Žďár n/S – Nový Jičín 7:4 (kon.) | SHK Hodonín – Val. Meziříčí 5:1 (kon.) | David Servis – Kobra 1:4 (kon.)
Jablonec n/N – Nová Paka 4:1 (kon.) | Trutnov – Dvůr Králové n. L. 4:5 (kon.) | Řisuty – Bílina 0:6 (kon.)
Děčín – Vrchlabí 5:10 (kon.) | Kolín – Tábor 7:4 (kon.) | Příbram – Klatovy 5:1 (kon.)
HC Trutnov
4:5 (3:0, 0:3, 1:2)
HC Dvůr Králové n. Labem
Středa 04.03.2020, 18:002. liga skupina Sever (ČR) • 45. kolo

59:50
    Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Tatar – 5 min. + osobní trest do konce utkání, vražení na hrazení).

59:37
    Filip Krsek podrazil ujíždějícího Luštince a je nařízeno další trestné střílení pro Dvůr. Zároveň je trutnovský útočník vyloučen za nesportovní chování.

49:18
    Jiří Šimoníček hákoval ujíždějícího hráče hostí a je nařízeno trestné střílení.

44:20
    Komplikace pro Dvůr, který si zahraje oslabeni. Petr Mocek vyfasoval dvě minuty za vysokou hůl.

31:03
    Pozor, domácí jdou na půl minuty do tří. Bohdan Višňák se provinil nedovoleným bráněním.

29:41
    Počet hráčů na ledě se vyrovná. Domácí nestíhali rychlé výpady Dvora a Filip Krsek tak hostující akci zastavil až podrážením.

28:22
    Jakub Hoskovec míří na trestnou lavici za podrážení.

26:16
    Máme tu další početní výhodu pro domácí. Petr Mocek se totiž provinil sekáním a svůj tým na dvě minuty oslabí.

22:44
    Martin Franc neunesl rychlý přesun hry před jeho branku a podrážel. Přesilovku si tak zahrají Draci.

12:09
    Máme tu první vyloučení zápasu. Bohdan Višňák ve středním pásmu bojoval o kotouč, byl však příliš razantní a odpyká si tak dvě minuty za zásah do nohou.

Anna Marie Kokrhounová

Branky a nahrávky: 7. Krsek (Kubinčák), 10. Šimoníček (Fedulov, Kubinčák), 15. Šimoníček (Jirásek), 54. Chytráček (Kozák) – 22. Tondr (Ježek), 32. Franc (Mert, Půhoný), 37. Hoskovec (Mert, Franc), 57. Svoboda (Brokeš), 60. Luštinec (TS)

HC Trutnov: Ašenbrenner (Krofta) – Pohl, Leder, Junek, Vácha (A), Jirásek, Suk, Klust, Višňák – Faltys, Tatar, Fedulov (C), Krsek, Škvrně, Planý, Šimoníček, Kubinčák (A), Chytráček, Poul, Starý, Kozák.
    HC Dvůr Králové n. Labem: Čáp (Jeschke) – Matějíček (C), Franc, Tondr, Petira, Mert, Mocek – Luštinec (A), Havlas, Ježek, Půhoný, Dušek, Brokeš, Šedivý, Svoboda, Hoskovec, Fořt (A), Sedláček, Valašek.

Rozhodčí: Bernat – Roischel, Bohuněk