po penal. (3:4)
FC SILON Táborsko
2:2 (1:1)
SK Slavia Praha B
Neděle 17.05.2020, 10:00 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • Letní liga • 1. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (11:57:11)

Dnešní zápas je tedy u konce. Výhru a dva body bere slávistické béčko, který bylo celý zápas vždy pozadu, ale v pokutových kopech bylo úspěšnější. Skóre otevřel domácí Aguilera, na jeho trefu ještě do poločasu odpověděl Šilhan nádherným volejem. Po poločase se prosadil Vandas a následně mohl rozhodnout Kučera, který však nařízený pokutový kop neproměnil. Za to přišel trest v podobě vyrovnání od Kopáčka čtyři minuty před koncem. Následné penalty vyhrál pražský klub v poměru 4:3.
    V dalším zápase si Slavia zahraje 30.5. s Benešovem. Táborsko příště změří sily ve stejný den s béčkem Plzně.

5. série
    3:4
    Je rozhodnuto. Bárta mířil k prvé tyčce branky a míč poslal do sítě, i když Zadražil směr vystihl.

5. série
    3:3
    Václav Penc si míč postavil celkem sebevědomě, ale následně míč kopl hodně nad branku a soupeř má mečbol.

4. série
    3:3
    Hroník sice branku dal, ale při samotném provedení uklouzl, což rozesmálo jeho spoluhráče.

4. série
    3:2
    Havrda nedal svému týmu výraznější vedení, protože míč poslal do břevna.

3. série
    3:2
    Obránce Štětka je prvním neúspěšným. Jeho levačka poslala míč po levici brankáře, který si pro míč došel.

3. série
    3:2
    I Smetana proměnil. Brankář Surovčík letěl na druhou stranu.

2. série
    2:2
    Slavia poslala Šilhana, který také proměnil s přehledem, zatím se brankářům nedaří.

2. série
    2:1
    Domácí Kučera se postavil k míči a z kroku ho poslal do šibenice slávistické branky. Těžká práce pro brankáře.

1. série
    1:1
    I Jakub Kopáček proměnil.

1. série
    1:0
    Navrátil poslal míč na druhou stranu branky, takže jeho tým jde do vedení.

Tak po devadesáti minutách je skóre nerozhodné, takže se jde na pokutové kopy.

90

90
    Centrovaný míč z rohu doletěl do vápna, kde ovšem domácí nadvakrát míč odhlavičkovali.

89
    Rohový kop pro Slavii.

88
    Míč do vápna centroval Kučera, který ve vápně sice našel Vandase, ale ten ještě nahrával míč do ohně, kde nikdo v modrém nebyl.

87
    Přímý kop pro domácí z levé strany hřiště.
    86. Tomáš RIGO - 2:2

86
    Tým Slavia B právě vstřelil branku! A je vyrovnáno. Šilhan z levé strany nacentroval do vápna, kde si někam na penaltu seběhl TOMÁŠ RIGO a ve skluzu poslal míč do sítě.

84
    Kopáček do vápna poslal solidní centr, ale nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal do míče trknout, a tak míč propadl.

83
    Rohový kop pro tým, který je o jednu branku vzadu.

82
    Slávisté se opět snažili dostat dopředu, znovu jim v tom zabránil ostrý zákrok jednoho z domácích borců.

81
    Táborsko vede, a tak se snaží hodně držet míč. Na vlastní polovině a nikam se nežene.

80
    Míč centroval do vápna Rigo, který ve vápně našel Nerudu. Neruda z malého vápna hlavičkoval až nad branku domácího týmu.

79
    Roh pro hostující celek.

78
    Slavia se snažila hodně rychle se dostat dopředu. Rychlý útok ale zastavil faulem domácí Tolno.

77
    K míči se postavil Almeida a zkusil míč poslat pravačkou přes zeď na přední tyčku. Střela se mu povedla, ale o kousek branku míč minul.

76
    Přímý kop pro domácí z nějakých 23 metrů.
    75. Penalta

75
    K míči se postavil Martin Kučera, rozhodl se kopat po levé ruce brankáře Surovčíka, ten směr odhadl a polovysokou ránu vyrazil.

74
    Byla nařízena penalta. Kvalitní nahrávku do vápna dostal Pavel Vandas a už se řítil jen na brankáře, který ho stáhl k zemi. Jasná penalta.

73
    Tolno se dobře uvolnil u levé postranní lajny a centroval do vápna, kde našel Vandase, ale jeho hlavička branku přeletěla.

72
    Slavia se po delší době dostala dopředu, jenomže ji zastavilo ofsajdové postavení Horníka.

71
    Jeden z domácích hráčů dostal míč na levou stranu hřiště, uvolnil se od soupeře a vypálil. Jeho pokus dokázal vyboxovat Surovčík.

