TK k Generali Česká pojišťovna playoff ELH | (kon.) |
Štafeta žen, 4x6 km, Nové Město na Moravě | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Štafeta mužů, 4x7,5 km, Nové Město na Moravě | Vítěz: Norsko (kon.) |
Sjezd mužů, Kviftjell | Vítěz: M. Mayer (AUT) (kon.) |
Týmový závod HS134, Oslo | (kon.) |
Ženy 30 km klasicky, Oslo | Vítěz: F. Karlssonová (SWE) (kon.) |
Skoky HS134, Oslo | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km, Oslo | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
Jan Vojkůvka
Startovní listina
1. Jevgenij Klimov (RUS)
2. Čestmír Kožíšek (CZE)
3. Killian Peier (SUI)
4. Keiči Sato (JPN)
5. Žiga Jelar (SLO)
6. Piotr Żyła (POL)
7. Johann André Forfang (NOR)
8. Constantin Schmid (GER)
9. Michael Hayböck (AUT)
10. Michail Nazarov (RUS)
11. Vojtěch Štursa (CZE)
12. Andreas Schuler (SUI)
13. Džunširo Kobajaši (JPN)
14. Timi Zajc (SLO)
15. Maciej Kot (POL)
16. Robert Johansson (NOR)
17. Pius Paschke (GER)
18. Daniel Huber (AUT)
19. Děnis Kornilov (RUS)
20. Filip Sakala (CZE)
21. Gregor Deschwanden (SUI)
22. Jukija Sato (JPN)
23. Anže Lanišek (SLO)
24. Kamil Stoch (POL)
25. Daniel-André Tande (NOR)
26. Stephan Leyhe (GER)
27. Gregor Schlierenzauer (AUT)
28. Roman Trofimov (RUS)
29. Roman Koudelka (CZE)
30. Simon Ammann (SUI)
31. Rjoju Kobajaši (JPN)
32. Peter Prevc (SLO)
33. Dawid Kubacki (POL)
34. Marius Lindvik (NOR)
35. Karl Geiger (GER)
36. Stefan Kraft (AUT)
1. Jevgenij Klimov (RUS)
2. Čestmír Kožíšek (CZE)
3. Killian Peier (SUI)
4. Keiči Sato (JPN)
5. Žiga Jelar (SLO)
6. Piotr Żyła (POL)
7. Johann André Forfang (NOR)
8. Constantin Schmid (GER)
9. Michael Hayböck (AUT)
10. Michail Nazarov (RUS)
11. Vojtěch Štursa (CZE)
12. Andreas Schuler (SUI)
13. Džunširo Kobajaši (JPN)
14. Timi Zajc (SLO)
15. Maciej Kot (POL)
16. Robert Johansson (NOR)
17. Pius Paschke (GER)
18. Daniel Huber (AUT)
19. Děnis Kornilov (RUS)
20. Filip Sakala (CZE)
21. Gregor Deschwanden (SUI)
22. Jukija Sato (JPN)
23. Anže Lanišek (SLO)
24. Kamil Stoch (POL)
25. Daniel-André Tande (NOR)
26. Stephan Leyhe (GER)
27. Gregor Schlierenzauer (AUT)
28. Roman Trofimov (RUS)
29. Roman Koudelka (CZE)
30. Simon Ammann (SUI)
31. Rjoju Kobajaši (JPN)
32. Peter Prevc (SLO)
33. Dawid Kubacki (POL)
34. Marius Lindvik (NOR)
35. Karl Geiger (GER)
36. Stefan Kraft (AUT)
1. Norsko 997,4
2. Německo 960,9
3. Slovinsko 954,2
4. Polsko 950,0
5. Japonsko 947,0
6. Rakousko 916,1
7. Švýcarsko 789,6
8. Rusko 753,5
9. Česko 333,8 (16:51:54)
Marně se na stupně vítězů snažili protlačit čtvrtí Poláci a velkým překvapením je až šesté místo Rakousko, které skončilo dokonce za Japonskem. Mimo druhé kolo skončili Češi.