MŠK Žilina B
4:0 (3:0)
FK Poprad
sk Neděle 05.07.2020, 10:30 • Štadión MŠK Žilina • MONACObet liga • 4. kolo

S konštatovaním, že Žilina B na domácom trávniku porazila Poprad 4:0 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok horúcej nedele. Dočítania priatelia. (12:15:53)

90+1

89
    Goljan znovu parádne v šestnástke hostí, tentoraz znovu zasahoval Vavrúš.

88
    Adam Goljan na ľavej strane znovu vyškolil obranu hostí, jeho tvrdú strelu ale následne Vavrúš pohotovo vyrazil.

86
    Jeden z domácich hráčov ostáva v kŕčoch na trávniku, horúce počasie dáva poriadne zabrať hráčom oboch tímov.

85
    Do konca riadneho hracieho času ostáva necelých 5 minút.

84
    Znovu rýchly útok Žiliny B, tentoraz však finálna kolmica do šestnástky hostí bola nepresná.

83
    Domáci znovu v kombinácii v strede poľa, trošku im však viazne kombinácia.

82
    Hra je na chvíľku prerušená, až štvorica hráčov Popradu je na trávniku, je na nich vidieť obrovské vyčerpanie.

81
    Žilinčania sa bavia futbalom s loptou na kopačkách, domáci fanúšikovia ich oceňujú mohutným potleskom.

80
    Do konca riadneho hracieho času ostáva necelých 10 minút, Žilina B stále vedie nad Popradom hladko 4:0.

79
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Šoltíšik, prichádza Maliňák.

79
    Hostia chystajú tretie dnešné striedanie, do hry príde Dávid Maliňák.

78
    Vavrúš loptu rozohral, no domáci ju prakticky okamžite získali a znovu kombinujú v strede poľa.

77
    Rohový kop z pravej strany zahrali mladí Šošoni nakrátko, následne však lopta končí v moci pozorného Samuela Vavrúša.

75
    Zápas sa nám pod Dubňom už viacmenej len dohráva, pri lopte sú stále viac domáci futbalisti.

74
    Krátka prestávka na občerstvenie pre oba tímy, v Žiline je dnes od rána veľmi teplo.

73
    Domáci futbalisti už sa dáko extra dopredu netlačia, predsa len je už dnes o osude zápasu dávnejšie rozhodnuté.