Slavia – Poruba 2011 2:3 (kon.) | Chomutov – Motor ČB 1:2 (kon.) | Vsetín – Havířov 2:5 (kon.)
Litoměřice – Přerov 5:4 (2:1 po s.n.)
konec
VHK ROBE Vsetín
2:5 (1:1, 1:1, 0:3)
AZ RESIDOMO Havířov
Sobota 29.02.2020, 17:00 • Zimní stadion Na Lapači • Chance Liga - o pořadí v play-off • 25. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Je dobojováno, obrovská radost na straně Havířova, který si z Lapače odváží velmi cennou tříbodovou kořist, ta by Slezanům měla významně pomoci v boji o přímý postup do čtvrtfinále play-off. Havířov rozhodl o svém dnešním triumfu na startu třetí třetiny, když se během 45 vteřin prosadili Chroboček s Bednářem. Valaši se ve zbytku utkání marně pokoušeli najít recept na organizovanou defenzívu soupeře v čele se spolehlivým Stezkou. Valachy však může po dnešním výsledku ze Slavie uklidnit, fakt že play-off odstartují na domácím ledě. To je ode mne vše, děkuji vám za pozornost při sledování dnešního přenosu a ze Vsetína vám přeji pěkný zbytek sobotního večera.

  Nejlepšími hráči byli vyhlášeni:

  Aleš Stezka (HAV)

  Branislav Rehuš (VSE) (19:25:40)
   
  Konec zápasu.
   
  58:46
  Za brankou Havířova se nyní strhla pěstní potyčka mezi Kucharczykem a Dajčarem, oba borci míří na trestnou lavici, domácí Kucharczyk 2+2 za hrubost a sekání, hostující Dajčar pouze 2 minuty za sekání.
   
  58:28
  Procházka nabil Tůmovi na levý kruh, Stezka opět úspěšný.
   
  58:00
  Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.
  57:09 Lukáš BEDNÁŘ - 2:5
   
  57:09
  Havířov právě vstřelil branku!
  Havířov zásluhou LUKÁŠE BEDNÁŘE trefil odkrytou branku Vsetína a nyní již vede o tři branky a kráčí k veledůležitému tříbodovému zisku z Lapače. Asistence: Jan Bambula, Aleš Stezka.
   
  57:04
  Jonák nyní našel mezi kruhy ideálně postaveného Rehuše, jeho bombu z voleje Stezka vychytal!
   
  56:19
  Dajčar narušil kombinaci Vsetína a ze středního pásma se snažil trefit odkrytou branku domácích, to však obránci nepřipustili a Valaši se znovu hrnou před Stezku.
   
  55:39
  Vsetín jde již nyní do hry v šesti, Bláha je na střídačce!
   
  55:39
  Nyní pro Vsetín vybojoval pásmo Dudáš, jehož střelu musel Stezka ukrýt ve své lapačce.
   
  55:08
  Havířov to hraje dobře, zabezpečil střední pásmo a nepouští Valachy do kontrů, naopak se snaží ještě vyčkat na chyby domácích.
   
  54:32
  Nyní se píská zakázané uvolnění Vsetína, hra se kouskuje a to za aktuálního stavu skóre vyhovuje spíš hostům.
   
  54:10
  Nyní však Vsetínu pomohlo zakázané uvolnění hostů.
   
  54:01
  Havířov ovšem další pokračování náporu domácích odmítá a drží kotouč v útočném pásmu.
   
  52:47
  Vsetín nyní buší na kontakt, v brankovišti se snažil prosadit Gorčík, Stezka byl dezorientovaný, ale skrumáž havířovských hráčů udržela kotouč před brankovou čárou!
   
  52:31
  Zakázané uvolnění Havířova.
   
  51:53
  Střela Bednáře byla Drtinou přizvednuta do ochranné sítě, vhazovat se bude před Bláhou.
   
  51:04
  Volf se nyní dokázal probojovat mezi havířovskými obránci mezi kruhy, ovšem druhou branku v utkání mu Stezka povedeným zákrokem odmítl.

  Jan Tajzler

  Branky a nahrávky: 10. L. Volf, 29. R. Vlach (Slováček) – 4. O. Procházka (Matai, E. Němec), 38. Bambula (Malina), 41. Chroboček (Dajčar), 42. F. Seman (Rašner, L. Bednář), 58. L. Bednář (Bambula, Stezka)


  VHK ROBE Vsetín: Bláha (A) (Gába) – Slováček, Kudělka, Smetana, Hunkes (A), Jeřábek, J. Drtina (C), Dudáš – Jonák, Rehuš, Gorčík – Březina, Pechanec, D. Tůma – Procházka, R. Vlach, Kucharczyk – Karafiát, Šilhavý, L. Volf.
  AZ RESIDOMO Havířov: Stezka (Piták) – Dajčar, Chroboček, Malina, Rašner, T. Černý, Mrowiec, Matai – Kotala, E. Němec, O. Procházka – Bambula, F. Seman (A), L. Bednář (A) – Danielčák, Baláž, Doktor – Fridrich, Maruna (C), Bernovský.

  Rozhodčí: Kopeček, Otáhal – Barek, Blažek

  Diváci: 3150