Isloč Minsk – Žodino 2:2 (kon.) | Dinamo Brest – Gorodeja 3:1 (kon.) | Dinamo Minsk – Energetik-BGU 0:0 (kon.)
Dinamo Brest
3:1 (1:1)
FK Gorodeja
Sobota 20.06.2020, 17:00 • GOSK «Brestkiy» • Běloruská Vysšaja Liga • 14. kolo

Domácí celek inkasoval v tomto zápase jako první, ale pak třikrát se dokázal prosadit, a tak rozhodl o výhře. Brest získává body do tabulky. (18:54:01)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 7:8. Rohy: 9:3.

90+3

90+2
    Volivik pálil z dobré pozice, jeho rána končí nad brankou.

90+1
    Dvě obrovské šance měl hostující celek, dvakrát trefili hostující hráči břevno. Následně vypálili nad.

90+1
    Střídání v týmu Dinamo Brest: ze hřiště odchází Gordejčuk, přichází Sadovskij.

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Žlutou kartu dostává Chačeridi (Dinamo Brest).

87
    Střídání v týmu Dinamo Brest: ze hřiště odchází Laptev, přichází Vitus.

87
    Hostující brankář bude vykopávat od své branky, útočného faulu se dopustil domácí Bykov.

87
    Souboje o míč probíhají na polovině hrací plochy. Mnoho šancí k vidění není.

86

85
    Sajcic to vzal na sebe, jeho rána ze střední vzdálenosti končí nad brankou.

83
    Brest hraje poněkud zataženě, čeká na rychlou možnost zaútočit.

82
    Ignatovič musel vytáhnout skvělý zákrok proti střele soupeře. Sajcic pálil z hranice vápna, jeho ránu vyrazil brankář. Následná rána končí nad.

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, sledujeme klidnější pasáž hry. Hraje se spíše na polovině hrací plochy.

79
    Žlutou kartu dostává Kirill Pavljuček (FK Gorodeja).

79
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

Jan Prošek

Branky: 29. Milevsky (Laptev), 67. Laptev, 71. Gordejčuk – 28. Archipov (Bajduk)

Karty:   76. Pavlovets (DMB), 88. Chačeridi (DMB) – 76. Šibun (GRD), 79. Pavljuček (GRD)

Dinamo Brest: Ignatovič – Bykov, Gordejčuk, Chačeridi, Kisljak, Laptev, Milevsky, Nojok, Pavlovets, Pečerin, Veretilo (C)
    Náhradníci: Pavljučenko – Lotyš, Sadovskij, Šestjuk, Ševčenko, Vitus, Juzepčuch

FK Gorodeja: Dovgjallo – Archipov, Baiduk, Ignatenko, Joksimovič, Pavljuček (C), Pušnjakov, Sajcic, Sazonovič, Šestilovski, Jaškovič
    Náhradníci: Žakarov – Poznjak, Šavel, Šibun, Sorokin, Volovič, Volovik,