Knejzlík (LIB) – Železník (OPA) 3:2 (1:1), 2:3p (0:1), 3:4p (1:3) (kon.) | Trmal (SLO) – Bartošák (ZLN) 3:0 (0:0), 4:3 (1:1) (kon.)
Beneš (OLO) – Číž (OVA) 4:3 (3:1), 1:2 (1:1), 1:4 (0:1) (kon.) | Žitný (TEP) – Kopic (PLZ) 0:1p (0:0), 3:1 (2:1), 0:1p (0:0) (kon.)
Žitný (TEP) – Kopic (PLZ)

0:1p (0:0), 3:1 (2:1), 0:1p (0:0)

Středa 22.04.2020, 20:45FIFA 20: Datart e:LIGA Challenge • Čtvrtfinále

21:47
    Z mé strany je to vše! Já Vám děkuji za pozornost u takřka pětihodinového maratonu ze čtvrtfinálových duelů a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (21:47:05)

21:46
    Semifinálové dvojice

Lukáš Železník (OPA) – Lumír Číž (OVA)
    Matouš Trmal (SLO) – Jan Kopic (PLZ)

21:46
    Je konec! Jan Kopic si nakonec zajistil postup až díky prodloužení. První a třetí duel totiž skončil bez branek. Kopic byl v obou případech šťastnějším hráčem a zajistil si postup do semifinále.

21:45
    Čtvrtfinále je u konce!

21:45
    Žitný (TEP) – Kopic (PLZ) 0:1 po prodl.

Je konec! Jan Kopic udeřil po centru z pravé strany a bez váhání napálil míč do sítě! Plzeňský Jan Kopic je tedy posledním postupujícím!

21:39
    Žitný (TEP) – Kopic (PLZ) 0:0

Ani ve třetím a rozhodujícím duelu branka nepadla. Podobně jako v prvním duelu této série mezi Janem Kopicem a Patrikem Žitným rozhodne o vítězi prodloužení.

21:34

I po hodině hry stále platí bezbrankový stav. Patrik Žitný si sice připravil střeleckou pozici na hranici velkého vápna, ale Kopicův brankář skvěle zasáhl.

21:32

První poločas rozhodujícího utkání mezi Janem Kopicem z Plzně a Patrikem Žitným z Teplic branku nepřinesl. Utkání zatím připomíná první duel této série.

21:27

Úvodní minuty rozhodujícího duelu se zatím hrají hodně opatrně. O něco aktivnější je Patrik Žitný, ale nějakou výraznou možnost si dosud nevypracoval.

21:22
    Žitný (TEP) – Kopic (PLZ) 3:1

Patrik Žitný nakonec ovládl druhý zápas výsledkem 3:1. O posledním postupujícím do semifinále tak rozhodne až poslední třetí duel.

21:20

Patrika Žitného předchozí zahozená šance rozhodně nemusí mrzet! Teplický fotbalista sehrál parádní akci s přihrávkou před prázdnou branku a podle všeho si vynutil rozhodující duel.

21:19
    Žitný (TEP) – Kopic (PLZ) 2:1

Žitný měl dvacet minut před koncem skvělou možnost rozhodnout, jenže hlavičkou po rohovém kopu pouze orazítkoval břevno. Kopicova šance stále žije.

21:18

Jan Kopic měl sice v úvodu druhého poločasu několik slibně vyhlížejících protiútoků, ale zatím všechny vyřešil nepřesnou přihrávkou.

21:15

První poločas druhého zápasu nakonec ovládl Patrik Žitný z Teplic, který zvládl otočit nepříznivý výsledek. Jan Kopic bude muset ve druhé půli pořádně zabrat.

21:10

Patrik Žitný bleskově otáčí vývoj druhého zápasu! Teplický fotbalista odcentroval z levé strany do velkého vápna, kde číhal osamocený hráč, který s přehledem uklidil míč k zadní tyči.

21:09
    Žitný (TEP) – Kopic (PLZ) 1:1

Je vyrovnáno! Patrik Žitný po chvíli zahrával rohový kop. Centrovaný míč se od bránícího hráče odrazil na malé vápno a Žitný už měl opravdu snadnou práci.

21:08
    Žitný (TEP) – Kopic (PLZ) 0:1

Jan Kopic se hned v úvodu druhého zápasu dostává do vedení. Plzeňský hráč dostal k dispozici pokutový kop, který s přehledem proměnil.

21:07
    Oba hráči už jsou připraveni na start druhého zápasu. Připomínám, že čtvrtfinále se hraje na dva vítězné zápasy.

21:04

Jan Kopic využil možnost k rychlému přechodu do útoku, odcentroval na malé vápno a přesnou hlavičkou rozhodl o svém úvodním triumfu!

21:03

První šanci prodloužení si vypracoval Jan Kopic, který se otočil na hranici velkého vápna, jenže jeho zakončení levačkou skončilo kousek nad břevnem.