Espanyol – Levante 1:3 (kon.) | Ath. Bilbao – Real Betis 1:0 (kon.) | Getafe – Eibar 1:1 (kon.)
Atlético – Valladolid 1:0 (kon.)
Espanyol Barcelona
1:3 (1:1)
Levante UD
Sobota 20.06.2020, 14:00 • RCDE Stadium (Barcelona) • Španělská LaLiga • 30. kolo

On-line přenos je u konce. Já vám děkuji za pozornost a budu se na vás těšit hned u dalšího zápasu LaLigy, který od 17 hodin rozehrají Bilbao a Real Betis. (16:15:37)

Navzdory hernímu zlepšení po změně stran Espanyol nedokázal udržet poločasovou remízu a po porážce 1:3 se o skóre propadl na tabulkové dno. Cesta k záchraně tak bude ve zbývajících kolech o to trnitější.

Držení míče: 45% : 55%.
    Střely na branku: 3:9. Střely mimo: 4:3. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:10.
    Levante si z Barcelony odváží tři body

90+5

90+5
    Espanyol se stále nevzdal, nicméně čas hraje proti němu. Je jasné, že dvougólové manko už domácí tým nestáhne.

90+4
    Ačkoliv si na jeho rozehrání dal Embarba (Espanyol) opravdu záležet, u centru byl jako první obránce.

90+3
    Domácí tým zavelel k akci po křídle, kde se rozběhl Vargas. Balon zkoušel odcentrovat na zadní tyč, ale tu zavíral obránce. Následovat bude roh.

90+2
    Stále se neví, kolik je nastaveno. Každopádně probíhá 92. minuta a u míče je Espanyol.

90
    Po něm se nic zajímavého nestalo. Dokonce ani informaci o nastavené době hry nikdo nezveřejnil.

89
    Naděje umírá poslední. Roh pro Espanyol.

87
    Levante právě vstřelilo branku!
    ADRIA GINER PEDROSA zřejmě zpečetil výhru Levante, když si při odkopu stříleného centru smolně srazil míč do sítě vlastní branky – 1:3.

85
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází José Campaña, přichází Bruno González.

85
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Roger Martí, přichází Pablo Martínez.

84
    Ofsajd a v něm Calleri (Espanyol). Nutno podotknout, že těsný. Na řadu přichází dvojité střídání.

83
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Oscar Melendo, přichází Matías Vargas.

82
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Javi López, přichází Pipa.

80
    Čas ale neúprosně běží dál a Espanyol musí co nejdříve něco vymyslet. Má na to ještě deset minut.

Lukáš Jasoněk

Branky: 28. David López (Cabrera) – 14. B. Mayoral, 67. E. Bardhi, 87. Pedrosa (vla.)

Karty:   16. Cabrera (ESB), 37. Vilà (ESB)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Espanyol Barcelona: Diego López – Javi López (82. Pipa), David López, Cabrera, Vilà (76. Pedrosa) – Melendo (83. Vargas), V. Sánchez (76. Ferreyra), Roca, Embarba – Lej (69. Darder), Calleri.
    Náhradníci: Olazábal – Pipa, F. Calero, Campuzano, Darder, Ferreyra, Iturraspe, Lozano, Naldo, Pedrosa, Vargas, Melamed.

Levante UD: Aitor Fernández – Miramón, Postigo, Vezo, C. Clerc – E. Bardhi, N. Vukčević (72. Radoja), Melero (62. Hernâni), Campaña (85. Bruno González) – B. Mayoral (63. Morales), Martí (85. Martínez).
    Náhradníci: Koke – Coke, Ó. Duarte, Toňo, Bruno González, S. León, Kočorašvili, Martínez, Morales, Radoja, Hernâni, Rober.

Rozhodčí: Del Cerro – Yuste, Álvarez