TK k Generali Česká pojišťovna playoff ELH | (kon.) |
Štafeta žen, 4x6 km, Nové Město na Moravě | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Štafeta mužů, 4x7,5 km, Nové Město na Moravě | Vítěz: Norsko (kon.) |
Sjezd mužů, Kviftjell | Vítěz: M. Mayer (AUT) (kon.) |
Týmový závod HS134, Oslo | (kon.) |
Ženy 30 km klasicky, Oslo | Vítěz: F. Karlssonová (SWE) (kon.) |
Skoky HS134, Oslo | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km, Oslo | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
konec
SP - Štafeta žen, 4x6 km, Nové Město na Moravě
Vítěz: Norsko
Tomáš Lysý
Konečné pořadí v cíli:
1. Norsko 1:09:14,8 (0+8)
Karoline Offigstadová Knottenová, Ida Lienová, Ingrid Landmark Tandrevoldová, Tiril Eckhoffová
2. Francie +28,7 (1+10)
3. Německo +57,0 (1+14)
4. Ukrajina +58,5 (1+12)
5. Rusko +1:11,7 (1+12)
6. Itálie +2:01,3 (1+11)
7. Švédsko +2:03,3 (1+12)
8. Polsko +3:30,0 (1+14)
9. Švýcarsko +3:55,5 (2+16)
10. Česká republika +3:55,5 (3+18)
11. Rakousko +4:29,7 (5+12)
12. Čína +4:38,3 (1+6)
13. Kanada +4:49,8 (2+13)
14. USA +4:57,7 (1+11)
15. Bělorusko +5:16,3 (5+13)
16. Finsko +5:38,4 (5+13)
17. Kazachstán +6:24,3 (1+12)
18. Estonsko +6:42,2 (0+16)
19. Slovinsko +9:24,6 (4+19)
Slovensko, Bulharsko, Japonsko, Korea + 1 kolo
Pořadí po 8. střelbě:
1. Norsko 1:04:52,6 (0+8)
2. Francie +4,2 (1+10)
3. Rusko +45,6 (1+12)
4. Ukrajina +48,0 (1+12)
5. Německo +57,6 (1+14)
----
10. Česká republika +3:31,8 (3+18)
Pořadí po 7. střelbě:
1. Ukrajina 58:43,7 (0+9)
2. Francie +5,4 (1+9)
3. Norsko +8,1 (0+8)
4. Rusko +34,9 (1+10)
5. Německo +39,4 (1+11)
----
9. Česká republika +2:48,7 (3+15)
20. Slovensko +1 kolo (2+13)
Pořadí po 3. předávce:
1. Norsko 52:19,7 (0+7)
2. Ukrajina +0,2 (0+9)
3. Francie +1,0 (1+8)
4. Rusko +12,5 (1+8)
5. Německo +30,1 (1+9)
----
10. Česká republika +1:59,8 (3+12)
20. Slovensko +1 kolo (2+13)
Pořadí po 6. střelbě:
1. Norsko 47:42,2 (0+7)
2. Francie +2,4 (1+8)
3. Rusko +3,5 (1+8)
4. Ukrajina +3,6 (0+9)
5. Německo +29,7 (1+9)
----
10. Česká republika +1:47,7 (3+12)
20. Slovensko +4:48,3 (2+13)
Pořadí po 5. střelbě:
1. Ukrajina 41:12,6 (0+6)
2. Německo +10,8 (0+6)
3. Rusko+16,7 (1+7)
4. Francie +25,8 (1+8)
5. Norsko +25,9 (0+7)
----
9. Česká republika +1:15,1 (2+9)
20. Slovensko +4:16,1 (2+12)
Pořadí po 2. předávce:
1. Ukrajina 34:36,6 (0+5)
2. Švédsko +10,6 (0+5)
3. Polsko +11,1 (0+7)
4. Německo +27,8 (0+6)
5. Rusko +27,8 (1+7)
----
8. Česká republika +35,8(1+6)
20. Slovensko +3:00,3 (2+10)
Pořadí po 4. střelbě:
1. Ukrajina 29:55,0 (0+5)
2. Švédsko +8,6 (0+5)
3. Polsko +18,6 (0+7)
4. Německo +22,0 (0+6)
5. Francie +36,5 (1+8)
----
8. Česká republika +40,7 (1+6)
20. Slovensko +2:47,4 (2+10)
Pořadí po 3. střelbě:
1. Ukrajina 23:36,1 (0+3)
2. Rusko +4,2 (0+4)
3. Francie +7,0 (0+5)
4. Česká republika +16,7 (0+3)
