Prostějov – Otrokovice 6:0 (kon.) | Z. Moravce - Vráble – Ostrava 3:2 (kon.) | Sokolov – Ústí n. L. 0:2 (kon.)
Žižkov – Jablonec 3:1 (kon.) | Sparta – Táborsko 5:0 (kon.) | Plzeň – Č. Budějovice 2:0 (kon.)
Liberec – Chrudim 2:1 (kon.) | Ml. Boleslav – Třinec 4:2 (kon.) | Adm. Praha – Bohemians 1905 1:2 (kon.)
Teplice – Hr. Králové 0:1 (kon.) | Trenčín – Pohronie 0:3 (kon.) | Ml. Boleslav – Třinec 2:3 (kon.)
Přepeře – Liberec 2:1 (kon.) | Cottbus – Varnsdorf 0:2 (kon.) | Žižkov – Králův Dvůr 1:3 (kon.)
Dunajská Streda – Nice 0:6 (kon.) | Trenčín – Zlín 2:5 (kon.) | Senica – Slovácko 0:1 (kon.)
Trnava – Olomouc 1:1 (kon.) | Pardubice – Jihlava 1:0 (kon.) | MTK Budapešť – Sereď 2:0 (kon.)
St. Pölten – Líšeň 1:1 (kon.)
konec
Energie Cottbus
0:2 (0:0)
FK Varnsdorf
Sobota 01.08.2020, 13:30 • Stadion der Freundschaft • Přípravný zápas
   
  To už je ode mě pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek sobotního odpoledne. (15:27:23)
   
  Dnešní zápas nakonec končí jednoznačným výsledkem 2:0 ve prospěch Varnsdorfu, průběh zápasu byl ale hodně vyrovnaný. Cottbus byl dokonce většinu času o něco aktivnější, ale nedokázal vstřelit ani jeden gól, na což také doplatil. Hosté se totiž během poslední půlhodiny prosadili rovnou dvakrát, čímž si zajistila cenné vítězství na půdě německého soka. Vaňák pak v samotném závěru zápasu dokonce zlikvidoval pokutový kop Felixe Geislera.
   
  90+1
  Konec zápasu.
   
  90
  Cottbus si při útoku pomohl nedovoleným zákrokem. To definitivně pohřbívá jeho šance alespoň na jednu trefu.
  89. Penalta
   
  89
  Felix Geisler jí však nedokázal proměnit! Mířil totiž víceméně do středu brány, což skvěle odhadl Adam Richter, který jeho pokus nemilosrdně zlikvidoval!
   
  89
  Cottbus si po rohovém kopu došel pro faul v pokutovém území, což znamená penaltu!
   
  88
  Domácí se pořád pokouší o čestný zásah. Nyní k němu byli hodně blízko, ale Vaňák výborně pokryl centr i následnou dorážku.
   
  87
  Český celek pořád zkušeně udržuje hru co nejdál od své brány. Ztrátu dvoubrankového vedení nechce za žádnou cenu riskovat.
  85. Dominik BREDA - 0:2
   
  85
  Varnsdorf právě vstřelil branku!
  Je vymalována, Varnsdorf v dnešním přípravném duelu zvítězí! Hosté ukořistili při soupeřící rozehrávce balón, čehož dokonale využil DOMINIK BREDA, který si naběhl za obranu a brankáře Stahla následně překonal pěkným lobem.
   
  83
  Jeden z fotbalistů českého klubu zůstává ležet na trávníku. Po ošetření se naštěstí sám zvedá a odchází si odpočinout za postranní čáru.
   
  82
  Hosté také získávají nějaké sekundy na útočné polovině, kde se už vůbec nepokouší o skórování, chtějí tam pouze získat čas.
   
  81
  Německý celek má opět výhodu standardní situace, ale pomocí těch se as určitě neprosadí. Tentokrát sice přišla hlavička směrem na bránu, ale zase byla moc vysoká.
   
  80
  Cottbus už má jen deset minut, což už opravdu není moc. Varnsdorf se navíc pořád brání velmi dobře a suverénně míří za výhrou.
   
  79
  Domácí svého soupeře každým okamžikem svírají víc a víc. Nyní získávají rohový kop, avšak ten zase nebyl vůbec nebezpečný.
   
  77
  Cottbus si vybojoval přímý kop poblíž pravé hranice soupeřícího vápna. Centr však čeští obránci bez problémů uklidili mimo nebezpečnou zónu.
   
  76
  Ve hře se může pokračovat. Vaňák si staví míč k odkopu, s čímž rozhodně nikam nespěchá, protože nyní už by hosté mohli hrát pochopitelně na čas.
   
  74
  Je tady druhá a poslední občerstvovací přestávka, která přijde vhod zejména Energii, která by se mělo stanovit pokyny k tomu, aby dosáhla vyrovnání.

  Lukáš Mihal

  Branky: 66. Zbrožek, 85. Breda

  Neproměněná penalta: 89. F. Geisler (COT), brankář A. Richter zneškodnil


  Energie Cottbus: Stawecki (46. Stahl) – Hasse, Storb (64. Jarosch), Koch, Fl. Brügmann – Pelivan, Erlbeck – Mäder (64. F. Geisler), Gladrow (64. N. Geisler), Kremer (64. Hoppe) – Fe. Brügmann (64. Stettin).
  Náhradníci: Stahl – Jarosch, N. Geisler, F. Geisler, Stettin, Hoppe.

  FK Varnsdorf: Vaňák (46. A. Richter) – Lehoczki (46. Ondraczek), Zbrožek, Hasil (46. Matěj), Heppner (46. Alhassan) – Bláha, Průša – Rudnytskij (46. D. Novák), L. Novák (46. Donkor), Alexander – M. Richter (46. Breda).
  Náhradníci: A. Richter – Ondraczek, Donkor, Breda, D. Novák, Alhassan, Matěj.