Fehérvár – Znojmo 4:0 (kon.)
konec
Hydro Fehérvár AV19
4:0 (2:0, 0:0, 2:0)
Orli Znojmo
Čtvrtek 27.02.2020, 19:15 • Ifjabb Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár (HUN) • Erste Bank Eishockey Liga
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Hokejisté Fehérváru ukončili sérii tří porážek za sebou, když v důležitém souboji o účast v playoff porazili Orli ze Znojma. Fantastické utkání odehráli Csanár Erdély, který vstřelil dva góly a málem zkompletoval hattrick, a Andrew Sarauer, jenž zaznamenal tři kanadské body za tři asistence. Dominik Groh zneškodnil čtyři samostatné úniky domácích a dělal dnes, co mohl, jenže spoluhráči vpředu se nedokázali ani jednou prosadit a moc toho nepředvedli. Konečný výsledek. Fehérvár 4 Znojmo 0. (21:29:18)
   
  Konec zápasu.
   
  59:41
  Dnešní utkání sleduje 2650 diváků.
   
  59:05
  Fehérvár špatně střídal a týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě na trestné lavici odsedí Áron Reisz.
   
  59:00
  Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.
   
  58:44
  Andrew Yogan se řítil do samostatného úniku a pokusil se Dominika Groha překonat jemným obloučkem, který minul vzdálenější levou tyč!
   
  57:54
  Orli se dostali na levém křídle k nahození, které z téměř nulového úhlu zamířilo do lapačky Michaela Ouzase.
   
  56:01
  Hokejisté Fehérváru obléhali bránu Dominika Groha tak horlivě, až byla posunuta. Vladimír Oščádal už se postavil a chystá se na návrat z trestné lavice.
   
  54:09
  Vladimír Oščádal vyfasoval dvě minuty za podrážení a domácí Fehérvár si zahraje další přesilovou hru.
  54:06 Timothy CAMPBELL - 4:0
   
  54:06
  Fehérvár právě vstřelil branku!
  TIMOTHY CAMPBELL si teď najel před bránu na nádhernou žabku Andrewa Sarauera z levého kruhu pro vhazování a z blízkosti usměrnil puk do pravého horního rohu brány! Domácí vedou nad Znojmem 4:0. Asistence: Andrew Sarauer.
   
  53:27
  Dvojice hráčů Znojma mohla u levé tyče skórovat do prázdné brány, jenže Michael Ouzas je vleže senzačně vychytal a připsal si spektakulární zákroky!
   
  52:04
  Andrew Sarauer na pravém křídle vyrazil do přečíslení dva na jednoho a nádhernou zpětnou přihrávkou našel Tamáse Sárpátkiho, který bránu z blízkosti přestřelil!
   
  51:18
  Vyloučený Csanád Erdély je zpět na ledové ploše a po návratu z trestné lavice se může pokusit o hattrick.
   
  49:51
  Taylor Doherty se snažil dostat ke střele, jenže Michael Ouzas odražený kotouč rychle našel a zmrazil ho pod svou lapačkou. Orlům dnes není přáno.
   
  49:18
  Csanád Erdély zbytečně fauloval na útočné modré čáře a byl vyloučen na dvě minuty za podrážení.
   
  48:05
  Hokejistům Znojma bylo odpískáno úmyslné postavení mimo hru a vhazovalo se před Dominikem Grohem, který dnes chytá skvěle, přestože třikrát inkasoval.
   
  47:02
  Aaron Berisha se pokusil vstřelit alespoň čestný gól, jenže jeho střela z bodu pravého kruhu pro vhazování zamířila do lapačky pozorného Michaela Ouzase.

  Tomáš Reiner

  Branky a nahrávky: 11. Erdély (Sarauer, Stipsicz), 20. Yogan (Sarauer, Girard), 43. Erdély (Kuralt, Sarauer), 55. Campbell (Sarauer)


  Hydro Fehérvár AV19: Ouzas (Kornakker) – Campbell, Kaijomaa, Tikkanen, Stipsicz, D. Szabó, Harty – Kuralt, Sarauer (C), Erdély – Sárpátki, Metsavainio, Reisz – Girard, Timmins, Yogan – K. Szabó. Hlavní trenér: Antti Karhula.
  Orli Znojmo: Groh (Lassila) – Burlon, Doherty, Čermák, Bořuta, Mikliš, Sova – Luciani, Flick, Svoboda – Beránek, Bartoš, Matuš (C), – Berisha, Češík, Novák – Bowles, McRae, Oščádal. Hlavní trenér: Miroslav Fryčer.

  Rozhodčí: Manuel Nikolic, Trpimir Piragic. Čároví: Maximilian Gatol, Gregor Rezek

  Diváci: 2650