Trutnov – Mostečtí Lvi 3:6 (kon.) | Řisuty – Děčín 4:3 (kon.) | David Servis – Příbram 6:2 (kon.)
Kobra – Klatovy 1:5 (kon.) | Kopřivnice – Havlíčkův Brod 2:1 (po pr.) | Val. Meziříčí – SHK Hodonín 4:5 (po pr.)
HC ISMM Kopřivnice
2:1 (0:0, 0:1, 1:0 - 1:0) Stav série: 1:1
BK Havlíčkův Brod
Pondělí 09.03.2020, 18:00 • Zimní stadion Kopřivnice • Play-off 2. ligy, skupina Východ • Předkolo

Po velmi ostrém zápase se nakonec radují domácí, kteří hlavně zásluhou Jakuba Macha a Patrika Goly vyhráli v prodloužení a srovnávají v sérii na 1.1 na zápasy a je jisté, že v pátek se bude opět hrát zde, na kopřivnickém stadionu, a pokud dnešní zápas vyl hodně vyostřený, tak v pátek se máme na co těšit. Ode mě vše, přeji hezký zbytek večera a nezapomeňte, že ve středu se hraje další zápas, tentokrát opět v kotlině v Havlíčkově Brodě. (20:29:13)

68:45
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    Po tom, co se ze střely Daniela Hrubého stala přihrávka na Ondřeje Imricha, který následně přihrál přes osu na PATRIKA GOLU, který ukončil tento zápas a srovnal sérii na 1:1. Asistence: Imrich a Hrubý.

67:53
    Hosté se dostali mimo své obranné pásmo a mohou vystřídat.

67:21
    Po zákroku Petra Hromady bylo třeba si ještě něco vyjasnit, a jelikož se toho zúčastnili i brodští obránci, vhazování ve středním pásmu.

66:45
    Bekhendem to zkoušel Jakub Mach, ale marně.

66:07
    Patrik Gola se snažil projet mezi dvěma hráči, ale nepovedlo se mu to a puk pokryl brankář Holík.

65:16
    Domácí jsou s pukem na holi ve vlastním obranném pásmu.

64:41
    Po střele od modré se domácí vyhnali ven z útočného pásma.

63:49
    Hosté se dostali do útočného pásma a snaží se kombinovat.

62:55
    Domácí se dostali do útočného pásma.

62:03
    Domácí se snaží založit útok zpoza vlastní branky.

61:25
    Pohotový zákrok Petra Hromady proti střele hostů.

60:48
    domácí se dostali do útočného pásma.

60:23

60:01

Po velmi ostré třetí třetině, kdy se povedlo domácím srovnat bude následovat prodloužení, do kterého si hosté přenesou ještě 23 sekund z přesilovky.

60:00

59:33
    Hosté stále v útočném pásmu.

Bořek Vajda

Branky a nahrávky: 55. Mach (Suchý, T.Fojtík), 69. Gola (Imrich, Hrubý) – 27. Přidal (Cachnín)

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Štěpánek, Krzak, Imrich, Bail, Fojtík T., Stříž- Daron, Sluštík, Gebauer, Mach J. (C), Mach M., Suchý (A), Hrubý, Gola, Fojtík F., Marek
    BK Havlíčkův Brod: Holík (Nedvěd) – Benák, Pospíchal, Dudycha, Kulhánek, Pejchal, Vala (A), Kliment – Třetina (C), Cachnín, Mikeš, Petržilka, Holenda, Přidal, Kuchta, Plachý, Ludvík, Kadlec

Rozhodčí: Škach – Blažek, Bartoň