Bayern – Augsburg 2:0 (kon.) | Mohuč – Düsseldorf 1:1 (kon.)
Fortuna Düsseldorf
Neděle 08.03.2020, 18:00 • OPEL ARENA, Mohuč • Německá Bundesliga • 25. kolo

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 0:11. Rohy: 1:8. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 17:10. (20:02:30)

Souboj dvou celků, které bojují o záchranu, skončil remízou 1:1. Tu Mohuč musí brát, jelikož si udržela na Düsseldorf čtyřbodový náskok a navíc byla většinu zápasu horším týmem. Domácí se přesto v 62. minutě ujali vedení, když Matetův lob pojistil před brankovou čarou v cestě do sítě Levin Öztunali. V 77. minutě byl však po druhé žluté kartě vyloučen spolustrůjce gólové akce Mateta a v 85. minutě se Fortuna dočkala zaslouženého vyrovnání, když nedorozumění brankáře Müllera se stoperem Brumou potrestal Kenan Karaman. Hráče Düsseldorfu může mrzet špatná koncovka, tenhle zápas totiž měli vyhrát.

90+4

90+4
    Přihrávka Stögera propadla do šestnáctky, kde byl Kelvin Ofori. Ten si však míč špatně zpracoval a o šanci přišel! Zápas skončí remízou.

90+3
    Hráči Düsseldorfu pospíchají s rozehrávkami a autovými vhazováními. Je vidět, že chtějí získat tři body.

90+2
    Po něm hlavičkoval na přední tyči Hoffmann. Bránu ale netrefil.

90+2
    Ofori získal pro hosty další roh...

90+1
    Latza se nechal faulovat a Mohuč tak může pošetřit cenné sekundy.

90+1
    Rozhodčí nastaví ještě čtyři minuty!

90
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Leonardo Barreiro, přichází Edimilson Fernandes.

88
    Rohový kop Stögera odvrátila obrana Mohuče.

87
    Hosté budou chtít i rozhodnout. Opět se nastěhovali před pokutové území soupeře.

85
    Düsseldorf právě vstřelil branku!
    Hostům pomohla hrubka dvojice Müller – Jeffrey Bruma! Domácí brankář chtěl lapit přízemní centr Zimmermanna, ovšem buď si nekřikl a nebo ho Bruma neslyšel. Nizozemský stoper tak svému gólmanovi ukopl balón před rukavicemi a KENAN KARAMAN poslal kožené slunce do prázdné brány – 1:1.

82
    Hosté drží míč na kopačkách a snaží se prosadit proti zatažené obraně o deseti hrající Mohuče.

79
    Střídání v týmu Fortuna Düsseldorf: ze hřiště odchází Valon Beriša, přichází Kelvin Ofori.

77
    Domácím komplikuje závěr Jean-Philippe Mateta! Ten v hlavičkovém souboji zasáhl přímo před očima sudího loktem Andrého Hoffmanna a po druhé žluté kartě je vyloučen!

76
    Do konce zápasu zbývá čtvrthodina a nějaké to nastavení. Pokud by domácí vedení udrželi, tak by mohli jít do dalších zápasů v mnohem větším klidu.

74
    Střídání v týmu Fortuna Düsseldorf: ze hřiště odchází Adam Bodzek, přichází Marcel Sobottka.

74
    Hosté zahrávali dva rohy po sobě. Po tom druhém se dostal k hlavičce Niko Gießelmann, který poslal míč jen do připraveného Müllera.