Bielefeld – Osnabrück 1:1 (kon.) | St. Pauli – Norimberk 1:0 (kon.) | Fürth – Hamburg 2:2 (kon.)
Wiesbaden – Stuttgart 2:1 (kon.)
Wehen Wiesbaden
2:1 (0:0)
VfB Stuttgart
Neděle 17.05.2020, 13:30 • Brita-Arena (Wiesbaden) • 2. německá Bundesliga • 26. kolo

Fauly: 16:14 (15:34:21)

Wehen se díky dnešnímu vítězství posunul z předposledního místa na barážovou 16. příčku. Stuttgart naopak ze druhé pozice klesl na třetí místo za Hamburk.

Zápas je u konce, domácí Wehen dokázal překvapit a porazil druhý tým tabulky Stuttgart 2:1. První poločas mnoho fotbalové krásy nepřinesl, šance nebyly k vidění na obou stranách. Druhý poločas už byl v tomto směru lepší a pomohl mu i první gól zápasu, který vstřelil v 50. minutě Manuel Schäffler po přihrávce hlavou od Aignera. Hosté od té doby byli aktivnější, ale mnoho šancí si nevytvořili. Přeci jen se však dočkali vyrovnání, a to v 84. minutě, kdy se prosadil na zadní tyči volný Nicolás González. Jenže tři body nakonec přeci jen získal Wehen, a to díky penaltě za ruku ve vápně, kterou rozhodčí odpískal ve spolupráci s VAR. Pokutovým kop v sedmé minutě nastavení proměnil střídající Phillip Tietz.

90+8
    90+7. Phillip TIETZ - 2:1

90+7
    Wiesbaden právě vstřelil branku!
    Tři body nakonec zůstanou ve Wiesbadenu! O všem rozhodla penalta v sedmé minutě nastaveného času. PHILLIP TIETZ namířil svou střelu k pravé tyči, brankář Kobel skákal opačně.

90+7
    Penaltu bude kopat Phillip Tietz.
    90+6. penalta pro Wehen po ruce ve vápně!

90+6
    Rozhodčí ruku opravdu ve vápně viděl, takže to bude penalta pro Wehen!

90+4
    Utkání se ještě protahuje. Rozhodčí Stegemann se jde podívat na monitor, zda nehrál Hamadi Al Ghaddioui po rohovém kopu domácích ve vápně rukou.

90+3
    Stuttgart se ubránil rohovému kopu, ale míč na kopačkách nedrží.
    90+2. Knölova zablokovaná střela.

90+2
    Törles Knöll ještě mohl vrátit svým barvám vedení, ale jeho pohotové zakončení zevnitř šestnáctky bylo sraženo na rohový kop.

90+2
    Stenzelův centr od pravé postranní čáry byl jen dárečkem pro brankáře Lindera.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Gonzálezova přihrávka byla příliš dlouhá pro všechny hráče Stuttgartu, rozehrávat budou domácí.

89
    Hamadi Al Ghaddioui v útočném pokutovém území fauloval při souboji ve vzduchu Saschu Mockenhaupta a domácí si tak budou moci na chvíli oddechnout.