Mostečtí Lvi – Sokolov 0:0 (zruš.) | Ústí n/L – Kolín 1:3 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
1:3 (0:3, 1:0, 0:0)
SC Marimex Kolín
Čtvrtek 30.07.2020, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Přípravné zápasy

HC Slovan Ústí nad Labem prohrává tento první přípravný zápas na své půdě 1:3. (20:38:40)

59:36
    Pavel Kordule před brankou nedokázal trefit kotouč, ten končí v rohu.

59:00
    Probíhá poslední minuta hry v tomto zápase, v poklidném tempu se dohrává.

58:20
    Erik Mareš pálil od modré čáry, jeho rána končí v ochranné síti nad brankou. Buly v útočné třetině Slovanu.

58:13
    Zakázané uvolnění Kolína, buly před Martínkem.

58:04

57:52
    Špatně přešli ústečtí do útočného pásma. Postavení mimo hru a buly ve středním pásmu.

57:35
    Kolín vyhazuje přes všechny čáry a Ústí rozehrává od své branky.

57:00
    Polovina ústecké přesilovky je pryč a domácí se nemohou usadit v útočném pásmu. Kolín se zodpovědně brání.

56:40
    Slovan se usadil v útočném pásmu a pokouší se něco vymyslet.

56:04
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Marek Němec – 2 min., vysoká hůl).

55:08
    Havránkova rána od modré čáry nebyla vůbec špatná, ale trefil hráče před brankou, dorážku už domácí nezvládli.

54:30
    Kolínští hokejisté vedou o dvě branky, svůj náskok pohodlně hlídají. V útočné třetině hrají klidněji, rozdávají si rychlé přihrávky, kombinují. Právě v rychlosti a přesnosti nahrávek je rozdíl mezi oběma týmy.

53:40
    Hostující Jan Veselý, dnes aktivně hrající, stál na konci další kolínské akce. Z bezprostřední blízkosti jeho ránu vyrazil betonem brankář Haas.

52:53
    Kolín se po chybné rozehrávce Ústí dostal do útočného pásma, ale rozhodčí pískají ofsajd.

52:10

51:40
    Hosté hrají ve čtyřech.

51:37
    Až teď se Ústí dostalo ke střele, Jaroslav Šešina zkoušel tečovat puk před brankou, ale Martínek byl u něj dříve.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 40. Čermák (Grim, Tot) – 2. Veselý (Blaha, Stehlík), 4. Stehlík (Jankovský), 13. Veselý (Blaha, Jankovský)

HC Slovan Ústí nad Labem: Haas (Hamalčík) – Havránek, Zich, Mareš, Benák, Slabý, Šešina – Bláha, Čermák, Grim, Eret, Matějček. Tlačil, Gottfried, Kordule, Tůma M., Janoušek, Tůma J., Tot
    SC Marimex Kolín: Sejpal (Martínek) – Husa, Muška, Bláha, Pýcha, Knesl, Kukla, Jelínek, Barták, Krejčík, Šafránek, Král, Jankovský, Veselý, Stehlík, Semirád, Štohanzl, Petržílka, Zumr, Martínek, Němec

Rozhodčí: Novák, Místecký – Janíček M., Janíček J.