Rapid Ústí n/L – Wizards Praha 3:1 (kon.)
konec
Dynamo PCO České Budějovice
7:1 (2:0)
FC Démoni Česká Lípa
Neděle 01.03.2020, 19:00 • SH TJ Lokomotiva České Budějovice • VARTA futsal liga • 19. kolo
Předzápasové kurzy
   
  Skončil zápas, ve kterém zaslouženě vyhrál domácí tým, který dokázal proměnit skoro všechny své velké šance a navíc je podržel svým výborným výkonem brankář Beránek. Domácí si tak připisují důležité vítězství a do tabulky si připisují 3 body. Nyní se nacházejí na 7. místě a o dva body se posouvají v tabulce právě před tým České Lípy a Liberce. Děkujeme za pozornost a hezký zbytek večera! (20:35:26)
   
  Konec zápasu.
   
  39:10
  Dynamo právě vstřelilo branku!
  A Dynamo definitivně stvrzuje dnešní nakonec zaslouženou výhru! Pouzar našel dlouhým a přesným pasem Hačku, který se nemýlil a připsal svému týmu sedmou branku v zápase.
   
  37:50
  Dynamo právě vstřelilo branku!
  Hosté už mají hodně otevřenou obranu. Toho dokázal využít Jasanský, který se ocitl sám před Kirovem a svou střelou mu nedal šanci.
   
  36:42
  Ze standardní situace, ale nakonec nic nebylo. Hačka netrefil branku.
   
  36:40
  Benát běžel sám na hostujícího brankáře Kirova. Pokusil se před ním o stahovačku, kterou ale Kirov rukou vystihl. Bylo to však mimo brankové území a tak domácí budou zahrávat přímý volný kop.
   
  35:40
  Do dobré šance se dostal Havrda. Střela už vypadala, že projde do branky, ale se štěstím se Beránkovi podařilo míč vyrazit nohou mimo svoji branku.
   
  35:00
  Domácí tým se statečně brání a tým Lípy nepouští k žádné střele.
   
  34:00
  Démoni se stále nevzdávají a zkoušejí power play.
   
  32:50
  Démoni právě vstřelili branku!
  Hosté se konečně dočkali a střílejí svou první branku v utkání. Beránek ještě první střelu Havrdy dokázal vyrazit, poté se však opět dostal k míči a přihrál před prázdnou branku úplně osamocenému Fichtnerovi, který míč dokázal dostat do branky.
   
  29:50
  K další střele se dostal Benát, avšak střelu z voleje netrefil čistě a nedal jí tak dostatečnou razanci. Střelu v klidu do ruky chytil Kirov.
   
  28:30
  Dynamo právě vstřelilo branku!
  Krásnou křižnou přihrávkou našel Pouzar Benáta a ten svou povedenou střelou k tyči opět navyšuje skóre utkání. Dynamo vede už o 5 branek a jde si tak jasně za vítězstvím v dnešním zápase.
   
  25:40
  Dynamo právě vstřelilo branku!
  Domácí se po dlouhé době dostali na útočnou polovinu hřiště a hned přidávají další branku. Lengyelovi se sice střela vůbec nepovedla, ale brankaři Bartůňkovi míč proklouzl pod rukami a Lípa tak dostává nešťastnou branku.
   
  24:00
  Hosté jsou ve druhém poločase hodně aktivní a domácí nepouštějí k míči.
   
  22:50
  Čtyři střely za sebou teď vyslali na domácího brankáře ,Havrda a Rott. Beránek má však dnes neuvěřitelnou formu a vše chytá.
   
  22:00
  Střelu Kubelky z dálky bezpečně do rukou chytá Beránek
   
  20:50
  Dynamo právě vstřelilo branku!
  To je vstup do druhého poločasu! Benát navyšuje vedení svého týmu na 3 branky.
   
  20:01
  Začal druhý poločas.

  Štěpán Prokeš

  Branky: 9. Pouzar (pen.), 12. Hačka, 21. Benát (Pouzar), 26. Lengyel (Hrbáč), 29. Benát (Pouzar), 38. Jasanský (Pouzar), 40. Hačka (Pouzar) – 33. Fichtner (Havrda)


  Dynamo PCO České Budějovice: Beránek (Jasenský) – Pouzar (K), Benát, Lengyel – Hačka, Sláma, Mašát – Jasanský, Hrbáč
  FC Démoni Česká Lípa: Kirov (Bartůněk) – Rott, Fichtner, Švec, Havrda – Bejda, Zapletal, Bažant, Němec, Slavík, Kubelka

  Rozhodčí: Kliner – Kaštánek

  Diváci: 70