Knejzlík (LIB) – Železník (OPA) 3:2 (1:1), 2:3p (0:1), 3:4p (1:3) (kon.) | Trmal (SLO) – Bartošák (ZLN) 3:0 (0:0), 4:3 (1:1) (kon.)
Beneš (OLO) – Číž (OVA) 4:3 (3:1), 1:2 (1:1), 1:4 (0:1) (kon.) | Žitný (TEP) – Kopic (PLZ) 0:1p (0:0), 3:1 (2:1), 0:1p (0:0) (kon.)
Trmal (SLO) – Bartošák (ZLN)

3:0 (0:0), 4:3 (1:1)

Středa 22.04.2020, 18:25FIFA 20: Datart e:LIGA Challenge • Čtvrtfinále

19:10
    Matouš Trmal dokázal potvrdit roli favorita a vyřazuje Lukáše Bartošáka! V moravském derby zvládl brankář Slovácka úvodní duel díky skvělému druhému poločasu výsledkem 3:0. Ve druhém zápase Trmal dvakrát vedl, jenže Bartošák dvakrát srovnal krok a v závěru se dokonce ujal vedení. Brankář Slovácka ale předvedl mocný závěr a v nastavení dokonal svůj postup! (19:10:23)

19:09
    Druhé čtvrtfinále je u konce!

19:08
    Trmal (SLO) – Bartošák (ZLN) 4:3

Neskutečné! Matouš Trmal po odrazu ve velkém vápně napálil odražený míč do sítě a v nastavení rozhoduje o svém postupu do semifinále!

19:08
    Trmal (SLO) – Bartošák (ZLN) 3:3

Drama je na světě! Trmal si před pokutovým územím troufl na riskantní kličku, kterou se zbavil obránce a střelou z ostrého úhlu srovnal na 3:3.

19:06
    Trmal (SLO) – Bartošák (ZLN) 2:3

Zlínský Lukáš Bartošák pomalu ale jistě zadělává na drama! Bartošák znovu našel Mbappého, který se uvolnil na hranici velkého vápna a otáčí vývoj zápasu!

19:03
    Trmal (SLO) – Bartošák (ZLN) 2:2

Lukáš Bartošák bojuje v moravském derby jako lev! Zlínský fotbalista opět řádil s Mbappém a i na druhý pokus zvládl proti Matouši Trmalovi ze Slovácka vyrovnat.

19:02
    Trmal (SLO) – Bartošák (ZLN) 2:1

Matouš Trmal se hned v úvodu druhého poločasu znovu dostává do vedení! Brankář Slovácka předvedl akci hned po výkopu a trefil se s Lionelem Messim.

19:01
    Trmal (SLO) – Bartošák (ZLN) 1:1

V prvním poločase byl sice o něco aktivnější Trmal, který využil jednu ze svých obrovských šancí, jenže krátce po výkopu neuhlídal akci Lukáše Bartošáka, který se ještě drží v boji o postup.

19:00

Lukáš Bartošák ale bojuje o setrvání v turnaji! Hned po výkopu se do šance dostal Mbappé, který s přehledem přeloboval vyběhnutého brankáře.

18:59
    Trmal (SLO) – Bartošák (ZLN) 1:0

Tentokrát už se Matouš Trmal dostává do vedení! Místo zakončení s Dembélém tentokrát poslal přihrávku pod sebe a Griezmann pohotovou střelou otevřel skóre.

18:58
    Trmal (SLO) – Bartošák (ZLN) 0:0

Matouš Trmal chce urvat postup už ve druhém zápase! Brankář Slovácka dvakrát zakončoval s Dembélém, jenže dvakrát orazítkoval tyč.

18:56

Matouš Trmal vlétl do druhého utkání mnohem aktivněji a rychle si vypracoval dvě šance. Bartošák ale srovnal obraz hry a také prováhal šanci k otevření skóre.

18:53
    Hráči už jsou připraveni k druhému utkání čtvrtfinálové série.

18:44
    Po krátké přestávce se bude pokračovat druhým duelem. Připomínám, že čtvrtfinále se hraje systémem na dva vítězné zápasy!

18:44
    Trmal (SLO) – Bartošák (ZLN) 3:0

Matouš Trmal ještě v nastavení přečíslil obranu Lukáše Bartošáka a vychutnal si zásah do prakticky prázdné branky. Brankář Slovácka tak opanoval první duel výsledkem 3:0.

18:43
    Trmal (SLO) – Bartošák (ZLN) 2:0

O vítězi prvního utkání je podle všeho rozhodnuto! Matouš Trmal znovu udeřil rychlým přechodem do velkého vápna, přízemním centrem zaskočil obranu a přidal druhý zásah.

18:41

Trmal se deset minut před koncem prvního souboje znovu dostal do pokutového území, ale celou akci poněkud překombinoval. Brankář Slovácka ale nepouští svého rivala do útoku.

18:39

Matouš Trmal předvedl po hodině hry krásnou kombinaci na hranici velkého vápna, našel Suáreze, který bez problémů otevřel skóre.

18:36

První poločas tohoto moravského souboje úvodní branku nepřinesl. Kvalitu hry v první půli zřejmě omezovaly i problémy s připojením k internetu na straně hráčů.

18:29

Úvodní půlhodina prvního zápasu zatím přinesla spíše opatrnější utkání. O něco aktivnější je Trmal, který měl i jednu zajímavou možnost, ale skóre se mu zatím otevřít nepovedlo.