Slavia – HC Litvínov 4:1 (kon.) | Mountfield HK – Liberec 1:5 (kon.) | Jihlava – Třinec 1:8 (kon.)
Vítkovice – Zlín 3:5 (kon.) | Č. Budějovice – Plzeň 2:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Chomutov 4:5 (kon.)
K. Vary – Sparta 1:0 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 5:2 (kon.)
konec
Mountfield HK
1:5 (1:3, 0:1, 0:1)
Bílí Tygři Liberec
Sobota 29.02.2020, 12:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • DHL Superpohár • Skupina C
Partner:
   
  59:26
  Liberec právě vstřelil branku!
  Další gól Liberce pečetí dnešní utkání. Po dlouhém soustavném tlaku v útočném pásmu přihrál zpoza hradecké branky Bennet Rossmy a našel úplně volného JANA KŘEPELKU, který prostřelil Sajdla mezi nohama. Asistence: Bennet Rossmy, Lukáš Nezbeda.
   
  24:15
  Liberec právě vstřelil branku!
  Další gól do hradecké branky. Tak tohle bylo opravdu nešťastné. BENJAMIN VOMÁČKA skvěle zavezl puk a nahodil ho před Sajdlovu branku, kde se puk smolně odrazil od jedné brusle hradeckého obránce a puk prošel mezi nohama brankáře Sajdla. Asistence: Filip Jansa.
   
  14:26
  Liberec právě vstřelil branku!
  Další rychlá změna ve skóre. Liberecký útok se hnal v přečíslení dva na jednoho. BENNET ROSSMY ale nechtěl přihrávat přes bránícího hráče a propálil Dvořáka, který byl ihned po dalším inkasovaném gólu odvolán na střídačku. Asistence: Tomáš Trunda.
   
  13:37
  Liberec právě vstřelil branku!
  A Liberec si opět bere vedení na svou stranu. Krásnou střelou se nejprve prezentoval Drábek, jehož střelu ale zastavila hradba těl před domácí brankou. Následnou druhou vlnu pak tvořil FILIP JANSA, který bez problémů zasunul puk podél levého betonu do branky. Asistence: Michael Drábek, Petr Had.
   
  07:01
  Hradec právě vstřelil branku!
  A máme rychle srovnáno. Po inkasované brance se zvedla domácí aktivita, která vyústila ve velký tlak. Tři hráči clonící před Čajanem vytvořili skvělou šanci pro JAKUBA NAARA, který od modré nedal brankáři sebemenší šanci. Asistence: Kryštof Lang, Martin Janda.
   
  05:22
  Liberec právě vstřelil branku!
  A máme tady první změnu ve skóre. Po krátké kombinaci se k puku dostal Jakub Rychlovský, který přihrál na modrou čáru. Odtud tvrdě vypálil JAN HAMPL, který prostřelil všechno co mu stálo v cestě a puk skončil až za zády brankáře Dvořáka. Asistence: Jakub Rychlovský.

  Jan Mervart

  Branky a nahrávky: 8. Naar (Lang, Janda) – 6. Hampl (Rychlovský), 14. Jansa (Drábek, Had), 15. Rossmy (Trunda), 25. Vomáčka (Jansa), 60. Křepelka (Rossmy, Nezbeda)


  Mountfield HK: Dvořák (15. Sajdl) – Váchal "A", M. Pinkas, Voňka, Naar, Janoušek, Perička, Pěnčík – Lukačka, Ďuriš, T. Pinkas, Kašpar, Síla, Lang, Janda "A", Šedivý Daniel, Tecl, Poppel "C". Trenér: David Kočí.
  Bílí Tygři Liberec: Čajan – Had "C", Aubrecht, Hampl "A", Kovář, Šedivý J. – Rychlovský, Křepelka, Vomáčka, Adamec, Jansa, Strnad, Jiruš "A", Drábek, Nezbeda, Trunda, Rossmy. Trenér: Milan Plodek.

  Rozhodčí: Veselý – Roischel, Bohuněk

  Diváci: 133