Chrudim – Hodonín 16:0 (kon.) | České Budějovice – Česká Lípa 7:1 (kon.) | FTZS Liberec – Svarog Teplice 0:4 (kon.)
FTZS Liberec
0:4 (0:1)
Svarog FC Teplice
Neděle 01.03.2020, 20:00 • SH Dukla Liberec • 1. Futsal liga • 19. kolo

Skončilo utkání 19. kola VARTA futsal ligy, ve kterém dle očekávání zvítězily Teplice na hřišti Liberce 4:0. Domácí tým ale nebyl vůbec špatným soupeřem. Nasadil mladé hráče a poctivou obranou přiváděl k zoufalství hráče Svarogu. Během druhé půle byl FTZS v jednu chvíli dokonce aktivnějším a mírně lepším týmem, ale právě v tuto chvíli rozhodly Teplice o vítězství, když ze dvou protiútoků dvakrát skórovaly. Vítězství ještě v poslední minutě pojistil střelou do prázdné brány kapitán Teplic Černý. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek neděle. (21:28:03)

39:54
    Teplice si připisují pátý faul, ale to jim vadit nemusí.

39:43
    Djaelson prázdnou bránu také minul.

39:12
    Teplice právě vstřelily branku!
    Hůla chytil míč, hodil ho DAVIDOVI ČERNÉMU, a ten z poloviny hřiště zamířil do opuštěné liberecké svatyně.

38:13
    Hosté si vyžádali oddechový čas.

37:46
    Domácí Liberec kombinuje na útočné polovině v pěti hráčích a hledá vhodnou pozici k zakončení.

36:40
    César přes celé hřiště prázdnou bránu netrefil.

35:55
    Liberec zkouší hru bez brankáře! Pátým hráčem do pole je Aleš Benek.

35:38
    Akce domácích na jeden dotyk k zakončení nevedla. Marek Bína jen o špičku boty nedosáhl na Janáčkovu přihrávku.

35:24
    Claudinho si připisuje další faul.

34:21
    Alemao se po průnikové přihrávce ocitl sám před brankářem. Zády k braně a navíc patičkou nezakončil přesně.

33:12
    Liberec si vyžádal oddechový čas.

33:11
    Po přihrávce Claudinha trefil Litvinov břevno!

33:09
    Šisler nohou podrazil otáčejícího se Claudinha. První faul pro domácí.

32:22
    Liberec je daleko aktivnější než v prvním poločase, hosté ale jejich okénka v obraně využívají. Po rychlém protiútoku zvyšuje po přihrávce kapitána Černého CÉSAR již na 3:0 z pohledu Svarogu.

31:50
    Černý se dostal k zakončení a střelou z vápna trefuje tyč!

30:36
    Zkušenosti se naplno projevili. Svarog po slabší chvilce v utkání zvyšuje na rozdíl dvou branek, když se po hezké kombinaci prosazuje střelou po zemi podruhé v utkání ROSTISLAV ŠEBEK.

30:18
    Domácí Liberec je v těchto chvílích lepším mužstvem. Daněk se z úhlu dostal sám před Hůlu. Ten ale jeho střelu nohou vyrazil.

Tomáš Honzejk

Branky: 15. Šebek (Černý, Baran), 31. Šebek, 33. César (Černý), 40. Černý (Hůla)

FTZS Liberec: Plechatý (Dlask) – Šisler, Bína P. (K), Šíma, Kotek, Bína M., Benek, Janáček, Rumler, Daněk, Kratochvíl
    Svarog FC Teplice: Hůla (Diegao) – Tato, Claudinho, Černý (K), Baran, Litvinov, César, Alemao, Kunzl, Djaelson, Šebek, Taverna, Žolcer

Rozhodčí: Řeháček, Milner