Hráči Olomouce šli 2 na 1, ale ani tuto šanci se jim nepodařilo využít.

Dukla se osvobozuje vyhozením kotouče až k brance soupeře.

08:18
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Hlaváč – 2 min., podrážení).

09:47
    Dukla právě vstřelila branku!
    Po přihrávce od Čermáka se ke kotouči dostal na vrcholku kruhů VÍTĚZSLAV BROŽ a tvrdou střelou prostřelil Hasalu – 1:0! Asistence: Patrik Čermák.

11:06
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Smolko – 2 min., podrážení).

14:00
    Jelikož máme na zimáku problémy s internetem, tak se omlouvám za případnou neaktivitu.

15:25
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Juda – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Pírek – 2 min., hrubost).

17:07
    Domácí Dukla nyní zavřela Olomouc v pásmu a kombinuje před Hasalou.

18:00
    Oba týmy jsou již v plném počtu.

18:22
    Vyvial se dostal do samostatného úniku, ale v konečné fázi nedokázal prostřelit Hasalu svým bekhendovým blafákem.

19:31
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Krajíček – 2 min., hákování).

20:00

Po první třetině vede domácí Dukla nad Olomoucí 1:0 po gólu Brože v 10. minutě.

Druhá třetina začíná za 15 minut.

20:01

20:10
    Hosté se dostávají po buly ke kotouči a ihned s ním míří do útočného pásma.

21:24
    Pírek se dostal ke střele z levého kruhu, jeho střela však minula Chloupkovu branku.

22:05
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Olomouc srovnává stav zápasu na 1:1 po gólu JANA ŠTĚDRÉHO, který využil přesnou přihrávku od Roseckého a z mezikruží prostřelil Chaloupka! Asistence: David Rosecký.

22:50
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Ministr – 2 min., vysoká hůl).

24:01
    Domácí ostřelují Hasalu ze všech možných pozic, ten ale zůstává klidný a akce likviduje.

26:44
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Čermák – 2 min., podrážení).

27:15
    Dukla vyhazuje kotouč až k Hasalovi a osvobozuje se tak ve vlastním oslabení.

27:49
    MATĚJ TOMAJKO se nejprve dostal ke střele, kterou mu Chaloupek vyrazil, ale na jeho následnou dorážku již nedosáhl a Olomouc se ujímá vedení 2:1! Asistence: Mácha.

29:02
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Pírek – 2 min., krosček).

30:00
    Domácí kombinují v útočném pásmu a snaží se o ohrožení branky soupeře.

31:21
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Rosecký – 2 min., napadení).

33:30
    Olomouc je již nyní v plném počtu.

33:40
    Jihlava opět srovnává skóre dnešního zápasu – 2:2! Skvělou akci sehráli Krajíček s Barákem, který pak následně předložil přihrávku DANIELU FIALOVI a ten v předbrankovém prostoru prostřelil Hasalu. Asistence: Martin Barák, Jakub Krajíček.

34:10
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Vosátko – 2 min., hákování).

35:27
    Fiala se dostal ke střele z mezikruží, Hasala byl ale připravený.

37:25
    Je pískáno zakázané uvolnění, hra se přesune zpět před Chaloupka.

37:45
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Piskač – 2 min., hákování).

38:20
    Pírek vypálil z modré čáry, Chaloupek ale střelu viděl a zasahuje svým betonem.

38:49
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Černohorský – 2 min., sekání).

40:00

Ve druhé třetině se stav v CZ LOKO Aréně srovnal na 2:2 po gólech Fialy ze 34. minuty, následně po gólu Štědrého a Tomajka.

Třetí třetina začíná za 15 minut.

40:01

40:30
    Olomouc se dostala do pásma ihned po buly, ale mezitím vypršel trest Černohorského a dopředu jde Dukla.

44:00
    Omlouvám se, opět máme problémy s internetem na stadionu.

44:46
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Černohorský – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Handl – 2 min., hrubost).

46:49
    Oba týmy jsou opět v plném počtu.

47:19
    Dukla zakládá svůj útok až od branky Chaloupka.

48:21
    Handl stál nikým nehlídaný před Chaloupkem, ale střela mu nesedla a branku domácího gólmana přestřelil!

50:00
    Hlaváč zavezl kotouč do pásma, ale nenašel nikoho volného ze svých spoluhráčů.

51:30
    Olomouc pouze nahazuje kotouč do pásma, aby si hráči mohli vystřídat. Puku se ujímá Dukla.

53:00
    Juda krouží s kotoučem v útočném pásmu, ale nemůže najít nikoho ze svých spoluhráčů.

54:03
    Přes všechny pásma obdržel přesnou přihrávku na hůl DANIEL MINISTR, ujel oboum bekům Dukly a přesnou střelou k levé tyči vrací vedení zpět na stranu Olomouce – 2:3! Asistence: Lukáš Pírek.

56:32
    Dukla opět srovnává! Čermák předložil přihrávku na pravý kruh DANIELU FIALOVI, který se rychle otočil a z téměř nulového úhlu se trefil přesně na vzdálenější tyč – 3:3! Asistence: Patrik Čermák, Adam Dvořák.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

60:00

Tři třetiny nerozhodly o vítězi dnešního utkání. Rozhodne se tak v prodloužení nebo v samostatných nájezdech.

60:01

60:30
    Handl ujel přes střední pásmo až k Chaloupkovi, vystřelil, jeho první střelu Chaloupek ještě vykryl, ale kotouč se od betonu odrazil k MATĚJOVI KOŘENKOVI a ten neměl problém zamést kotouč do prázdné branky! Asistence: Tobiáš Handl.

V dnešním utkání vítězí tým HC Olomouc. V prodloužení rozhodl o vítězství nad Duklou Jihlava Matěj Kořenek. (14:14:11)

Milan Horák

Branky a nahrávky: 10. Brož (Čermák), 34. Fiala (Barák, Krajíček), 57. Fiala (Čermák, Dvořák) – 23. Štědrý (Rosecký), 28. Tomajko (Mácha), 55. Ministr (Pírek), 61. Kořenek (Handl)

Rozhodčí: Pilný – Kis, Bohuněk