Písek – Havlíčkův Brod 5:4 (po pr.)
IHC Králové Písek
5:4 (1:1, 1:3, 2:0 - 1:0)
BK Havlíčkův Brod
Pondělí 24.02.2020, 19:00 • Zimní stadion Písek • DHL Extraliga juniorů • Skupina A

Děkuji za pozornost a u dalšího přenosu naviděnou. (21:11:48)

Písečtí tak nakonec ve vyrovnané bitvě vítězí v prodloužení, kdy vítěznou trefu vystřelil Milan Petřík.

62:51
    Písek právě vstřelil branku!
    Domácí dávají vítězný gól, kdy se do horní části branky prosadil MILAN PETŘÍK. Asistence: Jiří Egert, Jaroslav Krýner.

62:05
    Bruslaři byli v útočném pásmu, o které se nakonec připravili sami.

61:00
    Na druhé straně to zkusil z blízka Musil, ale Buchta si najel, zmenšil střelecký úhel soupeři a dobře zasáhl.

60:16
    Písek byl v útočném pásmu, ale nakonec z něj sám vyjel.

60:01

Následuje krátká přestávka před prodloužením, které se bude hrát pět minut ve třech hráčích na obou stranách.

60:00

59:55
    Na druhé straně se dostal ke střele domácí hráč, ale hosté mu ránu nakonec zablokovali.

59:13
    Hosté měli dvě možnosti, ale ani jednu nedokázali využít.

58:55
    Icing Králů.

58:38
    Pejchal nahodil od modré na brankáře Písku, ten puk rychle rozehrává dál.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:58
    Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Najman – 2 min., nedovolené bránění).

57:51
    Další vyhození Bruslařů.

57:15
    Domácí začínají od své branky.

Martin Dokulil

Branky a nahrávky: 17. Egert (Petřík, Přibyl), 24. Krýner (Karbulka, Novotný), 50. Egert (Karbulka, Šafář), 52. Cibuzar (Karbulka, Krýner), 63. Petřík (Egert, Krýner) – 18. Vacík (Pártl, Pokorný), 22. Pártl (Trupl, Vacík), 30. Trupl (Pokorný, Kerber), 40. Pejchal (Cachnín, Musil)

IHC Králové Písek: Buchta (Jakub Karbulka) – Tampier, Kulvejt, Najman, Cibuzar, Šafář, Kurfürst, Remta – Přibyl "C", Petřík "A", Novotný "A", Krýner, Schwartz, Jan Karbulka, Kovařík, Egert, Andrle, Brož.
    BK Havlíčkův Brod: Vácha (Nedvěd) – Endl, Křišta, Kerber, Trupl, Škareda "C"- Machovský, Košťál "A", Cachnín "A", Pokorný, Pejchal, Pártl, Vacík, Musil, Havel, Vyvial.

Rozhodčí: Horáček – Vavruška, Kotounová.