
|
|
36:46
|
Vyloučení v týmu ESC Jonsdorf (Nicole Polke – 2 min., hákování).
|
|
22:41
|
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha B (Anežka Maříková – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
21:30
|
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha B (Ivana Machatková – 2 min., hákování).
|
|
17:58
|
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha B (Anna Václavíková – 2 min., hákování).
|
|
17:37
|
Vyloučení v týmu ESC Jonsdorf (Sabina Johanová – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
6:15
|
Vyloučení v týmu ESC Jonsdorf (Sabina Johanová – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
1. Polke (Breite), 20. Gebauer, 34. Breite, 42. Steudtner (Förster, Breite), 45. Polke, 53. Schupp, 60. Förster (Gebauer) – 7. Broďáková (Benešová), 8. Prošková (Maříková), 16. Prošková (Maříková), 29. Maříková (Prošková)
Rozhodčí: Jiří Vaněk, Tomáš Kučera
Diváci: 50
Neproměněná penalta:
ESC Jonsdorf:
Náhradníci:
Trenér:
Kobra Praha B:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Kobra Praha B:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jiří Vaněk, Tomáš Kučera
Diváci: 50