Philadelphia – NY Rangers 5:2 (kon.) | Columbus – Minnesota 0:5 (kon.) | Carolina – Colorado 2:3 (kon.)
Vegas – Buffalo 4:2 (kon.) | Anaheim – Pittsburgh 3:2 (kon.) | NY Islanders – Boston 0:4 (kon.)
Los Angeles – New Jersey 2:1 (po pr.) | Tampa – Calgary 4:3 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
3:5 (2:3, 0:1, 1:1)
Berani Zlín
Sobota 29.02.2020, 13:00 • MFH Ostrava • DHL Superpohár • Skupina D

Dnes je to ode mě vše, až na první třetinu jsme viděli sice téměř vyrovnaný souboj, ale hosté dnes mohou být šťastnější, neboť si z Ostravy odváží tři body po výhře 3:5. (15:07:14)

59:37
    Kořének přerušil hru. Domácí hrají stále bez brankáře.

59:17

59:10
    Domácí se drží v útočné třetině, hosté je ale nepouští ke střele.

56:49
    Za bodnutí špičkou hole je na 5 minut + do konce utkání vyloučen zlínský Sebera, trest na pět minut odpyká Hrazdira.

56:13
    Vítkovice se osvobozují.

56:07
    Vítkovický Beránek vyloučen za sekání.

56:06
    Zapletalovu střelu zblokoval Mikulík, Tvrdý se ještě snažil dorážet, ale bez úspěchu.

55:48
    Mrva udržel útočné pásmo, po střele Lednického Kořének přerušil hru.

54:58
    Ryšavého střela nyní prošla přes zlínskou obranu, ale zastavila se o Kořénkův beton.

54:38
    Ryšavý nestihl dojet přihrávku od Kunce a píská se zakázané uvolnění.

53:57
    Tvrdý se snažil projít do útočného pásma, ve střední třetině ho ale zastavili zlínští hráči.

53:00
    Domácí ale útočné pásmo příliš dlouho neudrželi, Weintritt se rychle přesouvá k Bartošákovi.

52:46
    Vhazování před Kořénkem pro domácí.

Klára Bártková

Branky a nahrávky: 5. Krejsa (Mrva, Lednický), 20. Krejsa (Machů), 51. Mrva (Ryšavý, Potočný) – 2. Frömel (Chludil), 4. Sebera (Bednařík, Frömel), 12. Chludil (Frömel, Luža), 30. Pavlas (Mikulík, Weintritt), 51. Janošek (Fajkus, Sebera)

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolíška) – Bílý, Zapletal, Smička, Kunc, Věntus (A), Machů – Tvrdý, Lednický, Krejsa, Bochnak, Mrva (C), Kylnar, Potočný (A), Gebauer, Vojtovič, Ryšavý, Beránek
    Berani Zlín: Kořének (Šarman) – Janošek, Riedl, Holík, Bednařík, Mikulík, Pavlas – Handl, Sebera, Weintritt, Lekeš, Luža (A), Hrazdira, Fajkus (C), Frömel, Chludil

Rozhodčí: J. Kašík – K. Lukš, M. Axman