5. Norsko +25,6 (0+4)
----
20. Slovensko +2:11,1 (2+7)
Pořadí po 1. předávce:
1. Italie 16:59,3 (0+3)
2. Rusko +10,7 (0+4)
3. Ukrajina +11,3 (0+3)
4. Francie +18,2 (0+5)
5. Polsko +30,5 (0+4)
-----
8. Česká republika +42,4 (0+3)
15. Slovensko +1:08,7 (1+4)
Pořadí po 2. střelbě:
1. Itálie 12:24,8 (0+3)
2. Ukrajina +5,6 (0+3)
3. Rusko +10,8 (0+4)
4. Norsko +17,5 (0+4)
5. Švédsko +19,9 (0+4)
-----
16. Česká republika +33,0 (0+3)
17. Slovensko +56,8 (1+4)
Pořadí po 1. střelbě:
1. Bělorusko 6:04,6 (0+0)
2. Finsko +1,8 (0+0)
3. Ukrajina +3,7 (0+1)
4. Rakousko +7,3 (0+0)
5. Itálie +7,3 (0+2)
-----
8. Slovensko +9,6 (0+1)
16. Česká republika +21,9 (0+1)
Startovní listina:
1. Norsko (Karoline Offigstadová Knottenová, Ida Lienová, Ingrid Landmark Tandrevoldová, Tiril Eckhoffová)
2. Švýcarsko (Elisa Gasparinová, Selina Gasparinová, Aita Gasparinová, Lena Häckiová)
3. Švédsko (Johanna Skottheimová, Anna Magnussonová, Elvira Öbergová, Linn Perssonová)
4. Německo (Karolin Horchlerová, Vanessa Hinzová, Franziska Preussová, Denise Herrmannová)
5. Francie (Julia Simonová, Justine Braisazová, Anaïs Chevalierová, Anais Bescondová)
6. Ukrajina (Anastasija Merkušinová, Julija Džimová, Valj Semerenková, Olena Pidhrušná)
7. Rusko (Jekatěrina Jurlovová-Perchtová, Irina Starychová, Larisa Kuklinová, Kristina Rezcovová)
8. Česká republika (Jessica Jislová, Markéta Davidová, Lucie Charvátová, Eva Kristejn Puskarčíková)
9. Itálie (Lisa Vittozziová, Federica Sanfilippová, Michela Carraraová, Dorothea Wiererová)
10. Rakousko (Julia Schwaigerová, Lisa Theresa Hauserová, Christina Riederová, Katharina Innerhoferová)
11. Polsko (Kinga Zbylutová, Monika Hojniszová-Staręgaová, Anna Mąkaová, Magdalena Gwizdońová)
12. USA (Emily Dreissigackerová, Susan Dunkleeová, Joanne Firesteelová Reidová, Clare Eganová)
13. Bělorusko (Hanna Solaová, Jelena Kručinkinová, Irina Kručinkinová, Iryna Krjuková)
14. Kanada (Emily Dicksonová, Nadia Moserová, Megan Bankesová, Emma Lunderová)
15. Čína (Jüan-meng Čchu, Ťia-lin Tchang, Fan-čchi Meng, Jen Čang)
16. Finsko (Suvi Minkkinenová, Kaisa Mäkäräinenová, Mari Ederová, Erika Jänkäová)
17. Kazachstán (Galina Višněvská, Alina Kolomijecová, Anastassija Kondratěvová, Jelizaveta Belčenková)
18. Slovinsko (Nika Vindišarová, Lea Einfaltová, Polona Klemenčičová, Nina Zadravecová)
19. Estonsko (Tuuli Tomingasová, Johanna Talihärmová, Kadri Lehtlaová, Regina Ojaová)
20. Bulharsko (Daniela Kadevová, Dafinka Koevová, Marija Zdravkovová, Milena Todorovová)
21. Korea (Un-čung Ko, Ju-mi Jung, Mariya Abeová, Anna Frolinová)
22. Japonsko (Fujuko Tačizakiová, Sari Maedaová, Jurie Tanakaová, Asuka Hačisuková)
23. Slovensko (Paulina Fialková, Ivona Fialková, Henrieta Horvátová, Veronika Machyniaková)
Průběžné pořadí světového poháru:
1. Norsko 300 bodů
2. Švýcarsko 228 b.
