Třinec – K. Vary 4:1 (kon.) | Trenčín – Vítkovice 3:4 (kon.) | Vítkovice – K. Vary 6:2 (kon.)
Třinec – Trenčín 9:6 (kon.)
HK DUKLA Trenčín
3:4 (0:3, 3:0, 0:1)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 07.08.2020, 11:30 • Mini WERK ARENA • President Cup

Pro toto utkání je to ode mne je vše, děkuji za pozornost. (13:42:18)

Duel mezi Trenčínem a Vítkovicemi zná svého vítěze. Po vyrovnaných dvou třetinách musela rozhodnout třetina třetí, ve které zasadily rozhodující úder Vítkovice, po pěkné akci Matěje Přibyla a Petra Pavelce. Hráči Vítkovic tak získali cenné tři body do tabulky, po kterých jim bude patřit průběžné druhé místo v tabulce.

59:59
    Od modré čáry ještě ve spěchu střílel Hruška, jehož ránu zlikvidoval Vilém svým betonem.

59:35
    Až nyní se Slováci usídlili v pásmu soupeře, moc času jim ale nezbývá.

59:11
    Běží poslední minuta třetí třetiny a Dukle se stále nedaří dostat se ke kotouči.

58:04
    Vítkovice se mohly dostat do přečíslení dvou na jednoho, Skřipčák však svou nepřesnou přihrávkou na modré čáře celou akci zhatil.

57:40
    Necelé dvě minuty do konce utkání. Vhazování po levici Viléma.

56:59
    Ke střele z mezikruží se dostal Krčmarský, ten se však ocitl hned mezi třemi bránícími hráči Trenčina, kteří jeho ránu zablokovali.

56:02
    Kosina pálil z levého kruhu, Krajčí jeho střelu zachytil do své lapačky, vhazovat se bude po jeho pravici.

55:23
    Po vpádu hráčů Trenčína do útočného pásma vznikla obrovská skrumáž před Vilémem, který však celou akci přečetl znamenitě, kotouč přikryl pod svou lapačku a přerušil hru.

54:48
    Vítkovice se nikam neženou, hrají s kotoučem na holi a kontrolují hru.

53:53
    Vítkovice v plném počtu.

53:00
    Kopecký vyslal z pravého kruhu prudkou přízemní střelu k bližší tyči, Vilém perfektně zakročil svým pravým betonem a střelu vyrazil do rohu.

52:16
    Vítkovice zatím braní s přehledem, Řepa vyhazuje kotouč až za Krajčího.

51:46
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Kosina – 2 min., podrážení).

51:12
    Vítkovice hrají na puku, po vstřelené vedoucí brance mají více ze hry.

50:17
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Vítkovice jdou znovu do vedení! MATĚJ PŘIBYL obral ve středním pásmu Marčinčina o kotouč, následně si jej vyměnil s Petrem Pavelcem a z hodně ostrého úhlu propasíroval kotouč až za Krajčího záda. Asistence: Petr Pavelec.

Dominik Stošek

Branky a nahrávky: 33. Hruška (Petrík, Ollé), 34. Honzek (Kopecký), 37. Podoláček (Porubský) – 3. Melovský (Přibyl), 16. Melovský, 17. Skřipčák (Krčmářský), 51. Přibyl (Pavelec)

HK DUKLA Trenčín: Krajčí (Šurín) – Podoláček, Čančo, Jakubec, Lehocký, Kopúň, Ďurina, Ilončiak, Hruška – Kopecký, Honzek, Križan, Chudoba, Ondrašík, Petrík, Ollé, Marčinčin, Párička, Belic, Porubský, Tokoš
    HC Vítkovice Ridera: Vilém (Irgl) – Kosina, Zielinski, Bialy, Řepa, Lazár, Fibigr, Kršík, Falhar – Přibyl, Melovský, Štiak, Krčmarský, Petr, Milata, Pavelec, Macias, Skřipčák, Činčala, Kalandra, Handl

Rozhodčí: Trombík – Paloncy, Szewieczek