po penal. (3:4)
FC SILON Táborsko
2:2 (1:1)
SK Slavia Praha B
Neděle 17.05.2020, 10:00 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • Letní liga • 1. kolo
    86. Tomáš RIGO - 2:2

86
    Tým Slavia B právě vstřelil branku! A je vyrovnáno. Šilhan z levé strany nacentroval do vápna, kde si někam na penaltu seběhl TOMÁŠ RIGO a ve skluzu poslal míč do sítě.
    75. Penalta

75
    K míči se postavil Martin Kučera, rozhodl se kopat po levé ruce brankáře Surovčíka, ten směr odhadl a polovysokou ránu vyrazil.

74
    Byla nařízena penalta. Kvalitní nahrávku do vápna dostal Pavel Vandas a už se řítil jen na brankáře, který ho stáhl k zemi. Jasná penalta.

62
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    Domácí tým jde znovu do vedení. Dlouhá přihrávka domácích našla rozběhnutého útočníka SIMA ABDALLAHA, který obloučkem překonal vyběhnutého brankáře hostí Jakuba Surovčíka.

Bohužel hned v úvodu druhého poločasu nás postihly technické problémy, snad se je podaří rychle vyřešit.

38
    Hezkou střelu předvedl domácí obránce Almeida, který si navedl míč na pravou stranu, zasekl do středu a levačkou míč poslal na přední tyčku. Markovič jeho pokus parádně chytil přímo do rukavic.
    22. Adam VLASÁK - 1:1
    22. ŠILHAN - 1:1

22
    Tým Slavia B právě vstřelil branku! Je vyrovnáno. Na pravou stranu dostal míč hostující Křišťan a nacentroval do vápna, kde si z druhé vlny našel míč ADAM VLASÁK a poslal míč z voleje do branky. Nádherná střela.

15
    Domácí Oliveira Aguilera se dostal za obranu soupeře, obešel i posledního obránce a následně poslal z velkého úhlu míč do branky. Nakonec si ale vlastní gól vstřelil VOJTĚCH ŠILHAN.

7
    Do míče se opřel domácí obránce Almeida, jeho dělovka na zadní tyčku orazítkovala jen břevno branky.

3:4   Bárta (SLB)

FC SILON Táborsko: Zadražil – Alves, Navrátil, Penc, Janošík (80. Jáša) – Větrovský (58. Petr), Pavlík (55. Kubovský), Kučera, Tolno (46. Studnička) – Sima (78. Dumbrovský), Vandas (73. Musiol)
    SK Slavia Praha B: 1. poločas: Markovič – Douděra, Matys, Štětka, Šilhan – Křišťan, Vít, Langhamer – Eichler, Vlasák, Zeronik

2. poločas: Surovčík – Bárta, Neruda, Štětka, Šilhan – Kubáň, Kopáček, Rigo – Janoušek, Kneifel, Hroník