3. Švédsko 213 b.
4. Německo 212 b.
5. Francie 203 b.
6. Ukrajina 199 b.
7. Rusko 194 b.
8. Česká republika 171 b.
9. Itálie 158 b.
10. Rakouskou 156 b.
...
23. Slovensko 51 b.
1. Norsko 1:09:14,8 (0+8)
Karoline Offigstadová Knottenová, Ida Lienová, Ingrid Landmark Tandrevoldová, Tiril Eckhoffová
2. Francie +28,7 (1+10)
3. Německo +57,0 (1+14)
4. Ukrajina +58,5 (1+12)
5. Rusko +1:11,7 (1+12)
6. Itálie +2:01,3 (1+11)
7. Švédsko +2:03,3 (1+12)
8. Polsko +3:30,0 (1+14)
9. Švýcarsko +3:55,5 (2+16)
10. Česká republika +3:55,5 (3+18)
11. Rakousko +4:29,7 (5+12)
12. Čína +4:38,3 (1+6)
13. Kanada +4:49,8 (2+13)
14. USA +4:57,7 (1+11)
15. Bělorusko +5:16,3 (5+13)
16. Finsko +5:38,4 (5+13)
17. Kazachstán +6:24,3 (1+12)
18. Estonsko +6:42,2 (0+16)
19. Slovinsko +9:24,6 (4+19)
Slovensko, Bulharsko, Japonsko, Korea + 1 kolo
Pořadí po 8. střelbě:
1. Norsko 1:04:52,6 (0+8)
2. Francie +4,2 (1+10)
3. Rusko +45,6 (1+12)
4. Ukrajina +48,0 (1+12)
5. Německo +57,6 (1+14)
----
10. Česká republika +3:31,8 (3+18)
Pořadí po 7. střelbě:
1. Ukrajina 58:43,7 (0+9)
2. Francie +5,4 (1+9)
3. Norsko +8,1 (0+8)
4. Rusko +34,9 (1+10)
5. Německo +39,4 (1+11)
----
9. Česká republika +2:48,7 (3+15)
20. Slovensko +1 kolo (2+13)
Pořadí po 3. předávce:
1. Norsko 52:19,7 (0+7)
2. Ukrajina +0,2 (0+9)
3. Francie +1,0 (1+8)
4. Rusko +12,5 (1+8)
5. Německo +30,1 (1+9)
----
10. Česká republika +1:59,8 (3+12)
20. Slovensko +1 kolo (2+13)
Pořadí po 6. střelbě:
1. Norsko 47:42,2 (0+7)
2. Francie +2,4 (1+8)
3. Rusko +3,5 (1+8)
4. Ukrajina +3,6 (0+9)
5. Německo +29,7 (1+9)
----
10. Česká republika +1:47,7 (3+12)
20. Slovensko +4:48,3 (2+13)
Pořadí po 5. střelbě:
1. Ukrajina 41:12,6 (0+6)
2. Německo +10,8 (0+6)
3. Rusko+16,7 (1+7)
4. Francie +25,8 (1+8)
5. Norsko +25,9 (0+7)
----
9. Česká republika +1:15,1 (2+9)
20. Slovensko +4:16,1 (2+12)
Pořadí po 2. předávce:
1. Ukrajina 34:36,6 (0+5)
2. Švédsko +10,6 (0+5)
3. Polsko +11,1 (0+7)
4. Německo +27,8 (0+6)
5. Rusko +27,8 (1+7)
----
8. Česká republika +35,8(1+6)
20. Slovensko +3:00,3 (2+10)
Pořadí po 4. střelbě:
1. Ukrajina 29:55,0 (0+5)
2. Švédsko +8,6 (0+5)
3. Polsko +18,6 (0+7)
4. Německo +22,0 (0+6)
5. Francie +36,5 (1+8)
