SHK Hodonín – Havlíčkův Brod 4:3 (po pr.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 7:0 (kon.) | Šumperk – Kopřivnice 6:1 (kon.)
Opava – Val. Meziříčí 3:4 (po pr.) | David Servis – Příbram 4:2 (kon.) | Tábor – Písek 9:2 (kon.)
Mostečtí Lvi – Dvůr Králové n. L. 4:3 (kon.) | Jablonec n/N – Bílina 10:6 (kon.) | Trutnov – Vrchlabí 4:3 (kon.)
Řisuty – Děčín 4:5 (po pr.) | Kolín – Klatovy 3:2 (kon.)
SHK Drtiči Hodonín
4:3 (1:2, 2:0, 0:1 - 1:0)
BK Havlíčkův Brod
Středa 26.02.2020, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • 2. liga skupina Východ • 43. kolo

Konec zápasu. (20:19:17)

62:36
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Hodonín vítězí! Domácí využili špatného střídání na straně soupeře, STANISLAV BALÁN tváří v tvář brankáři nezaváhal. Bez asistence.

61:54
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kryštof Kulhánek – 2 min., držení hole).

60:41
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Oldřich Horák – 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Miroslav Třetina – 2 min., hrubost).

60:26
    Domácí zaspali, čehož využil Třetina a vypálil z pravého kruhu těsně nad.

60:01

60:00

59:13
    Oprava zakázaného uvolnění, bude se vhazovat ve středovém kruhu.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:28
    Roman Mikeš z mezikruží napálil kotouč do lapačky brankáře Hodonína.

55:34
    Domácí hrají v plném počtu.

53:52
    Ve čtyřech zahrozili domácí, jenže z rychlého brejku netrefili bránu.

53:34
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Jáchym Janošek – 2 min., nedovolené bránění).

52:46
    Holík převedl fantastický zákrok! Jen díky němu je skóre stále vyrovnané.

52:20
    Po několika dorážkách se touš pohyboval v brankovišti hostujícího mužstva, shahu Hoonína o protlačení kotouče do sítě zastavil hvizd rozhodčího.

49:43
    Mikeš měl na hokejce čtvrtý gól Havlíčkova Brodu, v ideální palebné pozici však vůbec netrefil puk.

49:10
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Zničehonic přichází srovnání stavu! VOJTĚCH HOLENDA se natlačil z levé strany před Kubáně a prostrčil mu kotouč mezi nohama. Asistence: Michal Kliment.

47:38
    Domácí hráč nabral ve středním pásmu rychlost a dostal se do dobré šance, střelu k bližší tyči ovšem Holík za záda nepustil.

47:13
    Hodonín má ve třetí třetině jasně navrch, stále ale nedokázal navýšit své vedení.

Michal Hladký

Branky a nahrávky: 9. Ševčík, 32. Jurča (Luža, Balán), 33. Ševčík (Luža, Balán), 63. Balán – 4. Musil (Kliment, Mikeš), 10. Mikeš (Plachý, Voříšek), 50. Holenda (Kliment)

SHK Drtiči Hodonín: Kubáň (Javůrek) – Janošek, Slabý, Sedláček, Věžník, Ševčík, Miklík (A), Horák – Čejka, Krejčí, Jurča (C), Komínek, Charvát, Mlynář, Balán, Polák, Hložánek, Janás, Luža.
    BK Havlíčkův Brod: Holík (Nedvěd) – Pejchal, Kulhánek, Krejčí, Benák, Škareda, Vala (A), Kliment – Voříšek (A), Musil, Plachý, Ludvík, Přidal, Holenda, Třetina (C), Mikeš, Kadlec.

Rozhodčí: Slavka – Maloušek, Hübl