69
    Hostující Kubáň tvrdě dojel na středu Kučeru, který je v péči lékařů.

68
    O další centr do vápna se z levé strany hřiště postaral domácí Rydval, jeho centr však nikoho v modrém nenašel.

67
    Kučera centroval od praporku do vápna, ale pozorná obrana soupeře dokázala odvrátit.

66
    Další rohový kop pro Táborsko.

65
    Domácí sehráli roh na krátko a rezultovalo z toho střela, která byla zablokována.

64
    Rohový kop pro Táborsko.

62
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    Domácí tým jde znovu do vedení. Dlouhá přihrávka domácích našla rozběhnutého útočníka SIMA ABDALLAHA, který obloučkem překonal vyběhnutého brankáře hostí Jakuba Surovčíka.

61
    Z levé strany centroval do vápna hostující Bárta, ale jeho centr nikoho ve vápně nenašel.

60
    Aktuálně nám zbývá lehce přes půlhodinu do konce zápasu a skóre je vyrovnané 1:1.

59
    Tak snad máme technické potíže za sebou a budeme se moct soustředit na fotbal.

Bohužel hned v úvodu druhého poločasu nás postihly technické problémy, snad se je podaří rychle vyřešit.

46

Druhý poločas začne přibližně v 10:58.

První poločas nabídl dvě branky, po jedné na každé straně. Skóre otevřel v 15. minutě Aguilera. Na jeho trefu dokázal odpovědět nádherným volejem Šilhan v minutě dvaadvacáté. Hra je dost vyrovnaná, avšak lepším týmem jsou o trochu domácí. Uvidíme, co nám nabídne druhý poločas.

45

44
    Domácí Aguilera si z levé strany navedl míč víc na střed a vystřelil. Jeho pokus letěl jen do středu branky.

42
    Langhamer centroval do vápna, míč sice poslal dobrý, ale nikdo ve vápně ho netrefil a míč doskákal mimo hřiště.

41
    Roh pro Pražany.

40
    Almeida opět měl míč a znovu si ho dal na levačku, ale tentokrát trefil jen prvního soupeře v cestě.

40
    Kučera opět centroval od praporku a opět to nebylo nejlepší. Na přední tyčce si jeho centr našel hostující Matys a odhlavičkoval do bezpečí.

39
    Roh pro domácí celek.

38
    Hezkou střelu předvedl domácí obránce Almeida, který si navedl míč na pravou stranu, zasekl do středu a levačkou míč poslal na přední tyčku. Markovič jeho pokus parádně chytil přímo do rukavic.

37
    Vandas dostal míč na levou stranu hřiště, otevřel se mu zajímavý prostor, ale pokračovat nemohl, protože byl pískán ofsajd.

36
    Kučera si postavil míč a centroval do vápna, kde ovšem hlavičkový souboj vyhrál Štětka.

35
    Rohový kop pro domácí celek.

34
    Na pravou stranu dostal míč domácí Rydval a centroval do vápna. Centr se mu příliš nepovedl, nikoho v modrém nenašel.

33
    K přímému kopu se postavil Novák, ale míč poslal jen nad branku Markoviče.

32
    Domácí Almeida se znovu dostal za obranu soupeře, a ta byla nucena faulovat, přímý kop pro domácí tým.

31
    Slávisté se snažili přenést hru na pravou stranu pro Douděru, kterého neposlechlo zpracování a míč mu uskočil do autu.

30
    Tempo v posledních minutách lehce opadlo, když týmy se hlavně snaží držet míč na svých kopačkách.

28
    Na středu hřiště získal míč domácí Novák a vydal se s ním dopředu. Po pár metrech ho poslal směr branka, jenže ji o docela dost netrefil.

27
    Hosté měli pochopitelně k dispozici přímý kop z místa přestupku, ale nikterak dobře s ním nenaložili, když centrovaný míč skončil mimo hřiště.

26
    Krišťan stále ošetřován, jen tak se hrát nebude.

25
    Na pravé straně hřiště byl ostře faulován hostující Křišťan. Velmi nebezpečný zákrok, ale zatím bez karty.

24
    Táborsko se hnalo dopředu, ale zastavilo je ofsajdové postavení Tolna.
    22. Adam VLASÁK - 1:1
    22. ŠILHAN - 1:1

22
    Tým Slavia B právě vstřelil branku! Je vyrovnáno. Na pravou stranu dostal míč hostující Křišťan a nacentroval do vápna, kde si z druhé vlny našel míč ADAM VLASÁK a poslal míč z voleje do branky. Nádherná střela.

