Benešov – Slavia B 1:0 (kon.) | Bohemians B – Písek 2:1 (kon.) | Plzeň B – Táborsko 2:3 (kon.)
FC Viktoria Plzeň B
2:3 (1:1)
FC SILON Táborsko
Sobota 20.06.2020, 14:00 • Luční ulice • Letní liga • 7. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s Vámi loučím a těším se zase někdy příště na shledanou. (15:52:51)

Je dobojováno. Střetnutí mezi týmy FC Viktorie Plzeň B a FC MAS Táborsko skončilo nakonec vítězstvím Táborska 2:3. Nejprve to však byli domácí, kteří se ujali v 60. minutě vedení 2:1 zásluhou Ondřeje Pecháčka. Po dvou minutách bylo opět vyrovnáno. To se prosadil povedeným únikem Emanuel Tolno. Vše vyvrcholilo v 87. minutě, když domácí obrana nechala zcela volného na zadní tyči právě Emanuela Tolna a ten přidal svůj druhý a zároveň vítězný gól v utkání.

90+3

90+2
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Václavík, přichází Fišer.
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Pešek, přichází Strmiska.

90+1
    Miroslav Káčer zahrával standartní situaci. Jeho centr však našel jen rukavice hostujícího brankáře a rozhodčí následně píská útočný faul.

90
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Hosté jsou ke konci utkání aktivnější a nyní drží míč na útočné polovině.
    87. TOLNO - 2:3

87
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    Tak jsou to hosté, kteří se ujímají vedení a nejspíše také výhry v utkání. Centrovaný míč se dostal skrz hlouček hráčů až k EMANUELU TOLNOVI, jenž se krásně zorientoval na zadní tyči a zcela sám střelou kolem Staňka dostává Táborsko do vedení.

86
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Brabec, přichází Navrátil.
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Dybala, přichází Penc.

86
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

85
    Přímého kopu se ujal Miroslav Káčer a jeho tvrdá střela končí těsně vedle levé tyče hostující brány. Velká škoda pro domácí.

84
    Plzeňští mají další výhodu přímého kopu z poměrně slibné vzdálenosti. Uvidíme, jak s ní naloží.

82
    Káčer dostal do slibné pozice Pecháčka. Ten místo přímé střely zvolil kličku a následnou střelu zpoza obránce. Ta se však nepovedla a je úspěšné zblokována.

81
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Petr, přichází Vandas.

80
    Emanuel Tolno ve snaze získat míč podrazil domácího obránce a útočná akce hostů je tak u konce.

79
    Míč u kopaček drží čím dál více domácí. Uvidíme však, zda-li z toho dokáží vytěžit gólovou situaci.

77
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Alvir, přichází Kodýdek.
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Ekpai, přichází Řezáč.

75
    Tak nyní měli domácí velké štěstí. Velká skrumáž před Staňkem udělala domácím neplechu, když jeden z hostů přehodil právě domácího brankáře a míč již směřoval do brány. Na brankové čáře však akrobatickým kouskem dokázal domácí obránce míč odkopnout a zachraňuje Plzeň od dalšího obdrženého gólu.