Fehérvár – Znojmo 4:0 (kon.)
Fehérvár AV19
4:0 (2:0, 0:0, 2:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Čtvrtek 27.02.2020, 19:15 • Ifjabb Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár (HUN) • bet-at-home ICE Hockey League

59:05
    Fehérvár špatně střídal a týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě na trestné lavici odsedí Áron Reisz.

54:09
    Vladimír Oščádal vyfasoval dvě minuty za podrážení a domácí Fehérvár si zahraje další přesilovou hru.

49:18
    Csanád Erdély zbytečně fauloval na útočné modré čáře a byl vyloučen na dvě minuty za podrážení.

44:05
    Andrew Yogan si nabral puk za bránou Znojma na hokejku a zřejmě už střádal myšlenky na lakrosové zakončení, jenže Ondřej Mikliš ho sekl přes ruce.

40:00
    Patrik Novák byl souběžně s druhou sirénou vyloučen za nedovolené bránění, což znamená, že Fehérvár si zahraje v úvodu třetí třetiny druhou přesilovku 5 na 3!

38:25
    Znojmo přesilovou hru nevyužilo a vzápětí jde do čtyř, protože Parker Bowles dostal dvě minuty za sekání.

36:02
    Kalle Kaijomaa vyhodil puk z levé strany obranného pásma přes ochranné sklo a vyfasoval dvě minuty.

31:20
    Jonathan Harty byl teď vyloučen na dvě minuty za podrážení a Znojmo si zahraje první přesilovou hru.

28:49
    Krisztián Szabó-Pál se pustil do potyčky s Tomášem Svobodou a oba byli vyloučeni na 2 minuty za hrubost.

18:36
    Taylor Doherty o tři sekundy později dostal 2 minuty za sekání a Fehérvár si zahraje přesilovou hru 5 na 3!

18:33
    Pokud tedy Robert Flick před pár okamžiky skutečně neproměnil obrovskou šanci, tak nyní prožívá hodně špatné chvíle. Hostující kapitán totiž dostal dvě minut za sekání a ještě ke všemu dvě minuty za krosček.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 11. Erdély (Sarauer, Stipsicz), 20. Yogan (Sarauer, Girard), 43. Erdély (Kuralt, Sarauer), 55. Campbell (Sarauer)

Fehérvár AV19: Ouzas (Kornakker) – Campbell, Kaijomaa, Tikkanen, Stipsicz, D. Szabó, Harty – Kuralt, Sarauer (C), Erdély – Sárpátki, Metsavainio, Reisz – Girard, Timmins, Yogan – K. Szabó. Hlavní trenér: Antti Karhula.
    HC LERAM Orli Znojmo: Groh (Lassila) – Burlon, Doherty, Čermák, Bořuta, Mikliš, Sova – Luciani, Flick, Svoboda – Beránek, Bartoš, Matuš (C), – Berisha, Češík, Novák – Bowles, McRae, Oščádal. Hlavní trenér: Miroslav Fryčer.

Rozhodčí: Manuel Nikolic, Trpimir Piragic. Čároví: Maximilian Gatol, Gregor Rezek