Jihlava – Olomouc 3:4 (po pr.) | K. Vary – Kladno 2:1 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 5:3 (kon.)
Plzeň – Chomutov 3:2 (kon.) | Třinec – Liberec 4:5 (2:3 po s.n.) | Sparta – HC Litvínov 5:3 (kon.)
Pardubice – Zlín 10:3 (kon.)
konec
HC Kometa Brno
5:3 (3:0, 1:1, 1:2)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 22.02.2020, 13:00 • DRFG arena • DHL Superpohár • Skupina D
Partner:
   
  59:12
  Vítkovice právě vstřelily branku!
  Vítkovicím se daří snížit na rozdíl dvou branek. Jan Vojtovič posunul puk na střed hřiště, kde byl připraven se střelou JAKUB MRKVA, který prostřelil mezi levou rukou a tělem domácího brankáře. Asistence: Jan Vojtovič, Vojtěch Lednický.
   
  55:25
  Vítkovice právě vstřelily branku!
  Vítkovicím se podařilo dostat s kotoučem do útočného pásma a skórovat. Jakub Mrkva předal puk před modrou čárou na VOJTĚCHA LEDNICKÉHO, jenž dokázal střelou dostat puk za záda Kubíka. Asistence: Jakub Mrkva.
   
  48:38
  Kometa právě vstřelila branku!
  Kometa přidává pátou ranku do sítě Ridery. Piták pouze vyrazil střelu Střondaly na čárky u levého kruhu, kde byl MATĚJ SVOBODA, který i v pádu trefil puk, který po ledě doputoval až do branky. Asistence: Vojtěch Střondala.
   
  24:56
  Kometa právě vstřelila branku!
  Kometa opět odskakuje soupeři na tři branky. Jan Holemý rozjel útočnou akci od své brány, puk poslal na Dominicka Vašíčka, který jej v útočném pásmu předal na VOJTĚCHA STŘONDALU, jenž dostal puk do sítě a potvrzuje svou střeleckou formu. Asistence: Dominick Vašíček, Jan Holemý.
   
  20:29
  Vítkovice právě vstřelily branku!
  Vítkovicím se daří hned v úvodní minutě stáhnout náskok Brna. Marcel Kunc najel do útočné třetiny a puk přihrál na levý kruh pro vhazování, kde byl připraven se zakončením MARTIN RYŠAVÝ, který prostřelil Kubíka. Asistence: Marcel Kunc.
   
  15:00
  Kometa právě vstřelila branku!
  Kometě se přeci jen dvojnásobnou přesilovku povedlo využít. Puk se dlouho pohyboval na pravé straně hřiště. VOJTĚCH STŘONDALA už nevymýšlel žádnou přihrávku a sám propálil brankáře nad jeho levé rameno. Asistence: Michal Kunc, Daniel Kowalczyk.
   
  07:40
  Kometa právě vstřelila branku!
  Kometa rychle odskakuje na rozdíl dvou branek. Dominick Vašíček dojel do útočného pásma a všiml si na druhé straně najetého KARLA DUFKA, kterému nabídl kotouč, a ten trefil mezeru mezi betony brankáře. Asistence: Adam Studený, Dominick Vašíček
   
  06:47
  Kometa právě vstřelila branku!
  Kometa jde do vedení po rychlé akci. Jakub Malý rozjel celou akci, předal puk na Jakuba Brabence, který zamířil puk z úhlu na branku. Piták pouze vyrazil kotouč, u kterého byl nejblíž DANIEL KOWALCZYK, který neměl problém zamířit do odkryté branky. Asistence: Jakub Malý, Jakub Brabenec

  Matouš Vojáček

  Branky a nahrávky: 7. Kowalczyk (Malý, Brabenec), 8. Dufek (Studený, Vašíček D.), 15. Střondala (Kowalczyk, Kunc), 25. Střondala (Vašíček D., Holemý), 49. Svoboda (Střondala) – 21. Ryšavý (Kunc), 56. Lednický (Mrkva), 60. Mrkva (Vojtovič, Lednický)


  HC Kometa Brno: Kubík (Rachůnek) – Holemý, Vašíček P., Sedláček, Studený (A), Kowalczyk (C), Mlčák – Snášel, Bartes, Svoboda, Dufek, Krška, Střondala, Malý, Brabenec, Martiška, Vašíček D., Kunc.
  HC Vítkovice Ridera: Piták (Dolíška) – Bílý, Smolka, Zapletal, Smička, Kunc, Věntus (A), Machů – Tvrdý, Lednický, Krejsa, Bochnak, Mrva (C), Kylnar, Potočný, Gebauer, Vojtovič, Ryšavý, Beránek.

  Rozhodčí: Maršálek – Rampír, Smetková