Norimberk – Aue 1:1 (kon.) | Heidenheim – Wiesbaden 1:0 (kon.)
1. FC Norimberk
1:1 (0:0)
FC Erzgebirge Aue
Pátek 22.05.2020, 18:30 • Max-Morlock-Stadion, Norimberg • 2. německá Bundesliga • 27. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (20:31:41)

Utkání se vzhledem k opatřením proti koronaviru odehrálo bez diváků.

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 10:5. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 12:11.

Je dobojováno. Po bezbrankovém prvním poločase jsme se nakonec dočkali dvou branek. Nejprve otevřeli účet zápasu hosté, když se mezi tři tyče trefil Dimitrij Nazarov v jednapadesáté minutě. O dvanáct minut později odpověděli domácí hráči, když po střele Hanna Behrense srazil míč do vlastní sítě Sören Gonther a stal se tak nešťastníkem zápasu. Díky tomu hosté přišli o tři body.

90+5

90+4
    Jsme v poslední nastavené minutě, hosté odkopli míč hodně daleko a ještě se pokusí ohrozit branku Dornebusche. Už to ale spíše vypadá, že hlavní sudí zanedlouho zápas ukončí.

90+3
    Žlutou kartu dostává Martin Männel (FC Erzgebirge Aue).

90+3
    Fabian Nürnberger vyslal levačkou přízemní střelu, která nemířila mezi tři tyče. Skončila jen vedle a hostující brankář pak odkopl balon do bezpečí.

90+2
    Nepřesná rozehrávka hostů a míč končí v moci domácího celku, který se znovu snaží o průnik na polovinu Aue.

90+1
    Žlutou kartu dostává Michael Frey (1. FC Norimberk).

90
    Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se budou nastavovat ještě čtyři minuty navíc.

90
    Rasmussen se tvrdě opřel do soupeřovy nohy a je z toho další žlutá karta v utkání.

89
    Hack dostal od Freye dobrý centr do pokutového území, ale střela prvně jmenovaného pak končí jen na pozorné obraně hostujícího Aue.

89
    Trojí střídání na obou stranách, zápas se pomalu, ale jistě jen dohrává. Stále na ukazateli skóre svítí nerozhodný stav. Uvidíme, zda se ještě jeden z týmů dokáže prosadit a strhnout vedení na svou stranu.

89
    Střídání v týmu 1. FC Norimberk: ze hřiště odchází Nikola Dovedan, přichází Sebastian Kerk.

87
    Střídání v týmu FC Erzgebirge Aue: ze hřiště odchází Florian Krüger, přichází Christoph Daferner.

87
    Střídání v týmu FC Erzgebirge Aue: ze hřiště odchází John-Patrick Strauss, přichází Malcom Cacutalua.

86
    U přední tyče hlavičkoval po rohu Handwerkera Michael Frey, ale míč zaletěl jen vedle levé tyče z pohledu hostujícího brankáře.

85
    Fabian Nürnberger ale nedokázal centr usměrnit mezi tři tyče a bude tak následovat pouze odkop od branky Männela.