Liberec – Třinec 0:4 (kon.) | Pardubice – Sparta 1:2 (po pr.) | Plzeň – Kometa Brno 3:2 (kon.)
Olomouc – Litvínov 3:1 (kon.) | Kladno – Mladá Boleslav 3:2 (kon.) | Zlín – Mountfield HK 3:2 (kon.)
Vítkovice – K. Vary 8:2 (kon.)
HC ZUBR Přerov
7:2 (2:0, 0:1, 5:1) Stav série: 1:0
IHC Králové Písek
Úterý 03.03.2020, 18:00 • MEO Aréna, Přerov. • Play-off REDSTONE extraligy juniorů • Čtvrtfinále

Ode mě je to z MEO Arény vše, přeji vám pěkný zbytek dne. (20:19:44)

Zápas je u konce. Přerov se ve čtvrtfinálové sérii proti Písku ujímá vedení 1:0 na zápasy. Naděje hostů na výhru vzaly za své na přelomu předposlední a poslední desetiminutovky, kdy během necelých tří minut třikrát inkasovali. Pak sice ještě snížili, poslední slovo však měli s dvěma trefami Zubři. Hattrickem se blýskl Daniel Indrák, který navíc ještě přidal čtvrtou branku. Hanáci celkově zdolali Jihočechy 7:2. Už ve středu, tedy zítra, je však čeká nový duel proti stejnému soupeři.

59:50
    Přerov ještě poslal puk do útočné třetiny a hosté ještě stihli nahodit na Postavu.

59:40

59:09
    Dvě rány Přerovanů nyní šly mimo klec Píseckých.

58:44
    Zmeškal mohl střílet mezi třemi soupeři, v klíčové chvíli ovšem promáchl a následně upadl na ledovou plochu.

58:23
    Zubři začínají s rozehrávkou od své branky.

58:08
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:35
    Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Novotný – 2 min., podrážení).

57:22
    Přerov právě vstřelil branku!
    Zubrům se ve třetí části daří a přidávají svou celkově sedmou branku. DANIEL INDRÁK tentokrát našel recept na Jakuba Karbulku z pravé strany a zaznamenává svůj již čtvrtý gól v utkání. Asistence: Daniel Paťava, David Dobša.

57:13
    Střelu tahem zpoza levého kruhu vyslal Dobša, Jakub Karbulka zasáhl vyrážečkou.

57:03
    O puk se bojuje v obranném pásmu Písku.

56:28
    Z mezikruží to rychle zkusil Hradil, jeho pokus byl však moc vysoký a skončil až v ochranné síti.

55:59
    Písečtí nedokázali projít přes obrannou linii Zubrů. Na druhé straně zkusil střelu přes beka Gréč – sám obránce, který se trochu nečekaně ocitl na hrotu přerovského útoku. Cibuzar jeho pokus ztečoval do ochranné sítě.

55:31
    Domácí hráči kombinují ve svém obranném pásmu.

55:00
    Utkání sleduje v MEO Aréně 324 diváků.

55:00
    O puk se bojovalo v rohu obranného pásma Zubrů, poté sudí přerušili hru. Buly ve středním pásmu.

54:24
    Ve třetí třetině se nám s góly roztrhl pytel! Střelu Takáče ještě Jakub Karbulka dokázal vyrazit, na dorážku volného DANIELA INDRÁKA ovšem už nestačil. Indrák tak zkompletovává hattrick. Asistence: David Takáč, David Dobša.

Petr Komárek

Branky a nahrávky: 3. Rozsahegyi (Hanák, Dřímal), 14. Indrák (Paťava), 49. Indrák (Takáč), 50. Fencl (Gréč, Šimanský), 51. Zmeškal (Borot, Moučka), 55. Indrák (Takáč, Dobša), 58. Indrák (Paťava, Dobša) – 31. Jan Karbulka (Přibyl, Egert), 53. Novotný (Jan Karbulka)

HC ZUBR Přerov: Postava (Lekeš) – Gréč, Kleiner, Takáč, Dřímal, Šabršula, Moučka – Šimanský, Paťava, Zmeškal (A) – Rozsahegyi, Kolařík, Hanák – Hradil (A), Fencl, Dobša – Mynář, Borot (C), Indrák
    IHC Králové Písek: Buchta (51. Jakub Karbulka) – Kulvejt, Tampier, Cibuzar, Najman, Kurfürst, Šafář, Remta – Petřík (A), Novotný (A), Hracholskij – Schwartz, Krýner, Přibyl (C) – Egert, Kovařík, Jan Karbulka – Brož, Andrle

Rozhodčí: Brzobohatý – Kráľ, Měkýš