Hannover – Dynamo Drážďany 3:0 (kon.)
Hannover 96
3:0 (3:0)
SG Dynamo Drážďany
Středa 03.06.2020, 18:30 • HDI-Arena. Hannover • 2. německá Bundesliga • 26. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (20:24:57)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 6:6. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 6:7.

Je tomu tak, utkání končí a Hannover vítězí poměrem 3:0. Ve druhém poločase měli oba celky po jedné velké šanci, nejprve ve 49. minutě trefil Jeremejeff břevno a poté v 79. minutě vychytal Haragučiho Broll. Domácí si jinak svůj náskok víceméně hlídali a tři body berou zaslouženě.

90

90
    Hra se nyní odehrává výhradně na polovině Drážďan a zdá se, že Hannover čisté konto udrží.

89
    Jeho centr nakonec doletěl k Mainovi a ten pálil z první, nicméně nepropálil změť těl, která se před ním nacházela.

88
    Ochs na sebe navázal dva protihráče a poté vybojoval rohový kop, s jehož rozehráním Stendera příliš nespěchá.

87
    Dynamo se i nadále snaží vstřelit alespoň čestnou branku, jenže defenziva domácích dnes funguje velmi dobře.

86
    Hostující fotbalista se zvedl a pomalu odkráčel do zámezí, kde bude pokračovat jeho ošetřování.

85
    Na hrací ploše nyní zůstává ležet Schmidt a hra je přerušena. Hlavní sudí navíc volá na hřiště také týmové lékaře.

84
    Donyoh se sice zbavil dvou protihráčů, jenže poté špatně nahrál, a jeho uvolnění tak přišlo vniveč.

83
    Ten se nakonec odhodlal k další ráně, avšak tentokrát zamířil vysoko nad bránu.

82
    Z něj se ale nic nenarodilo a naopak dopředu mohou postupovat hosté, akci konkrétně znovu táhne Haraguči.

81
    Nabídku z levé strany zblokoval Franke a Drážďany budou mít k dispozici rohový kop.

80
    Po centru Hamalainena nastaly v šestnáctce Hannoveru lehké zmatky, které vyřešil rezolutním odkopem Korb.

79
    Franke odvrátil nákop Ehlerse jen k Jeremejeffovi a ten poté zkusil své štěstí ze střední vzdálenosti, nicméně trefil jen před sebou stojícího Hüberse.

78
    Střídání v týmu SG Dynamo Drážďany: ze hřiště odchází Sascha Horvath, přichází Godsway Donyoh.
    Střídání v týmu SG Dynamo Drážďany: ze hřiště odchází Marco Terrazzino, přichází Patrick Schmidt.

77
    Na druhé straně pálil Terrazzino, avšak Zieler neměl s jeho zakončením tolik starostí jako jeho brankářský protějšek.