21
    Na levou stranu dostal míč úplně volný Větrovský a z druhého doteku vystřelil. Proti jeho střele se vyznamenal Markovič, který jeho pokus vyrazil.

20
    K praporku se postavil hostující Šilhan a centroval na střed vápna, kde se ovšem nejvýš dostal domácí brankář a míč ukryl v rukavicích.

19
    Roh pro Slavii.

17
    Za vápnem se k míči dostal domácí Kučera a vystřelil. Jeho přízemní pokus sice nadělal brankáři soupeře problémy, ale nakonec to mladá obrana dokázala vyřešit.

15
    Domácí Oliveira Aguilera se dostal za obranu soupeře, obešel i posledního obránce a následně poslal z velkého úhlu míč do branky. Nakonec si ale vlastní gól vstřelil VOJTĚCH ŠILHAN.

14
    Domácí Rydval dobře obešel soupeře u lajny a následně centroval do vápna, tam našel Nováka, který však míč poslal vedle branky.

13
    Za obranu dostal nahrávku hostující Eichler a snažil se najít spoluhráče ve vápně. Trefil však jen soupeře a domácí obrana si již poradila.

12
    Hosté se snaží kombinovat hodně s míčem.

11
    Velkou chybu udělal brankář Markovič, který při rozehrávce jen trefil napadajícího soupeře. Měl jediné štěstí, že ten míč Kučera nezpracoval.

10
    Po dalším nákopu se sice hosté dostali k odraženému míči, jenomže se píská ofsajd.

9
    Slávisté to dopředu zkusili dlouhým nákopem, který poslal Matys mimo dosah všech borců na trávníku.

8
    Almeida dostal dobrou nahrávku do běhu na pravou stranu hřiště, ale nepovedl se mu první dotek a následně jen poslal míč na kopačku soupeře.

7
    Do míče se opřel domácí obránce Almeida, jeho dělovka na zadní tyčku orazítkovala jen břevno branky.

6
    Přímý kop pro domácí z nějakých 25 metrů.

5
    Domácí Almeida byl faulován, takže se bude hrát proti brance Slavie.

4
    Centr od rohového praporku nebyl dostatečně dobrý, protože už na přední tyčce ho dokázal dostat do bezpečí jeden z hostů.

3
    Roh pro domácí tým.

2
    První akci zápasu mělo domácí Táborsko, ale zakončení putovalo jen do rukavic brankáře Markoviče.

1

Týmy se spolu utkaly zatím jen jednou, a to vyhrála Slavia 2:1. Za pražský celek se prosadil Rondić a Vaněk, za soupeře to byl Vandas.

Slávistické béčko se znovu obnovilo před touto sezonou a působí v ČFL A. Sešívaní skončili v nedokončené sezoně na šestém místě za 26 získaných bodů se skóre 38:27. Nejlepší střelec týmu byl Imad Rondić, který momentálně působí v Liberci, za Slavii dal 8 branek. Rezerva Slavie hrála zápas naposledy 8.3., když porazila Admiru Praha 2:1 po penaltách.

FC MAS Táborsko

Táborsko vyhrálo nedokončenou sezonu ČFL skupiny A. Získalo celkem 41 bodů v šestnácti duelech se skóre 45:13. Nejlepší střelec týmu byl útočník Zbyněk Musiol, který se prosadil hned jedenáctkrát. Táborsko po uvolnění opatření proti koranaviru odehrálo i přátelská utkání, nejprve to byl souboj s Českými Budějovicemi, kde padlo 5:1. Jedinou branku týmu dal Uzlík. Druhý zápas nezvládlo Táborsko proti Vlašimi, na kterou nestačilo 3:1. Jedinou branku dal Voleský.

Zdravím všechny fanoušky českého fotbalu. V rámci prvního kola Letní ligy si zahrají MAS Táborsko a béčko pražské Slavie. Celého turnaje se zúčastní 6 týmů z ČFL.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.

3:4   Bárta (SLB)

FC SILON Táborsko: Zadražil – Alves, Navrátil, Penc, Janošík (80. Jáša) – Větrovský (58. Petr), Pavlík (55. Kubovský), Kučera, Tolno (46. Studnička) – Sima (78. Dumbrovský), Vandas (73. Musiol)
    SK Slavia Praha B: 1. poločas: Markovič – Douděra, Matys, Štětka, Šilhan – Křišťan, Vít, Langhamer – Eichler, Vlasák, Zeronik

2. poločas: Surovčík – Bárta, Neruda, Štětka, Šilhan – Kubáň, Kopáček, Rigo – Janoušek, Kneifel, Hroník