----
8. Česká republika +40,7 (1+6)
20. Slovensko +2:47,4 (2+10)
Pořadí po 3. střelbě:
1. Ukrajina 23:36,1 (0+3)
2. Rusko +4,2 (0+4)
3. Francie +7,0 (0+5)
4. Česká republika +16,7 (0+3)
5. Norsko +25,6 (0+4)
----
20. Slovensko +2:11,1 (2+7)
Pořadí po 1. předávce:
1. Italie 16:59,3 (0+3)
2. Rusko +10,7 (0+4)
3. Ukrajina +11,3 (0+3)
4. Francie +18,2 (0+5)
5. Polsko +30,5 (0+4)
-----
8. Česká republika +42,4 (0+3)
15. Slovensko +1:08,7 (1+4)
Pořadí po 2. střelbě:
1. Itálie 12:24,8 (0+3)
2. Ukrajina +5,6 (0+3)
3. Rusko +10,8 (0+4)
4. Norsko +17,5 (0+4)
5. Švédsko +19,9 (0+4)
-----
16. Česká republika +33,0 (0+3)
17. Slovensko +56,8 (1+4)
Pořadí po 1. střelbě:
1. Bělorusko 6:04,6 (0+0)
2. Finsko +1,8 (0+0)
3. Ukrajina +3,7 (0+1)
4. Rakousko +7,3 (0+0)
5. Itálie +7,3 (0+2)
-----
8. Slovensko +9,6 (0+1)
16. Česká republika +21,9 (0+1)
Startovní listina:
1. Norsko (Karoline Offigstadová Knottenová, Ida Lienová, Ingrid Landmark Tandrevoldová, Tiril Eckhoffová)
2. Švýcarsko (Elisa Gasparinová, Selina Gasparinová, Aita Gasparinová, Lena Häckiová)
3. Švédsko (Johanna Skottheimová, Anna Magnussonová, Elvira Öbergová, Linn Perssonová)
4. Německo (Karolin Horchlerová, Vanessa Hinzová, Franziska Preussová, Denise Herrmannová)
5. Francie (Julia Simonová, Justine Braisazová, Anaïs Chevalierová, Anais Bescondová)
6. Ukrajina (Anastasija Merkušinová, Julija Džimová, Valj Semerenková, Olena Pidhrušná)
7. Rusko (Jekatěrina Jurlovová-Perchtová, Irina Starychová, Larisa Kuklinová, Kristina Rezcovová)
8. Česká republika (Jessica Jislová, Markéta Davidová, Lucie Charvátová, Eva Kristejn Puskarčíková)
9. Itálie (Lisa Vittozziová, Federica Sanfilippová, Michela Carraraová, Dorothea Wiererová)
10. Rakousko (Julia Schwaigerová, Lisa Theresa Hauserová, Christina Riederová, Katharina Innerhoferová)
11. Polsko (Kinga Zbylutová, Monika Hojniszová-Staręgaová, Anna Mąkaová, Magdalena Gwizdońová)
12. USA (Emily Dreissigackerová, Susan Dunkleeová, Joanne Firesteelová Reidová, Clare Eganová)
13. Bělorusko (Hanna Solaová, Jelena Kručinkinová, Irina Kručinkinová, Iryna Krjuková)
14. Kanada (Emily Dicksonová, Nadia Moserová, Megan Bankesová, Emma Lunderová)
