Toronto – Tampa 2:1 (kon.) | New Jersey – Pittsburgh 2:5 (kon.) | Philadelphia – Boston 0:2 (kon.)
Montreal – Nashville 2:4 (kon.) | Detroit – Carolina 2:5 (kon.) | Dallas – NY Rangers 2:4 (kon.)
Anaheim – Ottawa 5:2 (kon.) | Vancouver – NY Islanders 5:4 (1:0 po s.n.)
HK Kralupy nad Vltavou
2:4 (2:2, 0:0, 0:2) Stav série: 2:3
HK Mladí Draci Šumperk
Středa 11.03.2020, 18:00Play-off REDSTONE extraligy juniorů • Čtvrtfinále

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Šumperku, kterému se povedlo vyhrát výsledkem 4:2. Celá třetí třetina se nesla v hodně opatrném duchu, avšak o něco aktivnějším celkem byl ten domácí. Kralupy se ovšem krátce před koncem zápasu nechaly vyloučit, což vedlo k inkasované brance, Šumperk navíc trefou do prázdné branky stvrdil svůj postup. (20:08:27)

59:40 HORKÝ - 2:4

59:40
    Mladí Draci právě vstřelili branku!
    O vítězi tohoto zápasu je definitivně rozhodnuto! Domácí se totiž rozhodli ke hře bez brankáře, rozehrávku se ovšem povedlo vystihnout JAKUBU HORKÉMU, který s přehledem zamířil do prázdné branky.
    Bez asistence.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
    57:51 VOGEL - 2:3

57:51
    Hosté se necelé dvě minuty před koncem zápasu dostávají do vedení! Šumperk totiž celkem dlouho pracoval s pukem v pásmu, načež se ke střele zápěstím dostal Haluza. Krinwald vyrazil puk za sebe, kde ho do sítě ze vzduchu sklepl RADEK VOGEL.
    Asistence: David Haluza.

57:14
    Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou (Michal Hájek – 2 min., podrážení).

56:40
    Další ofsajdové postavení, i tentokráte v podání domácích hráčů. Hra tak byla vykázána zpět do středního pásma, do konce této třetiny nezbývá zrovna moc času.

55:14
    Bradáček si dokázal pokrýt kotouč, jenomže jeho celek se přesto nedostal k ničemu nebezpečnému. Šumperk se pokusil o rychlý kontr, který byl rychle u konce.

54:05
    Krinwald měl po vhazování další práci, jenomže střelu směřující doprostřed branky dokázal schovat na svůj hrudník. Mladí Draci jsou v posledních minutách aktivnější.

53:07
    S rozehrávkou vypomohl také domácí brankář Krinwald, který rozehrál podél pravého mantinelu. Jeho spoluhráči se přesto nedostali do bezpečnějšího prostoru.

49:40
    Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou (Jakub Kučera – 2 min., nedovolené bránění).

49:27
    Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Matěj Blaháček – 2 min., podrážení).

49:10
    I nadále sledujeme taktickou bitvu, kterou může rozhodnout jakákoliv chyba. Draci konečně trochu zabrali, Krinwald však stále čeká na nějaký těžší zákrok.

48:16
    Ott se z vlastní třetiny dostal až do té opačné, odkud vyzkoušel pozornost brankáře Krinwalda. Ten neměl žádný větší problém, naopak dokázal pozastavit hru.

47:14
    Šumperku se v posledních minutách zrovna moc nedaří, což je opačná obrázek, než jaký jsme sledovali v prvních dvou třetinách.

46:12
    Domácí hokejisté pokračovali v aktivitě, načež to velice nebezpečným nahozením zkoušel již zmiňovaný Januška, jehož nahození směřovalo pouze doprostřed.

45:27
    Do zajímavé pozice se natlačil Januška, který se v dobré pozici pokoušel najít Němce, avšak nahrávka prvně jmenovaného směřovala daleko od hole spoluhráče.

David Suchý

Branky a nahrávky: 14. Bradáček (Kučera, Litera), 20. Litera (Šíba, Pejchal) – 13. Haluza (Poledna, Scheuter), 14. Kaplan (Horký), 58. Vogel (Haluza), 60. Horký

HK Kralupy nad Vltavou: Krinwald (Milec) – Drozda, Binko, Klapka, Zedek (A), Hájek, Kučera – Kleveta, Němec, Litera, Štibran, Bradáček, Šíba, Kočí, Šiška, Soukup, Januška (C), Marek, Pejchal
    HK Mladí Draci Šumperk: Venouš (Kaplan) – Ott, Poledna, Štrbík, Holub, Cekr, Blaháček, Plhal – Scheuter (A), Polách, R. Kaplan, Horký, Kavan, Vogel, Habrman, Haluza (C), Šembera, Drlík, Jurča

Rozhodčí: Jechoutek – Horažďovský, Hnát