15. Čína (Jüan-meng Čchu, Ťia-lin Tchang, Fan-čchi Meng, Jen Čang)
16. Finsko (Suvi Minkkinenová, Kaisa Mäkäräinenová, Mari Ederová, Erika Jänkäová)
17. Kazachstán (Galina Višněvská, Alina Kolomijecová, Anastassija Kondratěvová, Jelizaveta Belčenková)
18. Slovinsko (Nika Vindišarová, Lea Einfaltová, Polona Klemenčičová, Nina Zadravecová)
19. Estonsko (Tuuli Tomingasová, Johanna Talihärmová, Kadri Lehtlaová, Regina Ojaová)
20. Bulharsko (Daniela Kadevová, Dafinka Koevová, Marija Zdravkovová, Milena Todorovová)
21. Korea (Un-čung Ko, Ju-mi Jung, Mariya Abeová, Anna Frolinová)
22. Japonsko (Fujuko Tačizakiová, Sari Maedaová, Jurie Tanakaová, Asuka Hačisuková)
23. Slovensko (Paulina Fialková, Ivona Fialková, Henrieta Horvátová, Veronika Machyniaková)
Průběžné pořadí světového poháru:
1. Norsko 300 bodů
2. Švýcarsko 228 b.
3. Švédsko 213 b.
4. Německo 212 b.
5. Francie 203 b.
6. Ukrajina 199 b.
7. Rusko 194 b.
8. Česká republika 171 b.
9. Itálie 158 b.
10. Rakouskou 156 b.
...
23. Slovensko 51 b.
1. Norsko 1:09:14,8 (0+8)
Karoline Offigstadová Knottenová, Ida Lienová, Ingrid Landmark Tandrevoldová, Tiril Eckhoffová
2. Francie +28,7 (1+10)
3. Německo +57,0 (1+14)
4. Ukrajina +58,5 (1+12)
5. Rusko +1:11,7 (1+12)
6. Itálie +2:01,3 (1+11)
7. Švédsko +2:03,3 (1+12)
8. Polsko +3:30,0 (1+14)
9. Švýcarsko +3:55,5 (2+16)
10. Česká republika +3:55,5 (3+18)
11. Rakousko +4:29,7 (5+12)
12. Čína +4:38,3 (1+6)
13. Kanada +4:49,8 (2+13)
14. USA +4:57,7 (1+11)
15. Bělorusko +5:16,3 (5+13)
16. Finsko +5:38,4 (5+13)
17. Kazachstán +6:24,3 (1+12)
18. Estonsko +6:42,2 (0+16)
19. Slovinsko +9:24,6 (4+19)
Slovensko, Bulharsko, Japonsko, Korea + 1 kolo
Denise Herrmannová v posledním úseku a kole předvedla výborný běh, od osmé střelby smazala ztrátu na Ukrajinu a Rusko a dovezla Německo na třetí příčce.
Italky, které byly po prvním úseku Lisy Vittozziové první, nakonec berou šesté místo. Česká biatlonistky dnes bojovaly s náročnými podmínkami na střelnici. Markéta Davidová musela na jedno trestné kolo, Lucie Charvátová na dvě a nemohlo z toho být lepší než desáté místo, byť Eva Kristejn Puskarčíková ve finiši hodně zabrala a zabojovala o devátou příčku Švýcarek.